• m-k-1

    Máte někdo zkušenosti s pláštěm rubena v59 trilobit?

    0 0
    • Daf  

      Ja uz jsem to sem nekde psal takze kratce. Je to obycejnej za ty penize slusnej plast. Je odolnej proti defektu, je nepohodlnej, a me se strasne spatne nandaval na rafek. Ja z nej rozhodne nebyl odvazanej a radeji si priplatim za lepsi. Maximalne bych ho pouzival jako treninkovou gumu pro kombinovany trening na silnici a v terenu.

      0 0
    • Martin  

      Jezdim ho uz mnoho let na prednim kole jak na Hardu tak na Fullu.Jsem spokojen. Kevlarova verze se dobra nandava i sundava. Dobre vede stopu, je nedefektni, nezanasi se bahnem a je rychly. Pokud nechces plast do extremniho bahna, muzu doporucit.

      0 0
      • m-k-1  

        No nevím, „mnoho“ let ho jezdíš??? Já mám pocit, že mnoho let se nevyrábí. Řekl bych tak max. 2 roky, ale můžu se mýlit. Předchůdce trilobita byl tuším winner. A jezdíš siliku, nebo obyč?

        0 0
        • Martin  

          Jezdim ho asi 5 let. Je mozny, ze se pred tim jmenoval jinak, ale vlastnosti jsou vicemene stejny. Jezdim siliku.

          0 0
        • scret  

          no pokud vim tak trilobit se dela uz dlouho,minimalne tak 3–4 roky…

          0 0
      • vlty  

        Taky by mně zajímalo víc podrobností. Udávaná váha pod 1/2 kila sedí?

        0 0
        • Beeda  

          Na obalu pisi 550g, v patek prevazeno a mel 525g.B.

          0 0
          • vlty  

            to je divny, na kološopu píšou 480g. no mám je objednaný tak si je převážím. reakce jsou tady stejnak rozporuplné, takže není nad vlastní zkušenost.

            0 0
            • biker007  

              ja sem je taky vazil a mam pocit ze sem navazil asi 490–500g. ale uz je to rok a mozna to bylo lehce pres 500. moje vaha ma tak +/- 10g odchylku.

              0 0
            • teebee  

              No, to převaž, hlavně aby ti z Koloshopu něco poslali! :-).

              0 0
    • m-k-1  

      Váha 480g by sedět měla. Ještě mám poznámečku: dočetl jsem se, že je to tvrdej pláš?. Většina lidí pěje ódy ny Pythona. Já ale chci semi-slick na sucho a pěkný lesní a polní cesty, občas kousek silnice. Právě na to se trilobity zdaji jako optimum. A navíc, za ty prachy mám 2 trilobity, oproti jednomu Pythonu.

      0 0
    • Vision  

      jasný ptá¹ se na zku¹enosti s jedním plá¹těm ale já osobně jak v názvu je RUBENA tak ruce pryč , ani jako plá¹» na bah·áka zy ty peníze seľene¹ v poho Kendu nebo cokoliv jinýho jen né proboha rubenu !!! Rubeny se hrozně rychle sjíľdý , to pomalu po jedno závodě vidí¹ jak se vodrolila … a taky mě dost hazela , Michelina jde jako rovně jako koulka i zde se podle mě vyplatí připlatit neľ si otrávit kolo .....

      0 0
      • m-k-1  

        Za ty prachy možná seženu cokoliv jinýho, ale s drátem a ne v kevlaru. A to je trochu o něčem jiným. Jinak s Michelinem souhlas, mám Wildgriper Comp a spokojenost. Ještě k tomu rychlýmu sjíždění. To byl kevlar, nebo silica?

        0 0
    • HonzaV  

      Zkusenosti mam a to dost spatny. Cena je prizniva, ale trefit na plast kterej nehazi se mi nejak nepodarilo. Koupil jsem si dva, jeden jsem musel reklamovat – hazel cca 3cm do strany a neslo s tim nic udelat ( vratili mi prachy), druhy se podarilo srovnat az nekolikerym nafouknutim na 10 baru a stejne trochu hazi ( 1cm) ale na zadnim kole to neni videt. Rubena Never more. Predtim jsem mel model Winner, ale ten byl po 1000km sjetej. koupil jsem Kendu za 250,– sice s dratem, ale jinak je v pohode.

      0 0
    • mars  

      Mam ich a za tu cenu su to podla mna super plaste, najma ak bike pouzivas na dlhsie presuny po asfalte, pretoze su rychle a tiche. Na tvrdom podlade su v terene tiez perfektne. Urcite sa vsak treba vyhybat vlhkym skalkam, korenom, trave s bocnym sklonom – proste na vode je to s nimi o hubu ;)

      0 0
    • Smepet  

      Ahoj,
      mate nekdo zlusenost s Trilobit V59 26×1,90 konstrukce RacingPro 127 ? Podle vyrobce by mel vazit 460g. Jde mi o to, jestli je tichy a rychly. Jezdit bude hlavne po silnici a obcas na suchych pevnych lesnich cestach

      www.rubena.cz/…alogVELO.pdf

      Diky za info

      0 0
      • jecnak  

        Jezdim Pro 127ku ted asi pul roku. Vazi 510–520g, je tichy, rychly a kupodivu slusne drzi, je velmi odolny proti defektum. Chystam recenzi na Bajk.cz spolu s UST Charybdisem.

        0 0
      • McBlacky  

        jel jsem ho jen 120km na jednom závodě a super. Kdyby opravdu vážil těch 460 tak do něj jdu na příští rok, ale přes 500už to je dost. To pak radši Fredy i za cenu rizika defektu. Váha je ale jasná, když se vezme v úvahu tloušťka gumy třeba proti FF tak je to nesrovnatelný.

        0 0
        • Smepet  

          FF jsou dobry, ale mne prijde ze na silnici zase tak moc rychle nejedou a hrozne huci. i kdyz hrozne je ralitvni pojem. Proti fly weight jsou jeste tiche :-) Ta rubena se mi libi. nekde jsem ale cetl, ze maji docela problem s tim, ze hazi do stran

          0 0
          • McBlacky  

            já měl půjčenou od Lempla (což mi připomíná že jsem jel i P50 na něm, nejen těch 120km MTBO) a sedlo si to skvěle bez rovnání. Ale kevlarové pláště hází ±všechny, nebo všechny co jsem měl

            0 0
        • scret  

          460g?? tusim to nikde nepsali…

          0 0
          • Smepet  

            460g maji v katalogu, odkaz viz. vyse

            0 0
            • McBlacky  

              já si objednal dva chabybdise co byl o 130 a 150gr těžší, hodně těžko jsem se jich zbavoval. Dneska bych si rubenu koupil jen v kamenným krámu kde by ji přede mnou zvážili…

              0 0
              • Smepet  

                HA ! Tak jsem je prave objednal na koloshopu. Doufam ze se mistri pri vyrobe trefi do te spravne vahove kategorie :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  pak napiš jak to dopadlo. Ale plášť je to dobrej

                  0 0
                • scret  

                  To ti tolik zalezi cca na 40g?? podle me nebude tezsi nez 540g… ale do 500g by ses mel vejit kazdopadne…

                  0 0
                  • Smepet  

                    40g rozptyl mi nevadi, 130 g rozdil je ale docela dost. Kdyz bude vazit do 500g tak budu spokojenej.

                    0 0
                    • scret  

                      jj,to by mel…teda pokud se bavime o nejlepsi verzi… Mam Acrise v Silice a ten mel cca 550g,Trilobit je lehci!

                      0 0
            • scret  

              aha:((tak to cumim…

              0 0
              • nadrazak 2  

                Trilobity vozim od ruku 2003.Napřed modré a pak černé.Ty modré měly lepší přilnavost.Ži­votnost super,min.defek­tů,dobrá cena.Váha 500–520g.Celkově solidní plášť do sucha s min.valivým odporem.Kombinuju ho společně s acrisem podle povrchu.

                0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.