úterý 21/6 - City terror 2005 (Praha)

75 nepřečtených
  • McBlacky

    dlouho už jsme nevyrazili na pojezd po matičce Praze… aby se nemohl nikdo na nic vymlouvat tak sraz 18,00 Anděl před Albertem. tentokrát se podíváme na Santošku, Kesnerku, k holkám na hrad :) ,do Prokopáku, Dalejskýho údolí, Slivence a Velké Chuchle. Zakončení v zahradní restauraci na Jezerce. Hodí to do 30km, kdo v těhle místech nikdy nebyl bude asi překvapenej jaký jsou pár km od Anděla krásný místa. Terén easy s jedním pěkným překvapením :)

    0 0
    • Smazaný účet  

      Můžu jet s Váma? :o)

      0 0
    • JMT  

      mno, asi se stavim :-)

      0 0
    • pos3k  

      no jestli nebude vylozene hnusne tak se premierove pridam, mam bike konecne v Pze :-)

      0 0
      • pos3k  

        tak podle slunicka co se na me smeje to vypada ze zitra bude tez krasne :-) jestli mi nebouchne reaktor (nejak nechce tesnit privod vodiku) a najdu alberta tak jsem tam jak na koni jo a zadne chrteni, to ja neumim! :-)

        0 0
    • cabbage  

      uz se tesim jak to prekvapeni budu schazet.....:))

      0 0
    • palkac  

      se stavim taky…

      0 0
    • jecnak  

      Proc to nepojmout vice vecerneji? Jako treba zacit v 20:00 a po 22. nasaditt ten hardcore :-)

      0 0
      • filipes  

        Presne tak, ve 21 najet na Malou Stranu, dat par kolecek Prazskych schodu na rozjeti, pak se neco dalsiho urcite najde. Slivenec neni City

        0 0
    • lempl  

      hm no nevim s tim vymlovanim si me moc nepodcenil:) ja nevim jestli budu redy… v pondeli nejdu do skoly:/ ale pokud to bude aspon trochu mozny provetram silnicku:)

      0 0
      • Beeda  

        spis budes vetrat odrenou prdel z 24h :-)) B.

        0 0
        • lempl  

          no spis sem udelal fatal a nevim jestli vubec pojedu:/ tu 24… pac sem si nak natahl nnebo natrhl stehna:/

          0 0
    • charvosh  

      Toz, taky bych se stavil. Jestli me maminka pusti, ovsem…

      0 0
    • jecnak  

      Tak co? Plati to? Neposunem to radsi na pozdeji at je trochu tma?

      0 0
    • fousac  

      hnedka bych jel, ale budu behat po nakupech… sem v sobotu utopil mobil a dneska nebo zejtra bezim schanet jinej.. ://

      no uvidim, treba to nejak poladim dohromady..

      0 0
    • McBlacky  

      co se mě týče tak to platí :) chápu že to není city terror ve smyslu jízdy po městě, ale spíš mi jde o to protáhnout se terénem kterej je málo známej a nemusí se kvůli tomu jet 15km za Prahu. noční akci po centru dáme jindy :)

      0 0
      • Thidney  

        ja bych mohl az v Jecnakem udany cas .-), nebo se pripojit nekde na trase, ale to by jste museli pres letnou .-)))

        0 0
        • McBlacky  

          tak doraž jen na kulturu Na Jezerku :)

          0 0
          • Thidney  

            vzhledem k tomu ze budete chrtit tak to tak zrejme dopadne :-))

            0 0
          • Thidney  

            jo v kolik tak budete na jezerce? Jo a v který na jezerce..jich je nekolik, bych nerad dal nocni hledani te spravne.-))

            0 0
            • McBlacky  

              chrtit se nebude a Jezerku myslím v Bráníku u Barandovský­ho mostu

              0 0
              • Thidney  

                chmm mailni mi prosím tel. na tebe…zejtrek bude v praci bohuzel hodne improvizovany, zatim to vypda,ze budu moc vyrazit okolo 19hod z letny

                0 0
    • jecnak  

      Zcivilizoval kolo, vymenil vidli, vymenil olej ve vidli, zalepil pet dusi, a tak snad i zitra dorazim…

      0 0
      • cabbage  

        to budes mit dalsiho duka?

        0 0
        • jecnak  

          Ne, jen mam konecne vlastni vidli na zimaka – tamtu musim vratit Blackymu.

          Duke se mi na 24 nejak zadrel a usel z nej vzduch na cca 1/2, ale jet slo. Tomu co jsem z nej dnes vylil se olej rikat rozhodne nedalo. Ne ze bych to po 2 letech nezajmu necekal…

          0 0
          • cabbage  

            lide co maji suntoura se vsemozne snazi aby jejich vidle chodila, naproti tomu se nekteri chrti(cau meesho) snazi suntoura ze svych vidlic vytvorit:) to si je nemuzete koupit rovnou?:-P

            0 0
            • zac  

              myslis to psylo co chodi asi 2 cm? :)

              0 0
              • Meesha  

                hele vy dva prudici, nechte moje Psylo bejt! Uz ma za ty leta neco nabehano, tak ma u takovyho manualne zrucnyho antitalenta na mensi neduhy narok! :-)) A chodi furt vyborne! Sem zvedavej na vase „lestenky“ po 4 letech! :-)

                0 0
    • gummo  

      jestli z prace vylezu ve schopnym stavu a vcas tak tam taky dorazim. narozeninova projizdka po maticce praze neni spatnej napad :)

      0 0
    • charvosh  

      Takze to nestihám. Pekne me to stve. Doufám ze bude v brzky dobe repriza…!

      0 0
    • jonas  

      Rad bych se zastavil, ale 18.00 je pro me dost sibenicni termin :(. V kolik pocitate ze dorazite na tu jezerku ?

      0 0
    • cabbage  

      tak uz druha drzka tenhle tyden.:-/

      0 0
      • pos3k  

        kde? na schodech? ja na chvostu pres ten prach moc nevidel :-)

        0 0
        • cabbage  

          ne,nahore na ty rovine sem se stocil do „vajicka“ abych projel jednim krovim a nekoukal sem dopredu…vlastovkama sem trefil kmen......

          0 0
          • Meesha  

            ha ha, to sou ty tvoje „riditka“! :-))

            0 0
            • cabbage  

              sou jen o 5 cm sirsi nez tvoje p.kosti takze v tomhle to nebude........

              0 0
          • charvosh  

            Clovece, dyt ty padas jen na rovine!? To je pro pobaveni kolemjdoucich? :o)

            0 0
          • pos3k  

            aha mi to uslo, schody vylestila nase bikerka :-) ja trefil kmen ramenem pri tom sjezdu k hospe, nejak jsem si myslel ze uz jsem za zatackou v esicku, no nebyl ja debil, pekne to stiplo, strom zustal celej ja narazenej, jsem zvedavej na rano

            no docela jsem se zhrozil z tech defektu Jecnaka, jestli jsem koukal dobre tak dneska byly tri defekty, vse RR

            0 0
            • Darkson  

              mi to ani neříkej, včera jsem je konečně koupil a po tom, co jsem dneska viděl, je snad ani obouvat nebudu:-)

              0 0
            • cabbage  

              rr leda na mtbo kde se predpoklada hooodne silnice. jinak to klouze na vsechny strany…

              0 0
              • TNT  

                na mtbo?? tak mi rekni proc sem tam trikrat pichla!!

                0 0
                • cabbage  

                  zjevne nejsou delany na vic nez 400km…

                  0 0
                  • goood  

                    Ja na nich najel pres 1000 km nez jsem je pichnul. A to jsem je pichnul na sklenenym strepu

                    0 0
            • jecnak  

              Stane se, zatim tenhle rok mam na nich cca 300km/ defekt.

              0 0
              • cabbage  

                na zacatek roku si uz nevzpominas, co?:) to se taky stane kazdejch 5km…

                0 0
                • jecnak  

                  No jelikoz dirama byla videt duse, tak ne. To nebyly plaste, ale to jsem jezdil spis po dusi. Ale rekl bych, ze by to pocty zas tak nerozhazelo.

                  0 0
                  • cabbage  

                    tim nemyslim jen novorocni vyjizdku, tohle trvalo jeste asi 14dni…

                    0 0
                    • jecnak  

                      To ja si uz nepamatuj, zamestnam te asi jako externi dlohodobou pamet. No ale kazdopadne me hloda, jestli nenasadit znovu ty Rubeny.

                      0 0
                      • cabbage  

                        nemoh bys mi jednu(nebo 2) na zkousku pujcit? docela uvazuju o kombinaci charybdis vepredu, scyla vzadu a chtel bych si udelat predstavu jak to jede…

                        0 0
    • goood  

      Diky Blacky, bylo to super, pekny mistecka

      0 0
      • pos3k  

        jo taky se pripojuji,diky Pha neni tak marna :-)

        0 0
      • Thidney  

        Blackymu dik za vyber trasy, Jecnakovi za defekty, neb vynucene pauzy uchranily me plice .-)

        0 0
    • JMT  

      co takle to zopakovat pristi tejden ? pro zmenu na severu prahy…znam tam taky pekny mistecka

      0 0
      • cabbage  

        neptej se a proste zaloz dalsi thread kde direktivne urcis datum a cas.

        0 0
      • jonas  

        A co takhle o neco pozdeji, tak o hodinku. Mozna bych to potom neprosvih…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.