• giant

    Rád bych získal od vás nějaká doporučení a názory na XC maratony.Co se pořadatelům povedlo či nikoliv.Je toho moc a tak dám na doporučení.

    0 0
    • jakub  

      Sudety sou povedeny a zajisteny po vsech strankach – za ty prachy pojedu bez cisla

      0 0
      • blick  

        Další parazit.. aby byly povedený a skvěle zajištěný, tak to něco stojí…podívej kolik stojí maratony venku..

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          ano, stojí. Zdaleka ne ale tolik, kolik si organizátoři účtujou na startovnym ;-)

          0 0
        • jakub  

          ja se nehadam, proste na to letos nemam … a bydlim tu tak pojedu bez cisla, nejsem zadnej partazin sam sem je kolikrat zajistoval

          0 0
      • Pekáček  

        Jo, všichni pojeďme bez čísla, nažerme se na bufetech a dokazujme si že na to taky máme! Lidi probuďte se, bez čísla si to můžem projet celej rok, tra? je značená pořád! A závody a? si jedou ti, co zaplatí. Myslím že paraziti se potlesku nedočkaj, u mě určitě ne.

        0 0
        • Aiax  

          Fakt nepochopim nekoho, kdo chce jet maraton bez cisla. Proc se tam vubec motat. Ja teda nechapu lidi co jezdej maratony obecne (ja dam rocne 1–2 a uplne mi ty hromadny starty a hromadny sjezdy stacej). Navic v pripade, ze je ta trat znacena celorocne…

          0 0
        • Brouk_Pytlik  

          No heleď já si myslim, že si to pořadatelé dělaj tak trochu i sami. Jak je možný, že například Plzeňská 50 stojí o polovinu míň, než Pražská 50? že by snad na tý pražský bylo teoreticky jednou tak náročný závod zorganizovat? Kdo tomu chce věřiz, a? tomu věří. Srovnávat to s cenama v cizině je rovněž hloupost, protože to je jao bych řikal, že oproti německu máme benzin vlastně dost levnej, tak co vůbec řvem, že se to sem tam o kačku zvedne. Z maratonů se stal poměrně výnosnej byznys a organizátoři to moc dobře vědi. proto stojí startovný tolik, kolik stojí.

          0 0
          • Pekáček  

            Aha, tak jim teda ten byznys budem podkopávat ježděním bez čísla. Až mi bude na bufetu překážet týpek bez čísla nebo mě ve sjezdu sprasí, dostane na budku :o)

            0 0
            • jakub  

              heheh ja teda urcite prekazet nebudu, jnak na obcerstvovackach bych si bez cisla nedovolil vzit nic i kdyz mne tu vsichni zanaji, jo a zdkus mi dat na budku hehehehe

              0 0
            • kovar  

              pokud trasa marathonu není uzavřená, tak si tam může na kole jet nebo jít v masovém průvodu zájezdu pěších turistů kdo chce a kdy chce. Jen by mě zjímalo, jestli také dostanu na budku, protože na bufetu kolo odkládám někam hodně opodál a k bufetu jdu pěšky a číslo zůstvá na kole.

              0 0
              • jakub  

                taky taky (((-:

                0 0
              • Pekáček  

                No jestli po tom tak toužíš… :o) Jeden ročník Sudet svedl nějakej plašák bez čísla dvojici jezdců z trati (jedoucích vepředu), namíchal se do závodu a dokazoval si, že na to taky má, těch pár kiláků (oni to pak zabalili). Já sám jsem si Sudety projel několikrát naslepo, na závod bych se ale bez čísla vydal jsem s fo?ákem nebo kamerou.

                0 0
                • jakub  

                  jo sak ja taky a k tomu este mohu dodat ze trasu znam jak svy boty, ma ji projetou krizem krazem i ten novej usek (starej)

                  0 0
      • Radek Broz  

        Strazce zakona a nabada k takovejm cinum?:o) Navrhnu znamejm, co poradaj karlovarskyho Artamona, at zaplatej pivo pra slalomarum a ti budou takove parazity loktovat;-)

        0 0
    • jeniik  

      doporucuju Koprivnickyho Drtice. Vzdy dobre zorganizovana nezavodni vyjizdka…

      0 0
      • Darkson  

        ten jedu taky zkusit, docela se těším. podle propozic to vypadá zajímavě

        0 0
        • mastihuba  

          se mě spíš zdá že letos trošku vyměkli s obtížností.

          0 0
          • kovar  

            mi ani ne. Loni a předloni tam bylo příliš mnoho šotoliny a asfaltu (skoro celá Lysá, skoro celý Smrk, celá Kněhyně) Letos to vypadá zajímavěji, no ale nevím, přesnou trasu neznám.

            0 0
            • mastihuba  

              hodnotil sem jen podle předchozího převýšení.převýšení 2500 v kameňu je bezpochyby horší než 3500 po asfaltu – uvidíme na místě co na nás kluci vymysleli.

              0 0
          • Darkson  

            to nemůžu posoudit, do beskyd jedu bikovat prvně, ale doufám, že né naposled

            0 0
          • Luka  

            Zaplatpanbuh za to :)

            0 0
    • tutite  

      Přijeď tento víkend na Beskyd Tour 90 km, nebudeš litovat.

      0 0
    • Meesha  

      26.6. sem jel Pohar starosty města Kamenice nad Lipou. Spis jen z toho důvodu, ze to bylo blizko. Za startovny 150Kč fakt peknej zavod, asi 150 lidi, skvela organizace a super ceny pro viteze i v tombole. Zadarmo přišli i fotky až domu (oproti Mistrovstvi Skandinavie, kde za ni chteli 25USD) Příští rok jedu určitě znovu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.