• radek16

    Mate někdo nějaké zkušenosti skolem?? povídejte své názory atypy kde ho levně v brně a okolí koupit…

    0 0
    • Zdeno Micio  

      Artur Stratos r.výr. 2000 byl můj druhý bike a musím říct, že byl naprosto perfektní! Rám columbus zonal, kliky race face, přehazka sh. xt, komp. ritchey – nic me nezklamalo. Bohužel jsem ho zrušil na jednom maratonu ve sjezdu – zlomený rám po pádu na hranu balvanu, ale to už nebyla chyba materiálu. Nyní sedlám Meridu carbon race 2005 a musím říct, že s Arturem jsem neměl tolik problémů co mám teď s Meridou. Takže Stratose ti můžu jen doporučit, pokud se ještě vyrábí :)

      0 0
    • BH  

      pokud ti nevadi otocne razeni, slusne kolo. Nyni jsou v doprodeji modely 2005 20",22" za cenu 7383,–Kc. napr www.ebikeshop.cz

      0 0
      • Zdeno Micio  

        Není ta cena nějaká nízká? Já ho kupoval před těmi 6 lety za 35 000,–.

        0 0
        • radek16  

          cena celkem nízká je, a to se mi líbí… a s tím otočným řazením by to prý za 500,– předělali u hanáka. nevíte někdo kde se ještě prodávaj Authory v Brně?? projel sem už min. 9 obchodu a bud Authory neprodávaj vubec,nebo je momentalně nemaj… a jakej máte názor na kupovaní kol přes internet????

          0 0
          • mosquito  

            co mate proti otocnymu razeni ??? mam na stare sunce Author Spirit SRAM 7.0 – teda jejich GripShift a jeste po 8 letech radim „cvak-prehozeno“ (akorat neni uplne super ten jejich novej mirkoindex, kde je na presmyk x poloh misto 3, zadni zustalo myslim 1:1)

            0 0
            • radek16  

              mě na tom vadí že když třeba jedu v dešti tak to klouže a občas mě nejde přehodit… ale jezdim s tim už strašně dlouho takže su zvyklej…

              0 0
          • Páník  

            na Vodní je maj

            0 0
            • radek16  

              jo, jenže na vodní sou namachrovaní neřádí kteří poradí s prd a prd uměj…

              0 0
        • MartinX  

          Nechci bejt rejpal – ale tolik ani v roce 2000 určitě nestálo a hlavně se jedná o trekové kolo! :) Já kupoval jen rám (crmb) rok poté model 2000 za necelé 2kkc… Moc jsem si ho neužil, protože jsem sehnal svého prvního bika (KHS team s judinou race) a kros šel mému švagrovy, který na něm dal už přes 40 000 km! Takže asi tak! :)

          0 0
          • radek16  

            to víme že je trekové kolo,nebo snad ne?? ja to teda vím…

            0 0
    • radek16  

      Tak sem si ho dneska koupil… krásnýho černýho, 22", u Velohanáka na křence v Brně za krásných 9690+tachometr CAT EYE 8 za 490. a jezdí nádherně… fotky si do profilu přidám po weekendu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.