• Kacafirek

    Zdravim , mam brzdy Hayes HFX 9 XC a chtel bych se zeptat cim nejlip namazat prasatka so se vysouvaji ze trmene ven ? Dekuji.

    0 0
    • hanz  

      Já mažu silkalem.

      0 0
    • BB  

      TF2

      0 0
    • onegear  

      Nejlepe snad stejnou kapalinou jakou mas v hadicich.

      0 0
      • Vilém  

        Taky to tak delam.DOT brzdy kapkou brzdovky.Olejo­ve,tlumicovym olejem. Je to dobry kdyz se moc nevraci pistky.

        0 0
    • xshreck  

      Prosím prosím o radu :) je tohle mazivo jen mezi desku a pístek – nebo i na mazání pístků (té části co se zasouvá a vysouvá dovnitř… nvm jak líp jí popsat :D )

      Nejsem si jistý překladem. je tam psané že se to nemá dávat na třecí plochy – tak jestli na desky kotouče bo na pístky jak jsem se ptal

      0 0
    • martin_bakov  

      ja je behem 2 let nikdy nemazal…

      0 0
    • Joseph de Sax  

      já to občas pochčiju, když to na mě přijde, ale stejně bezbrzďáky jsou nejlepší…

      0 0
      • Roman11  

        Můžeš to klidně i ******, protože ty máš hovno místo mozku.

        0 0
        • Joseph de Sax  

          pokud je to alkoholové hovno po třídenním výletu, tak to asi moc nezabere…avotom­tojepřizdisrá­či.

          0 0
          • Roman11  

            Ty jsi ****** i bez zdi, to tady na BF ví každej. Ale každej holt to nenapíše, většina si to jen myslí.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Marináda na potírání:

      0,25l piva, 0,25l jemného kečupu, 5pol.lžic hořčice Dijon, 2 sáčky grilovacího koření, 1dcl sojové omáčky, 4 pálky česneku (né čínský), 2dcl oleje (né více)

      Uvedené ingredience smícháme a necháme jeden den odležet v chladnu. Před začátkem grilování zředíme odleženou marinádu třemi litry piva. Tím je marináda připravena k potírání grilovaného selete.

      0 0
      • Joseph de Sax  

        vrahu nevinňátek…pak je to samá rakovina…

        0 0
      • jachymk  

        A když nemáte limetu, tak tam dejte sojovou vomáčku :D

        0 0
      • Richi  

        No hlavně jsi nenapsal, jestli pak opravdu nepíská. Okolo bydlící lidé mají často velké nepochopení pro pískání, obzvláště kolem druhé či čtvrté hodiny ranní.

        Ale fakt to vypadá optimisticky, tohle by mohlo fungovat. :-)

        0 0
    • se-se  

      ještě jsem je nemazal, ale koupil jsem si na to tohle:

      http://www.olejshop.cz/…180g-700009/

      Je toho v tý tubě určitě na 10 let

      0 0
      • Levhart  

        Tak, tak… tuhle mám taky a funguje dobře. Teď na konec roku chystám rozborku třmenů a budu to tam dávat.

        0 0
        • se-se  

          napiš jak to šlo rotmazávat. Já jsem to pokusně otevřel a zkusil jsem s tím něco namazat – je to pekelně hustý až tuhý, ale celkem to šlo. Je to hodně přilnavý.

          0 0
          • Levhart  

            prostě jsem tím promazal těsnící kroužky pístků a nasadil pístky dovnitř. Docela to zabralo – Avidy Juicy7 a Elixir chodily celej rok pěkně i v blátě (na konci roku to teda už nebylo ideální, ale oproti minulýmu roku razantní zlepšení).

            0 0
      • xshreck  

        Neposlal bys mi za malý úplatek trošku v injekční stříkačce? :)

        0 0
        • se-se  

          No kdybys byl v dojezdové vzdálenosti, tak ti trochu odtlačím a zdarma, ale myslím že někam na Zlínsko by se náklady na celou akci blížily ceně tý tuby. Taky je to fakt tak hustý, že do injekce se to nenasaje. Dá se to objednat v obchodech s autodíly a mazivy, pak se vyhneš poplatku za poštu a dobírku.

          0 0
          • xshreck  

            Uvidím jestli seženu, v UH nic nemají. Zkusím příští rok ještě nějaké prodejny ve zlíně.

            A pak teda kdyžtak objendám, vychází to na 260kč co jsem se díval s poštou.

            0 0
          • xshreck  

            nebo jedině že by ses ochomýtal ve směru Varnsdorf, Cvikov, nový bor… česká lípa :)

            0 0
            • Levhart  

              Já kupoval v Autokelly. Cena slušná.

              Jinak se teď ochomýtám nedaleko Jablonce n/N, což je do Lípy docela kus cesty. Ale klidně ti kousek věnuju, kdybys chtěl přijet :-)

              0 0
              • xshreck  

                Zkusím prvně ty obchody, autokelly tu nemáme, nebo o něm aspoň neím :-/ na něco doufám narazím.

                0 0
            • jIrI___  

              Zajdi do nějakého autoservisu a poptej se. Já jel na garančku s autem, jen se tak náznakem zeptal, jestli existuje nějaká taková vazelína na pístky s DOT a chlapík přišel k velkému sudu, otevřel ho a kydnul mi hrst té vazelíny do sáčku od svačiny :-D

              0 0
    • BB  

      používám jemný silikonový olej

      0 0
      • pepek  

        Jemný? To existuje namletý jak mouka: hrubá, hladká, polohrubá?

        0 0
        • karliner  

          Ano, jemný silikonový olej je na rozdíl od běžného 3× filtrovaný, včetně filtru na nanočástice. Jestli nemáš rác svá prasátka, klidně tam lej obyčejný.

          0 0
      • Joseph de Sax  

        já používám titanová prasátka a jsem v pohodě…

        0 0
        • Martin  

          já měl za to, že vozíš bezbrzďáky

          0 0
      • Lišák  

        OBNOVA VLÁKNA

        Jak dlouho Ti to vydrží namazané, než to začne zase drhnout? Silikon se mi pro mazání kov-kov moc nelíbí.

        Řeším teď zadrhávající pístky v deore 595.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nedavno tu probehla diskuze "cim mazat. Vysedek byl tkovy, ze olejove brzdy olejem, avidy brzdovkou nebo DOT vazelinou. ze silikon by mohl skodit tesneni ve trmeni…

          Takze ja bych ty shimana maznul tim hydraulickym olejenem co je v nich a bylo by:)

          0 0
          • Lišák  

            Dík. A ještě dotaz: Někdo tady ve vláknu výše psal, že vyjmul pístky a máznul těsnění. To se brzdy nezavzdušní, nebo nevyteče olej? Ptám se jako lama, protože jsem to nikdy nedělal a zatím o to ani nic na netu nehledal.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.