• lempl

    tak kdo neni srab a vyjede? ja sem pro zajezdit si nenic velkyho(tomu se ale nebranim) ale spis mensi akci treba do 40km? sraz k poledni na vystavisti? zbraslav? trasu bych nechal na nekom jinym:)

    0 0
    • cabbage  

      asi rozchodim tlumic a vyrazim.

      0 0
    • Jogador  

      Já jsem pro toho 31, ale dřív, co takhle v 11:00 dole v modřanech u přejezdu?

      0 0
    • Darkson  

      sakra, nejsem v praze:-(

      0 0
    • Gung-Ho  

      Přikláním se ke Cabbageho návrhu na cyklostezce pod Baranďákem. Viděl bych to tak na 10:30 co vy na to ? Řeč je o tom pátku 31.12

      0 0
      • Jogador  

        Tak jo, a já na vás budu čekat na přejezdu, přes to pojedete.A kam pojedem, co Točná, závist a co dál, moc to tam neznám…

        0 0
    • jecnak  

      A co 1.1.2005 – jak na novy rok, tak po cely rok …

      0 0
    • TOLI  

      já sem pro oboje ale chtělo by už konkrétní časy a místa

      0 0
    • jecnak  

      Prida se nekdo na Novy rok v 13:00 na prejezdu v Modranech? Predsrazy 12:30 Palacak, 12:45 cyklostezka na prave strane Vltavy pod barandovskym mostem.

      0 0
      • prema  

        1 bych se pridal taky.

        0 0
      • fousac  

        jo, to vypada na snesitelnej cas.. budu-li alespon castecne funkci, tak dorazim..

        0 0
      • blue  

        kdyz nebude prset, nebo neco takovyho, tak se nejspis stavim taky

        0 0
    • TOLI  

      jelikož se lempl a spol. nemůžou dohodnout tak jedu s jecnakem

      0 0
      • lempl  

        jelikoz ja taky jedu s jecnakem tak asi nikam nejedem??? :)

        0 0
        • TOLI  

          tak to je good

          0 0
        • jecnak  

          Hele urcite bych se vypravil pres lavky na Tocnou – rad bych otestoval jak se chova novy bike na tech lavkach. Urcite bych taky nevynechal sjezd rokli.

          0 0
          • TOLI  

            Tam sem eště nebyl tak se docela těšim

            0 0
          • lempl  

            myslite ze je Mjoy srab a nepjede nebo pojede? sem se naucil novy triky na tocny:)))) no spis ze neco de projet, preskocit a Mjoy to nedaval co si pamatuju:)) ted bych mu tam natrh usmev:)

            0 0
            • blue  

              co ses tam kde naucil?

              0 0
              • lempl  

                no vuubec nic… jen pokus o skokno jak bych to popsal… no pak projeti takovyho no… proste to co se da skocit bez zandani sedla… no docela banality.. ale uvazoval sem o tom 1. dvojaku(ten mensi-2m) ne ten vetsi… ale u toho sem zatim v uvahach.. ale kdyby me nekdo vyhecoval nebo se vsadil tak to dam..

                0 0
          • lempl  

            co takhle bejt v 11:30 na zlichove- konecna 12 a odtud se jede na kajastejn? co vy na to? je to ve vlakne novorocni vyjizdka nbo tak nejak…

            0 0
            • cabbage  

              sem pro… jakakoliv moznost vyhnout se lavkam na tocnou je dobra:)

              0 0
              • prema  

                pravda, vypada to lip, nez tocna… :)http://ivelo­.cz/kalendar/

                0 0
            • jecnak  

              Tak jo, zase delas bordel. Nekdo neco navrhne, ty to rozvrtas a pak se jede do …

              0 0
            • Meesha  

              Vzhledem k tomu, ze je tu v organizovani trochu chaos, tak budu asi na tom Zlichove. Tam predpokladam bude aspon nekdo… Ale na Karlstejne bude asi husty bahynko – brrr, minule sem tam nechal prhazku :-(

              0 0
              • jecnak  

                Ten muj sraz stale plati. Na Zlichov nejedu.

                0 0
                • Meesha  

                  Uvidim jak dopadnu a podle pocasi… :-)

                  0 0
                  • lempl  

                    seru na zlicho jedu sjecnakem na tocnou na lavky budu skakat dvojaky:) (tamto byl jen navrh.. to dopadlo no…)

                    0 0
                    • cabbage  

                      vyrazim na tocnou, ale protoze sem vydrbal kolo, tak misto lavek si dam silnicni prolog.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Myslim, ze dneska to bude uplne fuk – prijedes domu zasranej, nebo zasranejsi…

                        0 0
                • fousac  

                  pocitam s tim..

                  este tak vstavat brzo.. e… :///

                  0 0
                  • jecnak  

                    jako kdybys to nerikal :-)

                    0 0
                    • fousac  

                      njn.. se nepovedlo.. do osmi u pigiho a pak hotovka.. :((

                      se omlouvam… ale opravdu jsem se neshledal funkcnim.. ://

                      0 0
              • prema  

                tak by me teda zajimalo, jak to bylo s tim zlichovem a karlstejnem.. protoze to docela jelo. v 10:20 jsme tam prijeli (na konecny 12 na ty otocce) a nikdo tam nebyl. po pul prijelo par lidi (10), chvili se cekalo a pak se jelo. po 20 km se jaxi zjistilo, ze tam nikdo neni z organizatoru z mystery teamu ;)). ale jinak to bylo super, sice obcas trochu blato. kazdopadne se sraz v 10:30 docela povedl ;)

                0 0
      • TOLI  

        Docela se ty fotky povedly ale mohlo to bejt mín rozmazaný

        0 0
      • Gung-Ho  

        Tak co, kolik se Vás sešlo? Já se omlouvám že jsem nedorazil, ale byl jsem domluvenej s kamarádem, že ho vyzvednu na chatě, kde slavil Silvestra. Celkem jsme si taky pěkně zajeli, píchnul jsem jenom jednou, zato jsem si 3× ustlal :-), ale 89km to vynahradilo. Co na zejtra, neplánujete něco?

        0 0
        • fousac  

          na zejtra mam v planu k pigimu zatahnout sekeru.. ://

          ale jinak bych nejakou lehkou akci dal.. teda v rozumnem case, tzn. 12:00 a (nejlepe) vice.. ;)

          0 0
      • náčelník  

        Bylo by možno ten SFINX vystavit v sekci FOTO – NAŠE BIKY včetně popisu?

        0 0
        • Jogador  

          Ten sfinx je Lempla… Vidle bomber s Etou, řazení gripshit a přehazka sram tušim 7 nebo 9, sedlo má Pells, brzdy má Avidy, přesmyk XT, rám Ferro, kliky Race Face, to je tak co si pamatuji,víc by ti řekl jenom on a Cabbage, ale po chvilce svezení můžu usoudiot toto. Kolo krásně lehké, ale namě divná geometrie,ač jsme stejně velký s Lemplem, berzdy nebrzdí,ale pracuje se na novém systemu:) Lemplovym stylem jizdy tomu kolu davam jeste tak pul roku:)

          0 0
      • enjoy  

        a jeje,on svama byl andy:-)

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.