• Gospeed

    CAU LIDI NEVITE NEKDO O NEJAKEM E-SHOPU PRIPADNE JEN OBCHODU S WEBEM KDE PRODAVAJI CELA KOLA /ramy/ DURATEC ale kde maji aji ceny. Zatim jsem nasel jen jeden. Diky Radek

    0 0
    • Luka  

      Napish si primo duratecu, poshlou ti maloobchodni cenik obratem..

      0 0
    • Meesha  

      myslim, ze neco je na bajkshop.cz

      0 0
    • Milos  

      napis o co se ti jedna cenik mam tak ti napisu cenu

      0 0
    • leštič  

      něco je tady http://www.volny.cz/…/duratec.htm

      0 0
    • Buzz  

      na sport 22 jsou super ceny a jednani s nima bylo v pohode, sam sem ted kupoval Sonixe, jestli chces kolo se sadou co nabizi Duratec neni problem, ale bacha jestli budes chtit upravit komponenty, Duratec ma dost nesolidni jednani a je schopnej ti na posledni chvili zvednout cenu

      0 0
      • rodriguez  

        jo sport22 je vele fajnové obchod.mají fakt dobrý jednání a výborný ceny.Ono to jednání Duratecu bude asi tím že dělaj hlavně pro západ.V německu se Sonix CX rám prodává stadnartně v přepočtu za 29000.- vzhledem ke konkurenci Kleinu

        0 0
        • dYvY  

          Tak to se musim Duratecu zastat. S jednanim mam jen ty nejlepsi skusenosti. Konkretne s pani Duchkovou. Na vsechny dotazy mailem jsem dostal odpoved hned druhy den. A ze jich nebylo zrovna malo.

          0 0
          • rodriguez  

            když ptáčka chytajů, pěkně mu zpievaju 8-))) to máš jak všude, dokad seš potenciální zákazník, který má zajem o koupi jsi pro ně zajímavý, jakmile koupíš, stáváš se nezajímavým a „zdržuješ/obtě­žuješ“. Neříkám že je to tak přímo v Duratecu,ale v každém obchodě (např.s ekletro­nikou je to vidět nejvíc – „no pane,my vám ten 2 roky starej mobil už nespravíme, on je výrobce už nedělá, a máte jej po skoro záruce…ale máme tady v regálu nabídku novéch krásnéch leskléch barevnéch..jen si vybrat..“

            0 0
          • Buzz  

            Máš pravdu, když jsem se zajímal o koupi, tak mi ve všem vyšli vstříc, zaslali nekolik cen, jak jsem si menil komponenty, to bylo supr, problem nastal jak se blizil cas dodani, nejdriv nestihali, pak sem zjistil ze nesehnali nekolik komponentu a nakonec se sekli i v cene a fest se mi to prodražilo, takže jestli chcete svoje komponenty tak si připravte silny nervy a tlustou peneženku!!!

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.