• brondby

    Nechtěl by se někdo projet na přelomu června a července do Chorvatska ???? ( 4 dni tam 3 noci na hotelu relax a z5 nejkratši cestou )

    0 0
    • Adam1985  

      Klobouk dolů za odvahu – netuším, jak si plánujete takové dálkové cesty? Trasa Vídeň – Graz – Maribor – Zágreb – a dál asi nebude pro kolo to pravé. Tak hodně zdaru a šťastnou cestu! Adam.

      0 0
      • Smazaný účet  

        však dá se třeba i východně od Vídně a tam je to na kolo naprosto v klidu

        Chorvatsko není jenom pobřeží ;-)

        0 0
      • oddie  

        Co je potřeba za odvahu na putování krajinou, kde je pomalu co 10km vesnice s hospodou a ubytováním?

        0 0
        • Adam1985  

          Odvahou jsem myslel: vědět, co si s sebou nabalit, co by bylo event. nutné ohledně věcí na servis kola, samotné naplánování trasy, co když bude hnusné počasí, v mém případě bohužel pro mě – jazyková bariéra, kde třeba jen nabíjet telefon apod. Ale moje obavy jsou dány tím, že jsem nikdy na dlouhé cestě nebyl – zkušení jezdci už to mají asi v oku.

          0 0
          • AV  

            Co ti brání udělet si výlet třeba do Třeboně? Otrkáš se, zjistíš své limity, zredukuješ výstroj.

            0 0
          • karliner  

            Tvl, v Chorvatsku se bojíš jazykové bariéry??????????

            0 0
            • Smazaný účet  

              btw v opčine Daruvar se cca 40% lidí hlásí k české národnosti, český jazyk, tisk, škola a vysílání rozhlasu je samozřejmostí

              0 0
    • vilajadran  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.