Author Stratos SX vs. Acstar Florida SX

8 nepřečtených
  • lubosh

    Jaké byste si vybrali?

    0 0
    • Schumi  

      Přidej pro zjednodušení odkazy.

      0 0
    • Ekscel  

      Myslím, že u těchto 2 kol se můžeš rozhodnout akorát podle detailů. Acstar se snaží vypadat jako „dobře vybavené kolo“ za výbornou cenu. Sám jezdím na Acstaru Columbia z roku 2000 postupem času jsem objevil co znamená ta snaha „vypadat“ jako dobře vybavené kolo (střed na věnečcích místo zapouzdřeného, pedály s plastovým tělem místo kovového, zaručeně „gelové“ sedlo Velo (aspoň prodavač se dušoval, že je gelové :-) )). Takže poté, co jsem procitnul, řekl jsem si, že Acstar si už nekoupím a nebudu jej ani doporučovat dále. Ale poté co jsem si kolo seřídil k obrazu svému, jsem spokojen, vím na čem jezdím a za to co stálo nečekám žádné zázraky. Když se díváš kritickým okem na všechna „hotová“ kola, stejně vždycky objevíš něco, co ti úplně nevyhovuje a kde se výrobce snažil „udělat dobrou cenu“. Pokud jde o Author, osobně jej vnímám jako „solidní, kvalitní kolo“, ale připodotýkám, že jde o krosová kola v uvedené cenové relaci. Když si prolistuješ bike-forum.cz zjistíš, že názory na Authora jsou velmi rozporuplné a spíše negativní, zejména jde-li o kola celoodpružená . Shrnutí: Zkus zjistit, zda je nějaký rozdíl v kvalitě a hlavně funkčnosti použitých vidlic. Pokud ne, vyber si to, které se ti víc líbí a hodno? užitečnost detailů, jako např.: dvoje navárky na košík (Author), nastavitelný sklon představce (Acstar), odpružená sedlovka, ergo-gripy, ergo-rohy a vůbec všechno Ergo :-) na Authorově kole atp. A taky se zkus na obě kola posadit a uvidíš :-) Třeba ti jedno z nich vysloveně nesedne.

      0 0
    • Paja  

      Pritulka ma cca 5 let stratos SX a zatim funguje spolehlive bez jakychkoliv problemu (ona ale jezdi max.lehci teren cca 1000km/rok), tehdy byl osazeny podobne, ale s razenim sram 5.0

      0 0
    • well  

      Já bych šel do tohohle http://www.sterba-kola.cz/…na170605.php?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.