• McBlacky

    zatím není jasný kam, ale rád bych předběžně věděl kdo :-) Sraz sobota 10,15 na Palačáku a tam se dohodneme kam. Zatím počasí moc nekooperuje. neděli nechávám volnou, kdyby někdo chtěl něco pořádat, at sem písne.

    0 0
    • cabbage  

      pokud se vynecha zelena na tocnou tak se rad pripojim.

      0 0
    • fousac  

      rozhodně na jih, pěkně za teplem… ;)

      no kdyby se počasí přece jenom umoudřilo (tzn. ne déš?), tak muzem zkusit klasiku brdy-halouny-karlštejn-pigi.. to by moh bejt docela masakr… ;))

      0 0
      • McBlacky  

        a co to prubnout nějak tím údolím jak jsem jeli včera a pak Mníšek a přes Skalku…

        0 0
      • Martin  

        Ano, jistě na jih – DO FRANCIE NA PRKNO!!!! Lavinové nebezpečí 4–5…To bude docela nářez…

        0 0
    • Meesha  

      Ja bych jel, ale podle pocasi… Ted rikali, ze ma bejt pod nulou, snezeni a misty maj padat hovna s hackama…:-/

      0 0
    • Gung-Ho  

      Se mnou můžete taky počítat. A hlasuju pro Fousáčuv návrh. Je to sice klasika, ale dlouho sme tam nebyli

      0 0
      • McBlacky  

        jj bylo by to pěkný si to dát, taky jsem pro tuto trasu, ikdyž je dost dlouhá pokud bude hnusně…

        0 0
    • Darkson  

      já uvidim podle počasí a nálady, ale spíš pojedu

      0 0
    • jecnak  

      ASi jo, horsi pocasi nez dnes asi nebude.

      0 0
    •  

      mno podle pocasi, ale asi jo, jedu smer tocna za kamosem, ale uvidim v sobotu rano podle kamose a pocasi

      0 0
    • fousac  

      v kolik a kde se muzu pripojit?? ;)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Budu čekat před 10:30 pod Baranďákem na bránický straně. Nechce se mi do centra, když můžu sjet Prokopákem. Pokud by se jelo jiným směrem, dejte vědět.

      0 0
      • fousac  

        ja bych právě taky rád věděl, kam se mám hnát… jestli mi doufám stačí zbraslav nebo komorany nebo co.. když tak mi někdo pošlete esemelemesku…

        0 0
        • Gung-Ho  

          Já mám obavy, že Blacky řikal, že v pátek nebude, tak to budeme muset asi rozhodnout sami. Navrhuju 10:15 Palačák 10:25 pod Baranďákem, 10:40 přejezd v Komořanech a v 11:00 Zbraslavský náměsti. Zatim myslim, že je Karlštejn reálnej, ale odtud můžem i jinak :-)

          0 0
          • cabbage  

            objevim se pod barandakem

            0 0
          • fousac  

            ok.. budu v 11:00 na náměstí.. a tentokrát se pokusím výjimečně tam bejt včas.. ;)

            0 0
          • McBlacky  

            dík :-) už jsem back v Praze. Karštějn nevim už prši dva dny, ale na Skalku by to dát mohlo, pak Jezírko a obídek :-)

            0 0
            • fousac  

              a kdyz uz budem na obidku, tak to muzem vzit zpatky pres karlstejn.. ;))

              P.S. sem zrovinka dorazil od Pigiho, tak na budte na vylete hodni, ponevadz asi nebudu v moc funkcnim stavu.. dekuji dekuji, netleskejte, dekuji…

              P.P.S. jeeeeeee, padá níííích… budeme tavět huhulááála… ;)

              0 0
    • Meesha  

      Tak sem to dneska na tel Palacak nejak nestih. Byl sem tam nejak po pul a uz se mi za vama nechtelo chrtit. Jinak dneska vyborny pojezdenicko!

      0 0
    • Gung-Ho  

      Kdo jste zaváhal, můžete litovat! Jelo se skvěle, počasí na leden taky super. Když pominu to, že jsme se vraceli až za tmy, tak jsme stihli celou klasiku na Karlštejn i s obídkem v Halounech :-)Tady je graf : http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… celkem to bylo 1350 vejškovejch metru na 88.5 km

      0 0
      • fousac  

        tak jako nebylo to zly… ;)

        akorat mam total dost.. sem se sotva doplazil domu..

        sem zvedavej na zejtrek.. ;)

        0 0
    • McBlacky  

      nevím jestli je to tady někde napsaný dneska (neděle) sraz 11,00 Náměstí Zbraslav, venku je sníh, svítí sluníčko to prostě nejde nevyrazit :-)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Sorry, dnes nebudu, musim bejt brzo doma, tak si dám něco krátkýho, ale s tim, že se musí vyrazit souhlasim :-)

        0 0
        • Darkson  

          já na to dnes kašlu, přes 2 hodiny jsem ráno čistil kolo. ksyž jsem viděl kladku přehazky, kazetu a řetěz obalené hustou bahnitou hmotou, se divim, že jsem včera vůbec dojel. A k tomu počasí, ze sněhu se stalo bláto a místo slunce je pěkně zataženo:-(

          0 0
        • Jogador  

          Ted sem se vratil,nevim jestli to je novym rámem, nebo novym sněhem, ale jelo se úžasně:) A zase sněží, doufám, že to vydrží do zítřka, to si dám něco delšího…

          0 0
      • fousac  

        tak co čajickove, kde ste se všichni flákali? dneska to bylo naprosto super poježdění.. sracky žádný, jenom krásnej sníh… 40 kiláků na pohodu, sjezdy dost super… ;)

        a teď už si s Blackym dáváme u pigiho zasloužený doutnícek ke káve… ;))

        takže kdo nejel, prohloupil…

        0 0
        • Gung-Ho  

          Já vyrazil a skutečně nelituju, byl to skvělej zážitek na čerstvym sněhu. Škoda, že to nejde moc často.

          0 0
        • McBlacky  

          no jo to měli všichni keců že budou jezdit až napadne sníh a co? První pořádnej sníh letošní zimi, idelání na biking tj 10cm, a nikdo nic, sice trochu nás zaskočila vánice, ale jinak mega masakr, některý sjezdy byly fakt hukot. Bláto nikde žádný akorát krásnej sníh, kolo jsem domů dovezl čistší než jsem ráno vyjel :)

          0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.