• hanz

    tak jsem si včera přivezl Giant VT2, super. Máto však jeden háček, vté euforii jsem tam nechal manualy k minute a tlumiči spv.

    Prosím o radu-na tlumiči jsem už zjistil co je spv a co je hlavní komora ale u minute nevím na co je ten ventilek a na co ten šroub okolo něj, laborováním jsem to sice nastavil že to funguje k mé spokojenosti, ale přeci bych rád věděl…

    jestli někdo jezdíte VTečko, napište pls tlaky a jak se kolo při nich chová.

    0 0
    • booster  

      manualy najdes na answerproducts.com. na vidlici ma ten ventilek stejnej vyznam jako cervenej na swingeru: je to tlakovani spv systemu. cervena matka je na nastavovani progresivity tlumeni. da se zasroubovat dolu az o 10mm (odhaduju) cimz zmensis objem natlakovanyho vzduchu. jinak cim vetsi tlak na spv tim vetsi pocit tvrdosti. ja vazim 70kg a davam tlumic na 150PSI/80–110PSI spv (podle nalady) a vidlu na 50 PSI. jezdim porat s tim vetsim zdvihem, ten mensi sem ani nezkousel… :-)

      0 0
    • K2  

      Prý váží do třinácti kil. Zkuste ho někdo zvážit a napsat to sem, a? máme představu. Jinak VT2 se mi mooooc líbí.

      0 0
    • Seveřan  

      Zdravím, manuál v češtině je ke stažení na:

      http://www.progresscycle.cz/firma.asp?…

      sekce návod.

      =ZDAREC=

      PS: A napiš jak to tlumí.

      0 0
    • john sanchez  

      oživím to tu…

      mám vidli minute one 2004 a když jsem vidli dával dohromady, povedlo se mi strhnout plastový závit u pravý nohy (jak je modrý štelovátko reboundu), bude mít nějaký vliv chybějící štelovátko, kromě toho, že ho nepůjde používat?? díky za odpovědi…

      0 0
      • scret  

        krom toho, ze to nepujde uz stelovat pravdepodobne ne:)

        0 0
        • john sanchez  

          tak to je v pohodě… stejně sem s tím nepociťoval změnu… zkusím to časem nějak vymyslet…třeba delším šroubem, ale teď se mi to znova nechce rozdělávat..

          0 0
          • scret  

            je tam tusim takovej plastovej sestihranej trn a ten jsi asi strhnul, takze mozna zkusit nejakym epoxidem slepit…

            Jinak pokud ti odtamtud nepotece olej, tak je to v poho…

            0 0
            • john sanchez  

              jojo přesně tak.. ten plastovej 6tihran praskl..když z toho nepoteče olej tak to nechám být… takhle bych to rozdělával už potřetí a to se mi nechce… jinak díky za reakci.. ;)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.