• dripatka

    Zdravim,přišti tyden planuji jet do Chorvatska a najet nějake ty km, cestu tam planuji autobusem, ubytovani ve stanu, no prostě chci to pojmout trochu divočeji, tak kdyby se chtěl někdo přidat tak dejte vědět.

    0 0
    • JancA  

      a myslis ze Ti vezmou kolo do autobusu a ze ve stanu nebude trosku zima?

      0 0
      • kolouš  

        zima tam bude akolo ti nevezmou.

        0 0
      • blue  

        jsou autobusovy linky, kde ti kolo klidne vezmou, kamoska jela do svycarska, nemale kolo ani v krabici, nerekla to dopredu a kolo ji vzali, jen asi pet minut ukecavala ridice… takze neni tak uplne pravda, ze kolo do autobusu nevezmou

        0 0
        • Medunka  

          Holka ridice ukeca, horsi je to s chlapem ;-( Ten nema ten spravny sarm na toho ridice

          0 0
          • Eila  

            tak tak:-) v lete jsem ukecala ridice v anglii aby me vzal domu i kdyz mel plnej autobus a ja mela jizdenku az za mesic…:-D

            0 0
          • gaston  

            pokud to neni ridicKA :O)

            0 0
    • ddd - andy  

      Kazdopadne hodne stesti! To bude divocina.. :-)

      0 0
    • Eila  

      brrrrr loni jsem tam byla jeste o mesic dyl, zima jak v ruskym filmu… a to jsem bydlela v hotelu, kdyz prestali topit bylo to dost na pytel, dokonce nam tam snezilo… me napada, jak sou s tim ted kempy myslim ze beznadejne zavreny…

      0 0
      • dripatka  

        mam teply spacak tak by to mělo byt v poho, co se tyce autobusu tak se za kolo připlaci jenom nějakych 20 kaček takze by to mělo byt v poho.

        0 0
        • 100kg  

          Hodně štěstí. Tady máš teploty za poslední měsíc v Porečí na Istrii u moře. K tomu tam neustále fouká tak 40–60km/hod. Před 30 lety jsem byl taky hrdina. Teď jim preparáty na klouby.

          0 0
    • Smazaný účet  

      teď tam bude asi pěkná kosa, jezdíval jsem na Istrii v druhý půlce března a ještě to s teplotu nebylo nic moc, občas to na kraťáky bylo ale většinou ne. A s tim stanem to asi bude hodně krutý – jak prát a sušit věci…

      0 0
      • dripatka  

        no a jak to asi dělají ti co jedou putovně na kolech co? to maj asi oblečení na jedno použití či co?

        0 0
        • Eila  

          nejezdi v unoru nebo breznu… ted je to tam sileny, vitr, dest i snezeni.. v lete se o meni.. navic kempy nebudpu moc slavne otevreny, tekze e ti omezi pristup k pracce a susicce, kterou putovni jezdci tak radi vyuzivaji..

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.