• jecnak

    Jelikoz je zitra volno, tak co vyrazit nekam na bika? Pocasi taky vypada dobre, tak …

    0 0
    • sun7dots  

      A bude se chrtit?)

      0 0
      • fousac  

        ty jeste jecnaka neznas, co?? ze se takhle ptas.. :)

        ja tipuju ze bude..

        0 0
        • jecnak  

          Ja nevim, prispousobim se vetsine. Boli me koleno, takze se prispusobim radsi tem nehrticim jedincum.

          0 0
    • McBlacky  

      bych jel, ale musím být do 15,30 doma, takže buď se odpojím nebo to bude kratší pojezd… co takhle 10,00 sraz Dejvická, přes Horoměřice a Kozí hřbety do Statenic, pak po p50 do Zákolan, po TZ do Kralup a návrat podle Vltavy + nějaké výjezdy a sjezdy na pravém břehu…

      ale pokud někdo bude chtít jet něco jinýho, tak kromě Brd jedu cokoli.

      ted mě napadá druhá varianta, přes Točnou, vykopávky, Jarov, Vraný, Jiloviště, Černošice, Třebotov, RAdotín… což je z hlediska převýšení těžší varianta, ale zase větší zábava, sraz 10,00 Palačák, 10,20 žel. přejezd na cyklostezce v Komořanech…

      tak co vy na to?

      0 0
      • jecnak  

        Druha varianta zni dobre. Rad pojedu. prvni se mi moc nechce – silnice mam po vikendu plny zuby.

        0 0
        • Marosh  

          Kdyz bude tak hezky jako dneska, tak bych jel. :) Nesmi snezit, prset, foukat a bejt zima. Sem z cukru. :o) ( Drahova cyklistika vola… :-D )

          0 0
      • iva  

        souhlasím s druhou trasou, časem i místem srazu

        0 0
        • fousac  

          mas A-cko…

          0 0
        • lempl  

          hele byl sem spatne vyspalej , nebos tam nebyla?????? tady se nekdo ulejval… no ja si moc pekne zajezdil(kdyby mi neujeli tak to bylo super:)

          0 0
      • M1R3K  

        kde je ten zel.prejezd na cyklostezce v Komoranech? nekde u Mostu Zavodu miru?

        0 0
        • McBlacky  

          ne když jedeš podle řeky tak v Komořanech jedeš podle železnice, pak máš napravo nějaký vrakovistě nebo co a nalevo přejezd, když ho přejedeš tak jsi po cca 50metrech na hlavní silnici a od ní začíná zelená TZ na Točnou…

          0 0
          • M1R3K  

            …ehm..takze na palacaku.

            0 0
            • o.ndra3  

              Tak kde budete mít nakonec ten sraz, možná bych se přidal. Tak a? aspoň vím, kde vás hledat.

              0 0
      • Otaku  

        ja se objevim. prez vikend jsem se flakal, ale aspon jsem zvadl nasaditkolo s novym rafkem a novej blatnik :-). BTW jak to vypada s oblikanim? Jdou jeste kratasy (+ navleky) nebo mam rano natahnout rovnou capaky?

        0 0
        • iva  

          včera jsem byla v kra?asech a dalo se to – snad v úterý nebude hnusněji :-)

          0 0
        • McBlacky  

          na kratáky a návleky to ještě je…

          0 0
          • jecnak  

            Tak nevim, asi jsem nejaky zmrzlik, protoze jsem mel capaky a pod nimi jeste takovy plysovy elastaky a bylo mi akorat. No mona je to teda taky tim, ze jsem jel po silnici.

            0 0
        • Marosh  

          Nechcete mi nekdo hodit nejakej rychlej tip, kam si v Praze pro nejaky ty navleky sjet? (a jaky vybrat?) Nechci tam zejtra mrznout. :o)

          0 0
          • McBlacky  

            hele já koupil ty od Cykloschein maj to v každý prodejně moiry, cena 265kč… ale když bude větší kosa, tak jedu v šustákách…

            0 0
            • Marosh  

              Prave koukam na eshop kalas a nevim jestli si mam koupit jen na kolena nebo na cely nohy a taky kam si pro ne dneska jeste skocit… (asi vezmu ty teplejsi)

              0 0
        • Otaku  

          jo jeste mi reknete jestli je to na blatniky nebo muzu setrit gramy.

          0 0
      • jonas  

        Ja bych se taky pridal… Kdyz budete chrtit, tak holt odpadnu

        0 0
        • sun7dots  

          Podle pocasi bych se taky pridal. Kdyz budete chrit budou odpadlici dva:)

          0 0
          • lempl  

            kua vy me serete ze bych jel taky? ma enjoy 2 kola? puci mi nekdo? diky zkusim CABBba…

            0 0
            • cabbage  

              tak dobre ale nebudes prasit -mas to jako darek k svatku:-)))) p.s.: Blacky dohlidni na nej ma abstak tak nebude vedet co delá :-))))

              0 0
    • JohnLee  

      Nekde okolo Brna se nechcete stavit? :)) taky bych si dal nejakou hromadnou vyjizdku sakra

      0 0
      • jecnak  

        Co ti brani – zaloz thread a treba se ti nekdo ozve.

        0 0
      • MartinXC  

        Já se budu poflakovat někde v Krasu, ale zatím nemám ani čas ani trasu…

        0 0
        • JohnLee  

          Hmmm,ja musim koupit nejaky dlouhy kalhoty,protoze v kratasech uz je to nic moc…pak muzeme taky usporadat nejakou jizdu pro Brno…ale ja nejsem chrt,jsem takovej shnilej clovek co se radsi flaka po lese…:) Silnice me dostava do deprese a nechute slapat…

          0 0
    • Beeda  

      Jel bych, budu odpocatej a odpocatej bych rad dojel. Cili ne chrtit, ne sprintovat, ne moc DH/UH, vychutnavat lesni klidek, zdravit houbare a turisty, dat si nekde pivko :-). Beeda

      0 0
      • McBlacky  

        doraž ale ne že zas budeš spát cestou zpátky jako v neděli :-))) BTW, já hned po dojezdu zalezl do postele a dal si dvě hodky chrupec…

        0 0
    • Marosh  

      kua, tak to pro me pada… z vyssi moci musim do Rakovnika. Tak si to uzijte. :)

      0 0
    • o.ndra3  

      Dneska to bylo (až na problém s brzdovou pákou) dost super. Na to jak bylo ráno hnusně, tak se to nakonec vybralo. Jo tam v tom sjezdu jsem to na jednu brzdu moc nepouštěl, takže jste mi trochu ujeli a já jsem vás už nenašel. Tak jsem se vydal po vlastní ose domů. Doufám, že jste mě moc dlouho nehledali. Tak doufám, že jsem s váma nejel naposled, Příště snad nic neulomím.

      Btw: co ten ohnutej představec? Vydržel, nebo jste nakonec využili tu lékárničku?

      0 0
      • sun7dots  

        kua to mi teda sere ze jsem nevyrazil:( prselo tak jsem se na to vykaslal. koukam ze jsem nejakej mekon:)

        0 0
      • filipes  

        hele, je mi tvoji paky lito, ale jestli budes kupovat novou, dev vedet – ja potrebuju pravou paku (ale to je vetsinou jedno), zatim jezdim s pucenou, protoze jednu je fakt porod shanet.

        Po to sjezdiku se Lemplove kole – hlavne vidlici -jeste vice pritizilo, tak jsme ho tam zanechali jeho osudu, protoze nikdo nemel chut ho sbirat ve sjezdu, az mu ta vidle prdne.

        0 0
        • McBlacky  

          no nechali osudu není to správný slovo, rozhodli jsme se že mu prostě ujedem a najeli brutální tempo a střídali hák, kdo neuvisel odpad, tímto se omlouvám Otakovi…

          ale vážně s nalomenou pevnou vidlí a ohlým představcem, oboje tak že už se odlupoval lak, se prostě nedá stíhat ve sjezdech, a některý se ani nedají jet. Vím že to nebylo fér, ale když ho nešlo přinutit aby se vrátil dobrovolně :-(

          0 0
          • Meesha  

            Takze Lempl este nekde chudak lezi pod kopcem, ne? Jak se mu to povedlo?

            0 0
            • McBlacky  

              ne jsme ho opustili ve Vraným, jel na kole svýho táty, sika, pevná, 18kg, canti, stačí, a totálně to rozštípal, ale jel na tom nehorázný věci…

              0 0
          • filipes  

            To mu dokonce nekdo sliboval novou vidli za to, ze se vrati po silnici. On by totiz stihal ve sjezdech i s nalomenou vidli – do ty doby, nez by ji uplne zlomil. Otaku, fakt sory, pozde nam secvaklo ze nejsi s nama.

            0 0
          • lempl  

            ad 1
            jel sem za vama… tempo bylo vyssi a kdy by mi slo zaradit na nejvetsi pilu tak ste mi neujeli..:/ jel sem po moste za vama..... a uz sem vas dojel na 30metru… ale jak sem sbihal z tech sracek na silnici, tak se mi dostala na botu trava, odtud do pastorku a stratil sem vas...... jel sem do vesnice za mechenicema… pak zpatky v mechenicich sem jel nahoru, pak tim sutrovitym vyjezdem… sjel sem tu skalu… …jel nahoru… uz sem byl roztavenej- jet sam, bez vody, jidla… tak sem dojel do jiloviste , tim sem projel k cukraku na hlavni silnici a frrr na zbraslav, krc za cabbagem… domu.. jinak na kole se stalo cc±hodne : ztrata 2sroubku na nosici+ uvloneni zbylich 2sroubku rozjebal sem plastovej „rock ring“ urval tasticku s naradim, rozjebal presmyk, ohnul- ne prasknul! vidli,
            ohnul predstavec, stratil sroubek z spdcek a poceste sem dotahoval brzdu:)

            P.S. jak to bude s tou vidli, predstavcem? proda mi to nekdo, daruje? tata, kdyz videel ted jiz sve bejvale ko " to delali z olova ne?"

            0 0
        • o.ndra3  

          No jo, ale já jsem ulomil taky pravou, takže když koupim pár, tak mi bude přebejvat levá. Tady: http://cgi.ebay.de/…BayISAPI.dll?… někdo prodává pravý páky, ale jsou to SD7 a v jiný barvě. Přece nebudu mít kolo jak klaun.

          0 0
          • filipes  

            Nebud citovka, barva nejezdi. Pokud nebude stat prevod + postovny majlant, tak do toho asi pudu. Co jsem se dival, tak funkcni rozdil mezi pravou a levou je v obracenem sroubu, ktery to drzi na riditchach ne?

            0 0
            • o.ndra3  

              Tak to je až u letošního modelu. Tenhle je loňskej – každá páka je jiná, nápis je jenom na jedný straně. Kámoš, co dělá v Progress Cycle říkal, že někdy mívaj samotnou tu část páky, kterou jsem zlomil. Výrobce tomu říká „Bend area“ a má to fungovat tak, že se poškodí pouze tahle část páky a ne celý tělo. Tak snad to vyjde.

              0 0
      • cabbage  

        16:30 krč a predstavec stale drzi:-))

        0 0
      • Thidney  

        koukám že o největší psinu jsem přišel, ten grafik už je v práci, takže jsem se mohl trápit s váma dál. Kolo v pohodě, jen jsem hned na začátku kdesi vytřásl ucpávky z rohů což se mi moc nelíbilo (fungl nový bbb holt budu muset koupit nějakou a classe).

        0 0
    • jecnak  

      Tak vazne jsem se pekne projel. Sory Otaku, ze jsme ti ujeli, ale pocitam, ze ta vidle nebo predstavec by nekde kus dal prdly…

      BTW: CO udelat konecne nejaky ten City terror??? :-)

      0 0
      • filipes  

        City Terror ANO – treba nocni jizda skrz-naskrz Malou Stranou, se spoustou schodu a dlazek, minimem aut.

        0 0
        • Thidney  

          někdy po 21 hod to bych mohl zdrhnout z práce

          0 0
        • lempl  

          ja bych jel ale nejlip pateek nebo weekend:) jina me nasi asi nepusti…:/

          0 0
          • filipes  

            vikendy ne, to je kazdej slusnej clovek na horach! Zasadne v tydnu, devata hodina vecer je OK, klidne 10, at se nemotaj chodci (treba na schodech jsou fakt neprijemny)

            0 0
            • Thidney  

              ne o víkendu slušně vychovaný člověk pracuje 10 ok třeba se na těch schodech konečně naučím jezdit

              0 0
              • lempl  

                tak v patek? v 10? tak se pres ty schody treba naucim zkakat:) padat, litat........­..:)))))))

                0 0
                • cabbage  

                  tu vydli je potreba dodelat kdyz uz je nacata, a domu muzes jet treba po zadnim:-)) jo a sezen nekoho kdo ma digit.kameru at vim jak skoncil muj kamos- at se taky zasmeju.

                  0 0
                  • lempl  

                    no tak o jednom vim kdo ma digi fot- mysli ze ma na b-f nick cabbage:/ nevim jiste:) hele jakej nick mas na icq?

                    0 0
                    • cabbage  

                      digit by byl ale v 10 uz chrapu jo nick mam cabbage jako vsude

                      0 0
                • Thidney  

                  v pátek nemůžu – sem s rodinou na nějaké calbě. pro mě přichází v možnost po – čt, ale na mě ohledy neberte

                  0 0
                  • lempl  

                    tak co pristi tyden??? rodine pust nejakej film treba titanik-ten je dlouhej:)

                    0 0
                    • Thidney  

                      hele mame dve deti a treti na ceste a jsou dny, kdy nemuzu. Az budou deti v puberte budou stastny, ze je fotr v cudu, ale ted muj cas potrebujou. a popravde receno rodina je u me pred kolem.

                      0 0
                      • lempl  

                        jo chapu… ja myslel na pristi week… abys dyzdtak nic nedomlouval- jinak souhlasim , ze je dobry, kdyz se venujes detem tak se mej a pozdravuj caparty :))

                        0 0
      • Otaku  

        uffff ja sem rad ze ziju…haxny teda desne bolej a chodim jak 100 letej dedek.. -_- BTW nakonec jsem najel 89, doma jsem byl v pul paty.

        0 0
        • lempl  

          klik sem najel ja? nemam anung- odhadne to nekdo? diky moc

          0 0
        • Thidney  

          zatim sedim u compu a jsem zvědavej co se stane až se pokusím vstát.

          0 0
          • lempl  

            1.) hned zacnes uvazovat o tom proc se vubec zvedas… 2.) zase si sednes :)) ja zas premyslim o tom jak sem jel na ty trosce a kdyby to nebyl takovej strep, tak by to bylo super:) ale ve sjezdech sem necekal ze se to ohne, ze je budu davat tak jak daval:)

            0 0
            • Thidney  

              uz jsem vstal a zase sedim, nebylo to tak strašný o tvych sjezdech plati, ze davat je tak, jako ty na tom stzrepu = jista smrt … toho strepu

              0 0
        • filipes  

          vyhod tachac a nebudou te bolet nohy z pohledu na digitalni cislice ;-)

          0 0
    • Jenca  

      kdyz jsem zvazoval zda rano trapit sve telo s tak brzkym vstavanim udelal jsem koukam dobre ze jsem se rozhodl pro spanek

      chrtarna a jeste hardcore teren :)

      jel fousac a beeda?

      0 0
      • Thidney  

        beeda ne fousač část – musel bejt brzo zpět mě považovat za chrta

        0 0
        • Beeda  

          Caf, ja mel uz naslapnuto, ale pred desatou zacalo prset… No a jelikoz den predtim me v hospode lidi presvedcili at jedu ten NovaFuck, tak je jsem dal odpoledne regulerni trenink…B.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.