• MIC

    Zdar. Chtěl bych se zeptat, jaký vozíte špalky. Ja vozim COOL-STOP a nemůžu si je vynachválit. Slišel jsem, že jsou dobrý BBB nabo BARADINE (tříbarevný). Kamoš měl na biku ty BBB a žadna slava. Chtěl bych vědět, jaky mate se spalkama zkušenosti vy. DIK.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Taky jsem slysel od lidi co skutecne jezdej, ze trojbarevny BBB zadna slava. Nicmene tady vsichni tvrdi opak. Ja vozim Baradine 947V a supr. Kool-stopy nic moc. Jo gratuluju k tem COOL-STOPum. Tos kupoval v tom stanku co maj televize SOMY, boty PLIMA, mikiny MIKE a holici strojky GILLEYYE ? :)

      0 0
    • McBlacky  

      Koostop thinline red/black… zatim nejlepší co jsem kdy jezdil, víc v recenzích.

      0 0
      • Daf  

        Mam ty samy a jsou super.

        0 0
        • johny.h  

          Taky se přikláním k těmto špalkům, jiné už nepoužívám. Cca před 2 lety jsem zkoušel BBB trojbarevné a vcelku dobrý, potom jsem koupil Baradine trojbarevné a chod brzdy byl jako když mám místo špalku houbu. Tak jsem je hned vyhodil. Od té doby pouze Kool-Stop.

          0 0
          • drtyc  

            Tohle jsem si sakra precetl pozde.

            Baradine je mekkucka houbicka a nehodi se na takove to denni litani tam a zpet pres obrubniky, kde je osmice od 20minut od vycentrovani s vahou pres 100. Clovek pak macka a kolo se toci… Takze novy Baradine MTB-955VC spalky i kdyz kupovany do zadnich brzd putovaly nakonec na predni kolo kvuli prilisne mekosti a vzadu musi vydrzet jeste nejakou chvili xterry z predniho nez se probrzdi jako ty zadni nebo najdu nejakou lepsi radu tady…

            0 0
            • drtyc  

              za mokra dobry az na detajl, ze se mi ted predbiha zadni kolo vpred, takze je uz jsem jednou prekvapil sam sebe do smyku na jednu stranu bokem do silnice pustit predek a znovu brzdit a smykem z levyho kolmyho smeru do pravyho kolmyho smeru… na kole jsem jeste hodiny nedelal a doufam, ze ani nebudu i kdyz to k nim melo blizko. i kdyz tahle to brzdi skoro na miste.

              0 0
    • Standa  

      Koupil jsem BBB trojbarevné a celkem spokojenost.Slušně brzdí i v mokru a nežerou ráfky.Předtím jsem měl avid a v dešti jsem každých deset minut vydloubával z ráfků (mavic) zarvaný špony. Jinak dle mých zkušeností také asi záleží na ráfcích.V roce 1990jsem si koupil v německu scotta a na něm nebrzdilo nic-ráfky scott brzdy taktéž.

      0 0
    • Ondra Marin  

      Dneska sem koupil tříbarevný BBB, tak sem nato zvědavej. Na Krály je vyzkoušim a pak dam vědět.

      0 0
    • mastihuba  

      Včera sem chtěl koupit černý fibraxy, ale neměli je tak jsem koupil ty trojbarevny BBB. Jsou na muj vkus moc měky a s bržděnim taky žadná sláva. Uvidíme až si sednou.Hned jak je sjedu tak jdu zpět na ty fibraxy.

      0 0
      • vlk  

        ono za sucha jsou jako každé jiné ale za mokra zase brzdí stejně dobře jako za sucha a dokonce i ve sněhu dobře brzdí.

        0 0
        • mastihuba  

          no teprve uvidim. To byl jen prvni dojem na dvorku 10×30m ještě je brzo soudit.

          0 0
          • pepek  

            A kam se strkají ty špalky do těch kotoučovak, není to už nějak navíc?

            0 0
            • pepek  

              No ted jsem si všiml, že je to thread-metuzalém, sorry :-)

              0 0
    • Daf  

      Mam zelene Kool-stopy na keram. rafky. S brzdnym ucinkem jsem spokojenej. Vydrzi hodne dlouho rek bych ze kool-stopy jsou jedny z mala spaliku co vydrzi i cely maraton na blate.

      0 0
      • adco  

        Rovnake skusenosti, mam tie zelene Kool-stopy druhy rok, brzdia vyborne a ubytok skoro neviditelny. Original XTR na keramiku vydrzali podstatne menej.

        0 0
    • aku  

      Chtel sem misto spalku cartridge (po nasemu kazety ?) tak sem koupil nejake Alonghy za 160 par (karbonove pouzdro)a chvilku je budu jezdit. Jinak me masovy soublas asi presvedci koupit 3barevne baradiny par za 100kc

      0 0
    • Glum  

      Koolstop thinline red-black. Brzdí dobře, šetří ráfky, dost vydrží. Alternativně na druhém kole červené Ritchey: brzdí stejně dobře jako Koolstopy (na sněhu snad i líp), ale podstatně dřív se sjedou, jsou měkčí, zasekávají se do nich špony, ničí víc ráfky. Paradoxně provozní náklady u vcelku ne zrovna lacinejch Koolstopů jsou nižší.

      0 0
    • Kolík  

      Na přední brzdě mám trojbarevný Baradine a na zadní tmavěmodrý BBB a takhle mi to kolo ještě nikdy nebrzdilo! Vidím že už žádné jiné značky zkoušet nebudu.

      0 0
    • DaveBury  

      Muzete mi doporucit nejake spalky ? Ty co mam jsou desny, kopec a uz spona..

      Uvazuju, ze si koupim potky ve kterych se vymenuji jen spalky..

      Muzete neco doporucit ??

      0 0
      • Jane  

        není to Promax – ty mi taky chytaly špony… Teď vzadu na ráfku UFO zkouším gumičky Koolstop – prý nemají žrát ráfek, špony nechytá a vozím ty v černé barvě Nebo můžeš zkusit trojbarevný BBB – za cenu jednoho páru Koolstopu můžeš mít rovnou dva :), špony též nechytaly, ale do botek Avid tedy šly hůř než Koolstop trinnity.cz/De­tailPage.asp?DPG=16496

        0 0
        • DaveBury  

          No o tech trivrstvych jsem taky uvazoval … Mozna ze bych ej i vzal, snad nebudou chytat spony … :/

          0 0
        • medved.m  

          Videli jste uz nekdo lososa? Je spis modrej nebo spis zlutej? :-) Jestli se mysli maso, tak snad ruzovej, ne? Podle toho odkazu, Jane, jsou dostupny ctyri barvy a na fotce je sest spalku. Mne by se ke kolu hodil ten modrej :-) Jeste jedna, mozna blba otazka: fakt vejdou do Avidu (S.D.7)?

          0 0
        • Jirik123  

          vypada to jako promax – nejhorsi spalky ktery sem zatim vozil, brzdily mizerne, chytaly spony a po jedny vyjizdce v mokru me v podstate odfrezovali zadni rafek.

          0 0
      • DaveBury  

        Asi koupim tyto BBB

        bagbike.cz/?cmd=597

        0 0
    • přišlapávač  

      XTR

      0 0
    • Martin  

      na horáku tříbarevné Pro-T – zdá se, že ráfky nežerou, ale zatím jsem je moc nekontroloval. oproti originálním, které byly na brzdách Tektro je to posun k lepšímu. špalky z Tektra ráfky žraly na silničku jsem včera namontoval tříbarevné BBB a dnes je zkusím, jsem zvědav.

      0 0
    • Pavel100  

      trojbarevné Baradine www.netbike.cz/select_det.php?…

      0 0
    • DaveBury  

      Nevíte, čím jdou dobře začistit ráfky?? Staré spalky dost šponovaly, tak bych chtel udelat nejakou ocistu rafku pred osazenim novymi spaliky.

      0 0
      • Vilém  

        Delam to smirkem.Obalim jim Al hranolek,co se mi valel v dilne a jednou za cas je pekne porovnam.

        0 0
    • scret  

      cerveny Koolstopy a brzdej ze vsech nejlip!!! neubejvaj,nechytaj spony,brzdnej ucinek srovnatelnej se 160 kotoucema…

      0 0
      • Levhart  

        Vozím Kool-stop dual compound (červená/čená) a jsou docela ok – moc neubejvaj

        • nezadírá se materiál z ráfku
        • brzdná síla nevím, ale brzdí to i horším počasí (např. letošní Malevil)
        0 0
      • tomaschek  

        pod to se podepisuju

        0 0
      • Vilém  

        Zajimave, jak vsichni zapomionaji dodat, ze ZA SUCHA:) Mam je taky, brzdi super, vse co jsi rikal plati, ale fakt jen za sucha. Staci projet brod, nebo jet mokrou travou a nebrzdi temer vubec. Parkrat se mi diky teto vlastnosti orosilo pekne celo.

        0 0
    • raceman  

      tyhle ;-) www.kupkolo.cz/…525_439.html

      0 0
      • saab  

        XTR. Naštěstí teď budu přecházet na kotouče… Ne že by byly ty špalky špatné, to ne, o spotřebě materiálu – co se týče brzd podotýkám – by taky neměla být moc diskuze, ty XTR brzdí skvěle a o tom by brzdy měly být především – bezpečně a precizně zabrzdit, jenže já jsem na brzdy moc velkej pes – podle mě prostě XTR nebrzděj – což neznamená že nebrzději, ale holt jsem přičuchl k martám…

        0 0
    • Radek Broz  

      ádný.

      0 0
    • Obi-wan  

      Na silnici BBB brzdí super,šetří ráfky a proti coolstopům nesrovnatelná cena.

       
      0 0
    • Vrci  

      žlutý  swissstopy

      0 0
      • Bully  

        Swisstop jako brzdovy desky :o) jsou vyborny a srovnatelny i s originalama na M. Marta.

        0 0
    • Howgh  

      jak dlouho vydrží – to je otázka …

      0 0
    • Smazaný účet  

      zásadně dubový…a k nim sekerku!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.