• jecnak

    Kdyby se nekdo chtel zitra pridat, tak pojedu na biku klasicky kolecko z Andela pres Prokopak, Hvezdu, Stromovku atd. Sraz nekdy kolem 17:30 na Andelu. Doporucuju vzit si alespon blikacku.

    0 0
    • pos3k  

      predni nebo zadni? :-) jsem minulej tyden zadni rozflak :-( (ale predni jako neco svetlo mam v baglu)

      jinak ten terror zni fakt hrozive, ze bych hodil vokem?

      0 0
    • Beeda  

      Asi se pridam:-) B.

      0 0
    • default  

      HU! To je dooost brzo… …mno jo ale vono se brzo stmiva. :-( Asi bych to zkusil stihnout – kde na tom Andelu?

      0 0
      • jecnak  

        Klidne pockame, nebo to presunem, ale uz se vazne dost brzy stmiva, takze cim driv vyrazime, tim lip. Na Andelu – jak je vylez z metra do ulice Nádražní.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Zní to lákavě, i dyž na zítra hlásí déš?. Dyž už mam tu čelovku, tak bych jí moh zkusit, kurňa.

      0 0
    • fousac  

      se taky zkusim zjevit… no ale kdyz vidim tu sestavu.. no co, zase budu posledni vzadu..

      0 0
      • SavaH  

        S váma nejedu. Jezdíte moc rychle a já se pak druhej den nemůžu hejbat.

        0 0
    • McBlacky  

      možná bych se mohl stavit, ale za Vidoulí po tom hezkým sjezdu to otočim. V 19,00 musím být na Klamovce, to stíháme napohodu…

      Pořádnej city terror chystám na září, bude to víc ve stylu urban assault, schody, dropy, pěší zony – no nechte se překvapit :-)

      0 0
      • kOmE  

        do toho bych sel i ja,to bych se nemusel moc honit :-)

        0 0
      • enjoy  

        ja ti dam dropy:-).do vic jak metru(mozna par cm pridam:-)) nejdu.

        0 0
        • McBlacky  

          vzdy? mě znáš… bude to spíše na efekt a pro srandu, než nějaká štípačka, a hlavně, kdo z nás, kromě tebe, na to má kolo :-)

          0 0
        • fousac  

          jaaaa chciiiii pruuuuziiinuu­uuuuuuuuuuuuu!!!!!

          0 0
      • jonas  

        Tak na to se rád přijedu aspoň podívat

        0 0
      • JohnLee  

        NECHCE TO NEKDO UDELAT V BRNEEEEEEE? :))

        0 0
    • Marosh  

      Kua a ja mam prasklej predstavec… Ze bych vyrazil na extra nakupnim specialu Author CHICAGO? Aspon bude nejaka (_Y_) :)))

      0 0
      • filipes  

        Ti nedko neco puci. Mrknu se doma. Prehozeny to mas za minutu.

        0 0
    • filipes  

      Sice to asi v tech oblastech zadnej CITY TERROR nebude :-) ale zkusim to stihnout a pridat se. BTW, skvely jezdeni je na Maly strane v noci, jdy je volno. Tocit okruh prazskejch schodu je i docela hodnotny trenink.

      0 0
      • Beeda  

        Ja tam prijel 17:36 to jste byli fuc, nebo nikdo neprijel?? B.

        0 0
        • fousac  

          taky mi asi neco nekde uteklo.. :(

          sem si nejak zafixoval, ze se to deje dneska (ve ctvrtek)…

          jak to teda je/bylo??

          0 0
          • Beeda  

            Aha to jsem trubka – „zira“ takze dneska, no neva dal jsem si svejch 100km a spokojenost :-) B.

            0 0
            • rich  

              kua to si jazdil po tme? ked si vyrazal 17h36 z andela tak si musel byt tak 3hod na biku… ja som si dal vcera dve pecene klobasy a tri piva :-) dnes to idem „vybehat“

              0 0
              • Beeda  

                v deset jsem prijel dom, kupodivu jeste dost lidi jezdilo i po tme…

                0 0
    • jecnak  

      Tak je mi lito, ale vzhledem k ranimu destiku neprijedu, protoze si nemuzu dovolit prijit do prace zahnojeny, takze mam kolo doma a na misto srazu nemam sanci dojet :-(

      Tak at se vam ta vyjizdka vydari.

      0 0
      • aku  

        Ty si urcite provokater najmuty prazskou mestskou policii ;))

        0 0
        • jecnak  

          Ale houby, ja proste delam ve firme kde musim nosit kravatu atd. a nemame tu nikde sprchy a ani misto kam bych dal bika, takze pokud jedu na nejakou takovouhle akci hned po praci, tak vyjizdim tak, ze si kravatu zastrcim do kosile a kalhoty stahnu paskou a jedu k metru. V praci dam kolo do serverovny nebo k sobe do kanclu. Asi chapes, ze proste prijet zahnojenej nemuzu.

          0 0
          • pos3k  

            No prijet metrem doprace slo ne?:-)

            0 0
            • jecnak  

              Jasne, ale k tomu metru se nejak musim s kolem dostat ne? Delas jako kdyby jsi nemohl jet beze me :-)

              0 0
    • fousac  

      takze dneska (tj. ctvrtek) to plati???

      0 0
      • jecnak  

        Tak jo, nakonec me tam uvidite. Pojedu dom pro kolo a nazpet. Doufam, ze to stiham.

        0 0
      • default  

        Uz se tesim, akorate nam se nam nejak rozprselo ze? :-(( Snad to prejde!

        0 0
        • default  

          A nebo jinak! Pojedeme i kdyby padali KOMUNISTI! :-D

          0 0
          • McBlacky  

            to abych si narychlo sehnal nějaký větší zdvihy :-)

            já teda jedu pokud nebude pršet, trasu asi budeme muset upravit, protože bude všude dost mokro, uvidíme…

            0 0
          • stréc od piva  

            tož já přijedu taky…ale nevím jesli si mm vzít plácašku s rumem nebo sud

            0 0
            • McBlacky  

              tak jestli nekecáš, tak jsem docela zvědavej, kdo se za tímhle nickem skrývá :-)

              0 0
        • aku  

          Doufam ze to k nam hned tak nedojde

          0 0
    • SavaH  

      Budu tam taky;o) přesně v 17:30. Už se na vás na všechny moc těšim. Si nemůžu nechat ujít takovou příležitost.

      0 0
      • fousac  

        s nebo bez???

        0 0
        • rich  

          s nebo bez ceho? :-)) alebo koho? este otazka kedze som uz nebol na biku dlhu dobu :-*) uz davate niekto navleky?

          0 0
          • default  

            Zbytecny! Dyt je teplo… :-)

            0 0
          • blue  

            jo jo, rano do prace uz s navlekama

            0 0
            • default  

              Kdyz se tak kokam z okna, bylo by lepsi si vzit ploutve a snorchl! ;-)

              0 0
              • rich  

                chcije a chcije co tak radsej urobit zive bike-forum niekde v teple krcmy? alebo hromadne na spinning?

                0 0
                • SavaH  

                  Souhlasim s tou 1. variantou. Good Idea!

                  0 0
                  • Beeda  

                    Uz je zase hezky, vzal bych tedy biky a drzel se blizko nakych zahradek, teba krouzit v parku na Klamovce:-))

                    0 0
                    • McBlacky  

                      jo Klamka, tam to hodně upgradovali, dřív to byl hroznej pajzl :-) Konečně mám pro dnešek hotovo, tak jdu nasadit nějakej bahenní kompromis a namazat řetěz

                      0 0
          • pos3k  

            ja daval, pac rano kdyz jedu do skoly pres prahu z kunratic do dejvic musim 15 minut kunratakem a tam je sakra kosa v tomhle nepocasi :-) Dal jsem jak na ruce tak i nanohy (trpim na kolena tak vyteplene :)

            0 0
        • SavaH  

          Nech se překvapit;) BTW co to jsou návleky???

          0 0
          • Smazaný účet  

            Socks on cocks… :o))

            0 0
            • SavaH  

              prosííím? Česky, kdyby to šlo. Dík

              0 0
              • blue  

                jednoduse to jsou samostatny rukavy a nohavice jako doplnek ke kratkymu dresu v chladnejsich ranech a podvecerech… kdyz se otepli, jednoduse navleky stahnes a strcis do kapsy nebo batohu a pokracujes v kratkym… ale tohle ti fousac mel uz davno vysvetlit, ne? :-)

                0 0
                • rich  

                  mno to iste – skor jej vysvetlil, ze ma nosit co najpriliehavejsie a najkratsie kratasy a drey, navleky by to vsetko skryli…a preco myslis, ze je najpomalsi? minule som to zistil ked som isiel posledny a predo mnou sava :-D

                  0 0
                  • SavaH  

                    počkej, to si s tebou vyřídim. Nejpomalejší, jo???

                    0 0
                    • rich  

                      aaa jazykove nedorozumenie – najpomalsi som myslel, ze je fousac (tak sa prezentuje). nie ty!!! to by som si nikdy nedovolil !!! :-))

                      fousaci – lepsie kecat do vyzliekania? :-))

                      0 0
                      • fousac  

                        kecat ne.. podat pomocnou ruku… ;))

                        0 0
                        • SavaH  

                          No a pak se tu s váma maj bavit holky… Se nedivim, že jich tu je tak málo. Ostatně kdyby byl šéfík v práci, tak tu taky nejsem;)

                          0 0
                • fousac  

                  dovolim si Savu citovat: „…nesnášim, když mi někdo kecá do ježdění…“ a kecat zensky do oblikani, to by byla uplna sebevrazda.. ;)

                  0 0
                  • Martin  

                    I když, zase, na druhou stranu, kdyby to přineslo výsledek..........:-)

                    0 0
    • M1R3K  

      doufam, ze to nekdy zopaknete..ja dnes nemuzu a jeste 12dni budu fuc…ale rad bych se takhle nekdy projel s vice borci :-)

      0 0
    • Beeda  

      Prijdu taky, ale dam jen lehci vyjeti tak na 2 hodky…B.

      0 0
      • McBlacky  

        jestli budeš chrtit, tak ti uriznu nohu :-)

        0 0
        • Beeda  

          Chrtit chci v sobotu.. zatim marne hledam dopravu do tech Karlovic:-( shit CD je jako posledni moznost…B

          PS: a stejne za to muzes ty, protoze jsi sem dal ten link, jinak bych o tom nevedel:-)))

          0 0
          • McBlacky  

            já v sobotu nemůžu :-( ale prý je nějaký local XC v Hostivaři, ještě musím zjistit co je to zač, tak se možná ukážu tam, někdo mi říkal, že viděl vylepený plákáty (to zas bude), tak se tam zítra mrknu. Jsem od neděle nebyl jezdit, pořád makám jak debil, už se nemůžu dočkat až s tim seknu…

            0 0
            • Beeda  

              XC je na me moc kratky (a i rychly:-)), sakrys a to jsem musel zrusit i BikeBabileto…B

              0 0
              • McBlacky  

                no nedělám si iluze co to bude, když to vůbec bude, krátký určitě, rychlý – no nevim… Tenhle víkend bych stejně maratonek zvažoval, bude hodně bláta, to už jsem si letos užil…

                0 0
                • Beeda  

                  Bomba, sehnal jsem i odvoz, cim tezsi podminky a blato tim lepsi, holt jsem pra..e od mala:-)) B.

                  PS: aspon se nemusim hadat s bandou nadrazaku viz http://www.mountainbike.cz/clanek.shtml?…

                  fakt drsny a stoji za precteni i to pokracovani jak se k tomu modri komanci vyjadrili… Vsem slusnym se omlouvam…

                  0 0
                  • blue  

                    jen drobnost k tomu clanku… jiste neprijemna zkusenost, ale kdyz si nekdo nezjisti predem, co muze a nemuze (kolo na plosine vagonu v rychliku), nesmi se pak divit… cili v tomhle konkretnim pripade to vidim pouze na blbost dotycnyho… ja osobne vlakem jezdim casto a musim rict, ze celkem bez problemu…

                    0 0
                    • Beeda  

                      Bohuzel, dle predpisu maj asi CD pravdu, a proto se snazim jakoliv vlaku vyhnout.

                      Vyjimkou je napr. vlak Beroun-Pha, tam si drzim bajka pevne v ruce na peronu, ale dat ho nekam do spravy CD to teda ne… B.

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ano, pravda je možná u čd, ale bohajeho, to budem furt akorát řikat že čd jsou na pikaču? Já vlakem chci jezdit! A dost mi vadí že mi v tom blbost čd vehementně brání.

                      0 0
                      • blue  

                        v cem konkretne jaka blbost cd ti brani jezdit vlakem? :-)

                        0 0
            • rich  

              od nedele? som 10dni bez biku, dnes si budem musiet vziat pomocne koliecka.

              0 0
    • Marosh  

      No jak to tak vypada, tak jdu do stodoly vyhrabat Authora ;) Jestli to tam dojede, tak neco uvidite. :-P Jeste musim zjistit jak se z Dejvic dostat na Andela, coz mi jako rodilemu Prazakovi dela problem. :)

      0 0
      • blue  

        napriklad kulatak-hradcanska-chotkovy sady-kampa-ujezd-andel

        0 0
      • McBlacky  

        záleží jestli chceš šlapat do kopce nebo ne :-) jestli ano, tak nejlepší je se vydrásat na Hrad a pak projet Petřínem (zákaz bikování, ale jednotlivec nevadí :-) a sjet na Náměstí Kinských a pokračovat na Anděla. jestli se ti nechce, tak jenom vyšlápni na Hračanskou a sjed dolů Chotkovými Sady, nebo chodnikem podel (dole schody – krátký), z Malostranské rovně po kostkách na Kampu, vyjedeš na Újezdě a pokračuj na Anděla… Možností je i víc

        0 0
        • Marosh  

          Jo, urcite to bude lepsi nez strahovskej tunel. :D Jdu se pripravit. :)

          0 0
          • pos3k  

            jdu se mrknout jestli jeste prsi :-( Jinak bych vyjizdel z dejvic (vscht) na hradcanskou,chot­kovy-kampa-ujezd-andel)

            0 0
            • Beeda  

              du si dat trencle a vyrazim taky:-)) B.

              0 0
            • pos3k  

              prsi a prsi a tak tam nejedu :-(

              0 0
              • McBlacky  

                no taky ještě sedim doma, sice oblečenej, ale jak to tak vypadá :-( když to přestane do 10 min, ještě stíhám…

                0 0
              • pos3k  

                No aj este to tam hrmi jak na hromnice, jedu potupne metrem ores celou phu :-(

                0 0
    • sun7dots  

      Nekdy bych to s Vama taky rad zkusil problem je, ze jezdim dost (spis hodne:) pomalu a jsem dost nesikovnej:))) Asi se na vas nekdy prijedu jenom podivat:]

      0 0
      • SavaH  

        Hele, to sme dva;) Tak příští tejden, ale nesmí pršet. Pak na 14 dnů mizim na jih. Nejedu se šílencema, co ji jen tak pro srandu králíkům daj na dobrou noc stovku. Měl by tam bejt i ňákej „normální“ člověk. Takže na kdy se plánuje další vyjížďka???

        0 0
    • Marosh  

      Tak zatimco nekteri teprve dojizdi do Pocernic, ja uz jsem doma a po jidle. ;) Kdyby neprselo, tak by to bylo super, ale ani takhle to nebylo spatny. I starecek kolo to prezil. (teda musel mu Fousac trochu domluvit, za coz mu jeste jednou dekuju) Kam priste? :)

      0 0
      • jecnak  

        Sprostaku, ja chytnul nazpatek peknej slejvak, ale dojel jsem po svejch a uz jsem taky po jidle. Kam priste? Nevim, tenhle vikend? Pristi je neco u Savy a pak jedu do Alp, takze budete mit ode me na chvili pokoj.

        0 0
        • McBlacky  

          neboj já to vezmu za tebe :-) nakonec jsem rád, že jsem jel, ta pěšinka ve svahu po mokrejch šutrech v Šárce byla super.. Akorát jsem cestou málem hodil na schodech za hotelem Hofmeister pod Chotkovejma, nejakej anglán, když viděl mojí performance jen prohodil too wet, ani jsem nestíhal odpovědět :-)

          0 0
          • jecnak  

            Ale jo bylo to vazne dobry, mne se tyhle podvecermi vyjizdky zamlouvaj cim dal vic. Je to proste na pohodu a i kdyz je clovek uz „unavenej“ z prace, tak se stejne jede fajnove.

            0 0
    • fousac  

      i kdyz mi to dneska vubec nesedlo a odpad sem predcasne, tak to nebylo spatny… nektery ty stezky by mohli bejt za sucha sjizdny.. :) no co, natoceno 70km a ty se pocitaj… :)

      a pro ty co neprijeli: ste mekoty, toho nadelate kuli par kapkam..

      0 0
      • pos3k  

        se stydim, ale po dvou padech quli mokru (1.prutrz mracen a asfalt a 2.mokre koleje na nam. republiky) mam nejakej psychyckej blok nebo co :-(

        0 0
        • Beeda  

          Tos ted mel ject, proto my taky padali, nakonc lehce prselo az kdy jsme byli pod Lipou, akorat bylo trochu blata… Jo Blacky, ten tunel se neda ject, je tam znacka „jen pro motorova vozidla“ a omezeno na 50km/h. B

          0 0
          • Pip  

            Cau, muzete dat tip na trasu, kterou jste jeli? Jestli to není tajný? :-)) Dík.

            0 0
            • Marosh  

              Tajny to neni… zacatek na Andelu, pak nam. Kinskych, zahradou nahoru na Strahov, Ladronka, Vypich, Hvezda, pak nejaky vybrany trasy v Sareckym udoli, Jeneralka, pak nahoru jako kdyz jedes do Horomeric, zase dolu do Sareckyho udoli (ale uz Ticha Sarka) kousek po silnici, nahoru Umrlci stezkou a nakonec hospoda U Tri lip. :)

              0 0
          • pos3k  

            hmm tak to bych videl prdlajs pac by mi to slo vsechno do ksichtu, nejak jsem jeste nekoupil blatnicek :-))

            0 0
            • default  

              Ja taky zadny nemel… ;-)

              0 0
            • Gumicuk  

              Tak jsem tu nekde zahledl zkratku VSCHT z nichz se mi dela ponekud mndlo :-) Mozna se zname od videni…

              0 0
              • Gumicuk  

                No nic no nejak se to zase souplo na konec…

                0 0
                • pos3k  

                  co je na zkratce vscht mdlobvyvolavajici? :-)) jinak ja tu uz budu zacinat 8 rok, nejak me to studium zaclo bavit, hlavne ze je cas bajka jinak jsem na topu pgs

                  0 0
                  • Gumicuk  

                    No ja tu nestuduju, ale jsem tu na civilce… Fyzika a mer. pristroje…

                    0 0
                    • pos3k  

                      tak tam znam jen filipa kinovice a nejvysiho

                      0 0
                      • Gumicuk  

                        Hehe no vidis ze jsme se nekam dopracovali :-)) ja jsem s Filipem na laborce :-))

                        0 0
                • kralovek  

                  Hele dej si bacha … aby se ti neudelalo mdlo, az te mi chemici zatlucem do zeme. Ja tam v tom stresu a smradu prozil nadhernych skoro 8 let. A jsou tam dobry kocky, to sis snad vsim ne? ;o)

                  0 0
    • TinkTink  

      Panove, co si predstavujete pod timdle threadem? :)…ja bych to videl na teror chodcu a aut po meste…ale jak jsem to tak procital, nevypada to na to :)))…to chce proste dat poradny maly ram…poradnou vidlu…a jit dropovat do hloucku lidi :o))))

      0 0
      • enjoy  

        to delam obcas v noci… takovej soukromej city terror.akorat neni po meste moc lidi,takze to nema kdo ocenit. ale jak jsem prosvistel branou nad starymi zameckymi schody…,no myslim ze ten vojacek docela cumel.samozrejme jsem srab a pred schody jsem trosku pribrzdil:-) a stala se mi temer nemozna vec,vypadla mi flaska z trek bat cage,vec temer nemozna,takze sem musel jet strasne krute:-).sorry za ten vylev,ale stary zamecky schody jsou proste neco:-)

        0 0
        • Marosh  

          vem mě někdy s sebou :) slibuju, ze uz pojedu na kole a ne na authoru, takze nebudou zadny polni opravy…

          0 0
          • enjoy  

            no to budu jenom rad:-),ale ty mas na tyhle blbosti kolo,ja se to svoje jenom snazim presvedcit ze to zvladne taky.zatim mi to vzdycky odpustilo:-).a jeste neco.az uvidis ze ti to jde mnohem lip nez me,tak se trosku krot,at moje ego tolik netrpi:-)

            0 0
        • filipes  

          Bych se pridal – vsechny ty dlazkove ulicky a schody na Maly Strane jsou bozi hlavne v noci. (jo, a za sucha ;-) Co treba vyrazit tuhle stredu? Zacatek 21–22?

          0 0
          • wroum  

            zamecky schody jsou nase oblibena DH TOWN TRAT, bohuzel nas tam uz nekolikrat pobraly benga. daj se ukecat nebo jim ujet, coz obcas nevyjde. dvakrat sme uz platili. naposled 200kc. ale stoji to za to!!

            0 0
            • McBlacky  

              to by mě zajímalo jestli třeba na schodech od Stalina by taky mohli pokutovat?

              0 0
              • blue  

                ciste teoreticky asi jo, je to chodnik, takze tam na kole nemas co delat

                0 0
              • wroum  

                ciste teoreticky si myslim ze kdekoliv kde nejses na cyklostezce nebo na silnici (samozrejme ve meste). takze i na stalinu. ale protoze znaj svoje realny sance, tak se na tebe na 99% vyserou. zamecky schody a nadvori na hrade sou vyjimky, tam jim jde o prestiz. ale zatimco na nadvori nemaj moc sanci, na tech schodech to je pomerne vyrovnany.

                0 0
                • McBlacky  

                  no aby jsi se nedivil, člověk dokáže hodně rychle běžet… na schodech je to dost o hubu zkoušet ujet někomu kdo běží, jemu stačí do tebe strčit a ty se rozsekáš hrozným stylem… Spíš bych vsadil na to, že když začneš zdrhat, tak se na tebe vykašlou…

                  0 0
                  • blue  

                    zezhora po schodech asi nepobezej, a kdyz jo, bude zalezet na bikerovi, jak dobrej je jezdec po schodech, ale pokud jedes dolu a oni ti jdou naproti (coz bude asi ve vetsine pripadu), tak je to asi jasny, tam mas malou sanci… jedine je asi zkusit sejmout a ujizdet :-)

                    0 0
                    • wroum  

                      to je presne ono. oni stojej dole (jezdime na FR ci DH fullech – by nas zezhora fakt nedobehli – sem si jistej). s tim sejmutim si to asi nelajsnu, to uz neni prdel.. :-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        no to nedoběhli, já na HT s 80 vpředu bych jim ujet radši nezkoušel…

                        0 0
          • enjoy  

            a tak nic:-/,jsem tu nebyl.tak nekdy jindy… ale az pristi tyden,ted mam vikend nocni.

            0 0
      • fousac  

        jestli myslis sobotu odpoledne, vencaplac, prikopy a 35kph, tak to taky obcas delame… :)

        0 0
    • blue  

      se jedu za chvilku project na Točnou, kdyby se tam náhodou taky jel někdo project na jedno desetistupňový… škoda, že přestali točit Granát :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Já bych uvítal dyby rozšířili nabídku i na nestaráče… :o)

        0 0
      • blue  

        tak Granát už zase proudí v trubkách, byl to jen drobný výpadek dodávky

        0 0
      • Marosh  

        Ja, vostuda jsem tam nikdy nebyl… budu to muset nekdy napravit. :)

        0 0
        • Meesha  

          Ja tam zase jezdim skoro furt, ale Granata sem taky eset nemel… :-)

          0 0
          • fousac  

            to zas neni o co stat.. clovek jich da dvanact a hned se mota.. to je pak zluta dolu z letiste docela „zajimava“…

            0 0
            • McBlacky  

              mě to stačilo včera od koní domu… mrknu jak jsem zprasil ty pily, ale fakt to pořád nechápu :-(

              0 0
            • Marosh  

              Tak to ja mam jiny zkusenosti. Vzdycky mi po par pivech prijde jizda mnohem lepsi, zabavnejsi, rychlejsi.. obzvlast ve sjezdech. Akorat to nepraktikuju moc casto, protoze mam takovej divnej pocit, ze by se to jednou mohlo vymstit. :o)

              0 0
              • wroum  

                mohlo :-) kamos mi na jare asi o pulnoci volal, ze ma problem – ze se hrozne vozral a po ceste prokopakem domu (z Fresche na Luziny) spadnul a ze ho to boli. Projel sem prokopak autem a nasel sem ho tam jak je ten vojenskej objekt – lezel vedle stromku, kousek od cesty, vedle nej kolo. a on spal. probral sem ho a odvez do motola na pohotovost. zlomena klicni kost. otres mozku, nalomeny zapesti. Byl tak namol ze se divim ze dojel tak daleko…

                0 0
                • McBlacky  

                  no můj kámoš to poslal do rozbitejch cihel, bylo z toho přes třicet stehů na čele a bez narkozy, protože byl tak našrot že mu ji nemohli dát auu :-(

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.