• McBlacky

    Protože jsme všichni otrávení z počasí a nemáme se na co těšit, tak nabízím pozvání na akcičku 8/6, sraz 17,00 nebo max 17,30 na Andělu (asi před Albertem). Tentokrát se podíváme do Prokopáku, Dalejského údolí, Na Vidouli, Na cibulku, Na spiritku, Do Hvězdy, Do Šárky, Tichého Údolí, Horní Šárky a Stromovky. Akce je určena všem, tempo napohodu, ale taky aby se něco ujelo. Cílem je ukázat, že i v Práglu se dá zabikovat. Trasu projektuju já, všechno se dá v pohodě jet, bude asi 40km, závěr v kulturní enklávě Šlechtovka ve Stromovce :-)

    0 0
    • fousac  

      :-) tak to ja muzu… :)

      0 0
    • McBlacky  

      Malá poznámka. Byl bych nerad kdyby některé názorové výměny zde na foru byly překážkou pro účast :-)

      0 0
    • enjoy  

      hezky jsi to naplanoval:-) a je v tom i ten sjezdik ze kteryho jsme se zatim pouze malem po… a jeste ho nedali?:-)

      0 0
      • McBlacky  

        pššt :-) ale zase (už potřetí) to vidím na variantu okolo strání :-(

        0 0
        • fousac  

          jestli je to to co si myslim, ze to je, tak doufam ze beres aspon lano… :)

          0 0
          • McBlacky  

            jestli myslíš tu skoro skálu, jak jsme to jeli/šli za toho deště, tak to to není. Ale co do výživnosti je to jen o jeden stupínek níž :-)

            0 0
            • fousac  

              takze uz nepolezem po vsech ctyrech ale jenom po trech??? to si me uklidnil… :)

              0 0
      • blue  

        jakej sjezdik? kde? :-)

        0 0
        • McBlacky  

          Mohl bys to znát. Přijedeš na Vidouli na kopec k tomu komplexu. Od hlavní brány doprava a na hraně svahu (dolu jen s padákem) se dáš do leva. Pojedeš pořád až na razíš na příčnou cestičku po ni dolu a levá a přijedeš k vybydleným barákum zarostlým v lese (bacha na bezdomovce). Projedeš po cestě pořád rovně a zese jedeš lesíkem, nejprve po panelech a trávě pak pěšinka. Až vyjedeš na prostranství odkud je vidět silnice Bucharova. Tam je sjezdík strání vpravo dolu, za sucha je tam tak 5–10cm prachu, dost prudký, ale dobrej dojezd dole. V cestě pařízek a kořeny. Dá se to objet strání z leva. Přijedeš pak na tu asfaltovou silnici v parku Cibulka co vede z ulice Úpolínová do Naskové (viz mapa). Taky bys to našel kdyby jsi jel po téhle asfaltce (směr do Naskové) a koukal v pravo nahoru, je tam myslím jedinej výživnej. Snad jsem to popsal ok. Ty bys tu za cukru dát mohl – jsi větší drtič než já a Enjoy a máš na to bika (my tam byli za mokra a hnus se semislickama radši ne). Přijed v uterý a uvidíš :-)

          0 0
          • blue  

            neznam, ale kdyz bude cas, tak se asi stavim :-)

            0 0
          • ph  

            jako u eurotelu, panelovy parkoviste, pred psim kotcem doprava? u ty cedule chranena oblast?

            0 0
    • Pavlos  

      Tak si to uzijte:)

      0 0
    • enjoy  

      tak panove!pojede s nama jedna bikerka jak ma byt,takze jestli o ni nechcete prijit tak se dotavte:-),ona neni z tech co zdrzuje nebo nema techniku:-) ale klidne si ji nechame pro sebe…:-)

      0 0
      • RomanH  

        Tak se ji zeptej, jak to je s temi clanky v Cyklousi :o))

        0 0
      • blue  

        podle Romanovo hlasky soudim, ze to je Wendy :-) fakt?

        0 0
        • enjoy  

          no to nevim,jmenuje se terka:-).samy tetovani,kratky blond vlasy… ale stejne je to nejschopnejsi bikerka jakou jsem poznal:-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nadeptávačka mužské ješitnosti… :o))

            0 0
            • enjoy  

              no vlastne ty uz jsi ji videl…:-) a k tomu jeste jeji bike…:-)

              0 0
          • blue  

            jo, ja ji znam jen od videni… pod clanky se podepisuje prave Wendy :-)

            0 0
            • RomanH  

              Nevim, jestli je to jedna nebo dve ruzne osoby (sloh maji hodne podobny). Nejdrive bylo pod clanky jmeno Wendy, pak Terka, pak se uz nikdo nepodepisoval a ja prestal letos Cyklouse kupovat, takze nevim, jak je to ted. Na SportLifu jsem videl u nich na stanku taky moc hezkou slecnu, ale mela dredy a hnede vlasy.

              0 0
              • blue  

                je to jedna osoba…prave jeji gramatika a stylistika byla jednou z pricin, proc sem se uz davno prestal rozcilovat a CS nekupuju :-))))

                0 0
    • jecnak  

      Zitra dorazim, ale pocitejte tak s 17:15 az 17:30. Musim se prevliknout a dojet na Andel. Viz SMS.

      0 0
    • McBlacky  

      Takže poslední upřesnění, sraz 17,30 kdo by nestíhal o minuty tak pojedeme zlehka směr Prokopák po tramvaji, v Prokopáku asi po 500 metrech (za podjezdem) odbočujeme z cyklostezky – pak už asi šance na shledání mizí :-)

      0 0
      • blue  

        ja se asi pripojim az na Zlichove na tramvajovy smycce

        0 0
    • rich  

      tak ako ste dosli? ja som este 2× dofukoval ale inak v pohode ked niekto jazdi na podhustenej pneu a nevie skocit 10cm patnik ma vozit nahradnu dusu :-)) alebo aspon lepenie, ze? :-D inak to bolo super

      0 0
      • McBlacky  

        no já dorazil domu přesně o půlnoci :-) Fousáč asi kapku později, přeci jen na Zbraslav to není nejblíž. Nakonec nás zbylo pět, tak se to konečně rozjelo co do vzdálennosti i rychlosti. Mě to dalo 65km,

        0 0
        • blue  

          a pak ze nejste chrti… jen se zbavit turistu, co? :-)))

          0 0
          • McBlacky  

            to ne, ale prostě když jede hodně lidí, se to proste táhne (jeste navíc ty defekty). Hlavně pak už jsme neresili trasu, tak se pořád jelo, to taky dost pomohlo. Vetsi akce už jedine o víkendu, takhle je na to málo času.

            0 0
            • blue  

              jasne, velka skupina je narocnejsi, ale no ono je jasny, ze v tydnu po praci se nedaj delat buhvijaky vyjizdky a je treba to tak brat… nemusi se preci ujet 80 km, jde spis o to, aspon trochu se project i v tydnu

              0 0
            • blue  

              jinak to bylo ale dobry, nektery cesty sem neznal… jen by ddd nemusel provokovat s tim „celej kopec po zadnim a k tomu one hand“ :-)))

              0 0
              • rich  

                ano – moje sebavedomie v … :-D ale necakal som, ze pride na tieto triky – ak da nabuduce do kopca no hand po zadnom, pripadne no foot po zadnom, dam si ho vytetovat na rameno :-)) defekty – ja uz som myslel, ze tych 5 pred mesiacom behom 10dni co som mal vylucne na ceste mi zabezpecia no defekt sezonu na dva roky…mylil som sa :-)) btw – blue ked si zacinal v Zlichove jazdis tym smerom? co tak stvrtok zhruba v rovnakom case?

                0 0
                • blue  

                  ne ne, ted uz tam nejezdim, bydlim na opacny strane reky, takze jezdim spis na tocnou… cekal jsem tam jen z praktickych duvodu, abych se vyhnul provozu v okoli andela…

                  0 0
              • lempl  

                chrt s technikou co jezdi xc a dava i maratony ma silnicku a sjezdaka co dodat? je fuck dobrej je tak dobrej az me sere:)))
                hele jestli se tu zjevi at mi da link a tip na trenink:))))))))))) he he he ale ted to myslim vazne pristi rok se ze mne stane hltou kilaku a chrt nevidanych visledku(posledni, predposledni:))))

                0 0
          • fousac  

            no dovol!!!! :) ja nejsem zadnej chrt, ja sem turista!!! :)

            dom se dorazil v puj jedny… 80km… :) to uz se pak jelo dobre, udelal se akuratni teplota a ani zadny bruslari nikde neprekazeli… :)))

            0 0
    • fousac  

      myslim, ze i pres znacne vykonostni rozdily (ddd vs. Sava) to byla velmi dobra akce… :) tesim se na dalsi.. :)

      0 0
    • ddd - andy  

      Hehe, nazdarek vsichni :-) Myslim ze to byla povedena projizdka. Do priste trochu zlepsim techniku, aby ste si tak nestezovali ;-)) No a pojedu na sjezdaku abych se tak nevytahoval do kopce :-))))

      0 0
      • rich  

        ved preto – inak by si musel vytahovat do kopce mna :-D ak dnes nebude chcat idem prejst tie schody v prokopaku – to mi nedava spat, ze to nevyjdem :-))

        0 0
      • Beeda  

        Jojo bylo to dobry… Jinak Prazsky Schody pekny maso, jste dobre makali a Kristian i zabodoval. B.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse