• vlk

    Vozíte někdo šedé špalky BBB?Já mám jen tří barevné černé bílé a šedá část.Nevíte někdo která barva se na jaké klimatické podmínky používá.Vioděl jsem celé šedé.Na co by mohli být určeny tyto.Pokud je šedá na mokré ráfky tak by to mohlo být možná lepší než ty tříbarevbné.Ne­používáte někdo celé šedé špalky-napište zkušenosti

    0 0
    • mosquito  

      na tom kartonu od 3barevnych pisou

      cerna – Mud proof design (asi odstranovac blata) seda – powerful stopping power (ze by jedina brzdila ?) bila – Squeal free (nepiska)

      asi to nebylo co jsi chtel slyset co ? ale ja bych sel jedine do tech 3barev .. jsou paradni (na omak jsem drzel od BBB cele cerne a byly desne tvrdy ze by to moc nebrzdilo)

      0 0
      • vlk  

        supr díky.No myslíš že ty celé šedé od BBB je to ta samá šedá jako u těch tříbarevných.Jinak pískání-záleží dost na ráfku ,mě teď začala ne předním pískat i ta 3 barevná BBB

        0 0
      • PietroUL  

        Celý černý jsou naopak hodně měkký, ale stejně moc nebrzděj. Když už se jim povedlo vyvinout takovou směs, tak by snad mohli zvládnout i tvrdý, super brzdící, k ráfkům šetrný špalky :)

        0 0
      • MartinXC  

        Rozuměj tomu takto: černá – sice odolává blátu, ale nebrzdí šedá – powerful stopping power, sice brzdí ale taky píská bílá – Squeal free (nepíská), ale dře ráfek v blátě :-))) Ne vážně → jsou dobré a docela trvanlivé. A pokud budeš brzdit hodně tvrdě, vzhledem k tomu, že jsou vysoké, tak se zadní (černá) začne natrhávat v rysce pro botku a pak začne pískat doopravdy.

        0 0
      • camel  

        mam taky trojbarevne BBB. Ale nemate nahodou pocit, ze kdyz vickrat dobrzdujete z rychlosti pres padesat, ze prestanou brzdit a jen se skvari a syci? Pred tim jsem mel fibraxy a ty to rozhodne nedelaly, ted zkousim jagwire, nebzdi tak dobre, ale taky se neskvari… Docela me tim BBB zklamalo… :-(((

        0 0
        • mosquito  

          no to se mi jeste nestalo, ale nejde tak ani o tu rychlost jako spis o intenzitu … kdyz budes brzit treba v alpach 10km tak se tomu divit nebudu

          0 0
          • camel  

            no prave ze neni ani potreba brzdit dlouho (to je pak jasny), ale prudce zpomalit a uz to syci… mozna za to muze rafek, ale mam uz druhej a je to to stejny, akorat ten novej navic piska :-(((((

            0 0
            • mosquito  

              mozna rafek… mozna nejaka spatna serie gumicek, me to nesyci :)

              0 0
    • jjirka  

      kup si koolstopy na www.trinnity.cz mají pár asi za stodevadesát korun a já jsem toho vyzkoušel opravdu hodně ale červené koolstopy – na ty nedám dopustit jsou nejlepší, brzdí, nechytají špony, brzdí velmi slušně – mám brzdy shimano XT

      0 0
      • vlk  

        no ne mě jde především o to aby to brzdilo i v zimě.Vzhledem k tomu, že mi 3-barevné bbb brzdí i v zimě a to i když mýám namrzlý ráfek apod mě napadlo jestli když je u těch 3 barevných ten malý kousek šedý jako brzdící, že celé šedé špalky by mohli brzdit ještě lépe.Prodávají je za 160kč 2 páry,tak o nich uvažuji.

        0 0
        • Air  

          tak to zkus a uvidis. zas to neni tak moc penez. Kez by vsechny experimenty byly u bajkovych komponentu tak levne :) Docela bych uvital takovou pujcovnu vidlic, vecek, brzdovych pak, kotoucovek, ramu, plastu ad. ad. :))) protoze to holt nemam kde vyzkouset :(

          No, ale vazne – o tech 3barevnych BBB ted psali test ve Velu – vysly docela dobre. Ja mam stejne profilovane Baradine (barvy jsou ale jine; smes – kdo vi?) a brzdi skvele, ale jen do te doby pokud jedu po silnici. Jak se na ne dostane prach z polnacky, tak to mizi. Sila se obnovi, az ten nalepeny bordel obrzdim opet na bezprasnych cestach a nebo to vezmu smirkem. Pak to brzdi IMHO jako kotoucovky. Kez by to tak brzdilo furt. Nevite nahodou co s tim? Dela vasim spalkum prach taky takovy problem? Ubytek brzdne sily je tak 20–30 %

          0 0
          • vlk  

            no já už do testování špalků dal tolik peněz ,že si až tak moc pokračovat nechce ,když už jsem kápnul na 3-barevné bbb.Brzdí mi stále ale v zimě trochu méně.Ale i tak smyknu.Tak sem si říkal nejdřív se zeptám a pak zkusím.

            0 0
          • mosquito  

            3barev BBB mi brzdi hur jen za uplnyho deste (tak 70%), ale porad je to nebe a dudy oproti tomu co jsem kdy mel … a i tak jsem schopnej flokovat, takze ja uz mam vybrano na dlouho dobu dopredu pokud se kvalita nezmeni

            0 0
        • Vilém  

          Nevim jak komu,ale me cerveny Koolstopy bzdi super jen za sucha,jakmile projedu vodoum tak nebrzdi vubec.S rafkem obalenym ledem si neporadi zadnej spalek:(

          0 0
          • jakub  

            ja jenom dodam, ze kdyz jsem tedkom byl s kool stopamama ve snehu, fakt nejdriv nebrzdily, coz je logicky a pak se trenim trosku zahraly a uz to bylo v poho, jen jsem musel tu chvilku dost kocirovat a brzdit nohou nebot to bylo fakt o drzku,,,,nez se ohraly

            0 0
    • Smazaný účet  

      Já mam modré bbb. Ale eště sem je nezkoušel v zimě. Modrá je dobrá.

      0 0
    • vlk  

      tak jsme si je nakonec s kamošem koupili , otestujem a dáme vědět.

      0 0
      • metronom  

        Tak doufam, ze mas o vikendu cas. Ja teda taky

        0 0
        • vlk  

          Jo jasně že mam-dam je zatim dopředu.Vi?a si vzal ten druhý pár.Jinak Vi?a říkal jestli nebudete muset něco dělat na chalupě a taky říkal něco o tom, že jak jsme byli minule na kole že si po tom pádu nějak pochroumal koleno, tak, že neví jestli pojede.

          0 0
          • gucan  

            tak co – uz jsi je vyzkousel?

            0 0
            • vlk  

              jo odzkoušel brzdí to za mokra a za blata hůř než trojbarevné BBB.S trpjbarevnými BBB byl problém akorát v zimě u namrzlého ráfku a to jen na předním kole a jen někdy.V bahně a ve vodě brzdili supr.Ale tyto šedé ve vodě moc dobře nebrzdí, vlastně skoro vůbec.Nedoporu­čuji je.

              0 0
              • gucan  

                diky, koupim ty trojbarevne … poprve ve svem bikerskem zivote pujdu do spalku nad 100 Kc :) Snad se to vyplati, protoze moje Alhongy jsou v zime absolutne nepouzitelne

                0 0
                • vlk  

                  no já kupoval 3 barevné 2 páry za 210 takže za jeden pár 105kč, tak to zas tak hrozný není.Ole jinak v zadu si na 3 barevné nemohu stěžovat ani v zimě v předu jak kdy.Tam už mám teď kotoučovku.Ale jinak rozdíl oproti alhongám to je-ty jsem měl taky.Ale zase zázraky nečekej.

                  0 0
      • te-pe  

        Já je mám. Na předním kole. Nepískají(na zadním kole stejně vypadající Baradine trochu pískají), ale proti původním Avidům trochu míň brzdí.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.