• stary_noviny

    Ahoj lidi nevíte někdo kde se dají na netu sehnat výsledky? Kdo jste jeli, jaký to bylo?

    0 0
    • hYs  

      http://www.google.com/search?…

      hned prvni odkaz, ale nejede jim to

      0 0
    • Daf  

      Ocekavam ze budou vysledky tady http://www.mulitvinov.cz/…braz_dok.asp?… Jel jsem dlouhou trasu. Myslim ze se maraton docela povedl. Startoval jsem ze stredu startovniho pole a na sestem kilometru jsem musel jit curat jak jsem kvalitne zavodnoval pred zavodem :) Pak jsem jel stihaci jizdu behem ktere jsem uz jen predjizdel. Docela jsem si to uzil. Horko mi zas tak nevadilo a dojel jsem myslim 7. Uz jsem od lonska uplne zapomnel jak dlouhe jsou zde vyjezdy a krasne dlouhe sjezdiky. Uz by mohli ty vysledky hodit na net vubec netusim jakej sem zajel cas.

      0 0
      • dave lister  

        tak pod tím odkazem už jsou výsledky a asi deset fotek, z výsledků jsou tam (snad zatím) jen první tři v každé kategorii.

        0 0
        • Daf  

          No to teda doufam ze vysledky doplni!

          0 0
          • Daf  

            Tak konecne uz tam jsou kompletni vysledky.

            0 0
            • Beeda  

              Sakra Daf, bracha se nak dotahuje co, zarid nakej defekt :-), a jeste ze ten muj uz nesportuje…B.

              0 0
              • Daf  

                On jezdi takhle normalne. S defektama to bude tezky ted kdyz prodal Racing Ralphy :) No ale ja mu dal slusnej naskok kdyz jsem nutne musel tesne po startu zastavit na curani :)) Byl pekne nasranej kdyz jsem ho pak par km pred cilem dojel. Byl uz uplne na kasi rekl mi jen cau :) Nebyl problem kontrolovat naskok 100m pred nim az do cile… Dobre jsem si ale zazavodil je to opravdu peknej a tezkej zavod.

                0 0
                • MARIN  

                  BVy me docela zajimalo co s tema Ralphama bracha provadel. Mam na nich od tech Brd nalitano pres 1000km a porad bez defektu :)

                  0 0
    • Pilot  

      me se to libilo, super trasa, super obcerstvovacky – za tri kila spousta zradla. Tenhle zavod je dukaz, ze za „maly“ startovny lze udelat peknej maraton. Jinak jsem dvakrat pichnul, coz bylo trochu *****

      0 0
    • dave lister  

      když jsem se ptal p. Haase, říkal že to bude na stránkách www.mulitvinov.cz, ale nemůže říct kdy, protože on předá výsledky a dál už to neovlivní. jel jsem 73 km za cca 4:35 a v cíli už bylo i pár lidí z dlouhé. ale kolik netuším. jinak akce to byla super, zabezpečení, trasa, okolí, výhledy… a Krušné hory jsou něco úplně jiného než spálená země, kterou si pamatuju ze začátku devadesátých let. prostě nádhera;-)

      0 0
      • Třé?a  

        Já sem dvakrát odbočil blbě, ale nebil sem sám měli to tam blbě značený. A poslední tak 2 kilometry jsem píchnul tak sem to doběhl :( Čas 4:50 . Byl to první maratom. Super pocit. Tak na 45 až 50 kilometru sem našel pelsku flašku, měl sem hroznou žízeň a málo pití tak sem to do sebe kopnul. Byl v tom nějakej energi dring. Díky tomu anonymnímu dárci sem dojel bez úhony :)) Super závod.

        0 0
        • Daf  

          Tech defektu bylo videt hodne. Take jsem jeden defekt schytal ale mel jsem stesti, zavod jsem dojel a kolo se mi vypustilo az druhej den rano :)

          0 0
          • error  

            stejně jako loni tak hodně defektu bylo hned v prvni sjezdu kolem křížatek nevim jak to všichni dokážou, ale je jich tam hodně

            0 0
        • boulder  

          značený to bylo velmi slušně

          0 0
    • boulder  

      mně se to taky líbilo příjemná nemasovka pěkná tra? ale na trati 73 km bych uvítal tři občerstvovačky­.K oboum jsem přijížděl úplně nasucho a k tý druhý i hladovej ale to byla moje blbost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.