***************AUTHOR********************

55 nepřečtených
  • Lance

    At tri nejlepsi znacky maji svuj vlastni thread hvezdickovy uznavam, ze canon je mozna lepsi, ale RB nevim

    Anketa: Neni duvod delat anketu ne? Vsichni mate radi tuto znacku

    17x
    44%
    19x
    49%
    0 0
    • rb  

      O funkčnosti nemluvím,ale vzhledově ja artur hezčí na Ca-dale :o) (obvzvlašť Prophet)

      0 0
      • Hnoj  

        Tak to bych neřek… Cannon aspon vypadá nějak zajímavě a nříkej mi že třeba bike na přiložené foto se ti zná ošklivější, než kterýkoliv author.

        0 0
        • Hnoj  

          Zapomněl jsem přiložiz tu fotku :-( takže jí dámvám sem…

          Je to fotka biku uživatele Moratii, kterou jsem si před nějakou dobou uložil, tak doufám, že mu to neva…

          0 0
          • mawerick  

            mlask mlask:) moc pěkné:)

            0 0
          • cabbage  

            pekny na to ze je to HT:)

            0 0
          • Jogador  

            Jo, HT od cannonu je můj sen, ale fully se mi nelíbí:)

            0 0
          • Lance  

            kdyby tam dal nekdo nalepku author poznas nic :-) Rekni mi co ti tam tak vadi? Vzdyt od authoru tam je pouze ten napis, jinak ost. komp.sou uplne stejne jak jinde nebo?:-)

            0 0
            • Hnoj  

              Co mi vadí na authoru? třeba to, že mi jejich super tuhý a odolný rám (konkrétně INSTINCT rv.00 vel 21") prasknul za jízdy a já se skoro zabil… A to mi ho ještě odmítly vyreklamovat a od té doby tuhle firmu nemůžu vystát…

              0 0
              • kesu  

                ha to je kulna,souhlasim a jeste bych nezapomnel pripomenout ze jejich tuhej ram se silene krouti..

                0 0
              • McBlacky  

                praskly mi jenom dva authory, nevím co máš :)

                0 0
          • Elwing  

            zajímavě? proboha vždyť je to hrozné, lefty jsou proti přírodě! vypadá to jak člověk bez jedné končetiny. lidskému oku ladí souměrnost a né tohle!

            0 0
            • mawerick  

              ale funguje:) a funguje skvěle:)

              0 0
            • Hnoj  

              Ale my tady teď řesíme desing rámu a ne leftynu, to je kapitola sama pro sebe :-)

              0 0
              • mawerick  

                ja ale odpovidam Elwing;) a ta mluvila o leftyně;) a designy canonu jsou celkem ok:) az teda na ty novy fully…:( ty se mi nelibi…

                0 0
                • Hnoj  

                  Nicméně je pravda, že Leftny se vlastně stala součástí designu cannonů,avšak nadmíru kontrovezní součástí, někdo by chtěl jen jednu nohu, někdo dvě a někomu je to fuk, já osobně jsem z lidí, co jim to je fuk, ale asi bych celou dobu na kole řešil, jestli mi neujede přední kolo když se nemá o co „opřít“. Ale cannony se mi prostě líbí víc než authory…

                  0 0
            • enjoy  

              hmm,docela lahodis lidskemu oku…:-D

              0 0
              • Jogador  

                Hele, Enjoy, máš štěstí, že to tu nečte Tvá přítulka:) Elving pozor, je zadaný:) Krom toho, jakýmu jinýmu oku by měla lahodit, že

                0 0
                • enjoy  

                  ale to ja se klidne priznam!:-)).jenom rikam co vidim:-). jsem verny:-),ale diky ze me hlidas:-D

                  0 0
                  • Jogador  

                    Hele, tak ale potom si dej pozor na ZACa, Kibice a další, kteří ji tu už zvali na rande, dokonce ZAC nenápadně pod záminkou opravi kola:)

                    0 0
                    • enjoy  

                      zac je dobrej,toho bych se nebal:-). a kibic..?:-))). no ale jestli ji nekdo uvidi jako bikerku,jako ze asi joo,tak bych rekl ze nektery nebudou chapat:-))

                      0 0
          • Splinter  

            Pokaždý když vidím leftynu tak si vzpomenu na takovej ten udusávač štěrku,písku a všeho možnýho co používaj na stavbách.. Taky má jednu nohu… Fuj… rám je hezkej ale třeba s nějakou Maruškou by byl eště lepší..

            0 0
        • rb  

          No dobře,tady ten třeba jo,ale zmíněný Prophet je fakt Hrůza,si nemužu pomoct…

          0 0
          • rb  

            Mi šlo hlavně o to,rypnout do těch poblazněnych Cannondalistu :o))

            0 0
            • Hnoj  

              V pořádku :-)

              0 0
            • VencaV1  

              Na to ale stim prisernym Giantem nemas. :) Ty jsi jeste necet v MBA ze mas zahodit NRS a koupit si tu jejich novou zavodni sunku?

              0 0
          • Hnoj  

            Některý RB sou taky děsně hnusný… Každá firma má ve své nabídce kolo tak ošklivé, že by sis ho nikdy nekoupil, ale to co se nám líbí je přeci jen věc osobního vkusu, já bych si třeba nikdy nekoupil BMW řady 1 prostě proto, že si myslím, že je hnusný a někdo je z něj nadšenej…

            0 0
      • Lance  

        ja o kole ty o koze, jedine co je gut k jizde je HT!!!!!!PRECE!!!!

        0 0
        • Hnoj  

          K jízdě je dobré cokoliv, co je vybaveno koly…

          0 0
          • cabbage  

            ale nesmi byt vybaveno samolepkou „author“- na ty se pravidlo o dvou kolech nevztahuje;)

            0 0
            • Hnoj  

              Ups, máš pravdu, na to jsem zapomněl, ještě jsi tu ty, abys včas odhalil a napravil mé omyly :-)

              0 0
    • Extremist  

      Myslim si, ze srovni Authora s RB a Canonem je jako srovnani napr. Wartburgu, Audi a Mercedesu … :-/

      0 0
      • fousek  

        Mas pravdu Mercedes a Audi jsou proti Wartburgu silne poruchovy stroje

        0 0
        • Extremist  

          Audi a poruchova? To si nemyslim…

          0 0
          • Lance  

            by ses divil

            0 0
          • fousek  

            No vzhedem k tomu ze patri do koncernu VW tak se neni cemu divit a taky plati jiste pravidlo, ze cim je vec slozitejsi tim se muze naka jeho cast pravdepodobneji rozbit. Ber to kapku s nadsazkou:-)

            0 0
    • Hnoj  

      Tak to už je vrchol… Když založili Cannon téma, tak OK, protože sou to dobrý kola, téma RB vzniklo protože někdo neni schopen pochopit, že kola od RB nejsou žádnej zázrak, jak technologicky tak designově. Ale aby vzniknul thread jedné z těch nejtuctovějších značek, a ještě aby ta značka v tom byla prohlašována za jednu z nejlepších, ehm…Ale musím říct, že bych raději koupil RB než author, i když den desing je stejně děsivenj, je to možná jen můj osobní názor, ale tyhle témata jsou vážně o ničem :-(

      Doufám, že tohle je jen recese, v opačném případě jdu založit téma ***********TES­COBIKY**********

      0 0
      • Extremist  

        Podle me RB byl, je a bude maly technologicky zazrak. Kazdemu se libi neco. Me se zase nelibi preplacany a uhlazeny Duratec.

        0 0
        • Hnoj  

          Jediné co RB je skutečně dokonalé je DRAGSTER, ale to je tak všechno… třeba jsem vůbec nepochopil co je tak sqělé na rámu CRX ? je těžkej jako prase, a jediné „zajímavé“ je na něm ta zadní stavba, ale zadní stavbu řeší nějak zajímavě půlka firem a pochybuju, že zrovna tahle stavba má nějak zásadní vliv na zlepšení vlastností rámu…

          0 0
          • Extremist  

            No uznavam, ze CRX je trochu robustnejsi (me se treba nelibi hlavova trubka, ktera vypada jak urezana z leseni), ale takova CR 1300, nebo RR 1100, to uz je ohen. Co se tyka vahy, nejsou z nejlehcich, ale zato v tuhosti vynikaji.

            0 0
            • Hnoj  

              Dobře zvolil jsem špatný příklad, uznávám, že zrovna tyhle dva rámy jsou prý dobré (nemohu posoudit, nikdy jsem na nich nejel) ale co takový speedster? Něco tak ošklivého se vidí jen málokdy a navíc se to při šlapání houpe jak pramice na rozbouřením moři…

              0 0
              • Extremist  

                Speedster se mi taky nelibi. V tom s tebou souhlasim. Je to takovy hybrid.

                0 0
      • JMT  

        to rb neni zalozeny kvuli tomu co si napsal, to mel bejt humor, promin…

        0 0
        • Hnoj  

          Safra, jsem zjevně úplně tupej, ale pohanil jsi mi vidlici a tos mě naštval ! :-/

          0 0
    • pegal  

      aspon z toho B-F si nedelte prdel .. prosim ..

      0 0
    • Lance  

      nesouhlasim s mladym Lancem

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.