Praha /// Nedelni vyjizdka (27. 3.)

15 nepřečtených
  • blue

    po dohode s Fousacem – 10.30 v Komoranech u prejezdu

    trasa: lavkama nahoru-maturita-mechenice-vsenory-vonoklasy, pripadne improvizace podle stavu ucastniku… tempo velice mirne, az odpocinkove, nic pro chrty

    0 0
    • Darkson  

      na 80% tam budu. možná se někde odpojim, musím být o něco dřív doma.

      PS: opět změna v předpovědi počasí-zítra oblašno, déš? až v pondělí

      0 0
      • blue  

        dneska taky melo prset a jak bylo paradne :-)

        0 0
    • cabbage  

      nejedu:/

      0 0
    • cabbage  

      nejel by nekdo neco kratsiho v pondeli?

      0 0
    • Meesha  

      Tak sem si preridil cas a zjistuju, ze nestiham…:-(

      0 0
      • cabbage  

        :-D nevyjedes zitra?

        0 0
        • Meesha  

          Este nevim – mozna spis neco kratsiho dopoledne. Pak prijedou rodice a mam doma silenej bordel… :-))

          0 0
          • cabbage  

            neco kratsiho se mi hodi, v utery pisu matiku:/

            0 0
            • Meesha  

              Fajn, este nevim v kolik, tak ti pak nejak napisu sem nebo SMSku.

              0 0
      • blue  

        nekdo pro jistotu nejspis nepreridil a nekdo zase kalil do peti do rana, takze sem nakonec jel stejne sam :-)

        ale darksona sem videl profrcet na hejnikarne nejak po poledni, pokud to byl teda on, jen sem nestihnul zareagovat

        0 0
        • Darkson  

          já totiž přijel na sraz o 10 minut pozdějc a pak jel po trase, abych někoho dostih. Sice nevim, kde je hejnikarna, ale jezdil jsem mezi Točnou, Šancema a Závistí, takže v těhlech místech jsi mě mohl potkat. Příště musíš víc křičet, jsem Tě neviděl:)

          0 0
          • blue  

            no j abyl u prejezdu zhruba v 10.40 a pak sem se tam jeste chvili zdrzel a volal fousacovi

            hejnikara jsou ty skoky nad letistem… urcite si me videl, zdravili jsme se, ale kdyz sem si uvedomil cernyho AC, byl si uz pryc :-)

            0 0
            • Darkson  

              áhá, tos byl ty, co tlačil kolo. mimochodem, ráno jsem projel přejezd v komořanech tak v 10:38 (letního času!)- to jsme se fakt minuli těsně

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce