• jecnak

    Co zase nekam v sobotu vyrazit? Navrhuju predsraz na Palacaku v 10:00 a sraz treba na prejezdu v Modranech o 30 minut pozdeji. Co se tyce trasy – zalezi na dohode, jen upozornuju, ze vyslap na Skalku uz se mi celkem zajida. Blacky, ja a mozna i nekteri jini se budou muset setrit, jelikoz jedou v nedeli na zavody, takze se chrteni bat nemusite. Co vy na to?

    0 0
    • Meesha  

      Pokud nebude lejt, tak se objevim.

      0 0
    • Thidney  

      pokud neseženu někoho na nedělní race, tak bych se v sobotu přidal.

      0 0
    • Jogador  

      Rád bych ale ještě nevim, minule jsem s váma rupnul dva dráty,tak jestli to zítra stihnu opravit, tak se přidám, když tedy budu puštěn…:)

      0 0
    • Darkson  

      já uvidim podle počasí, ale rád bych se stavil

      0 0
    • McBlacky  

      jestli budeš v ne chcíplej, tak tě sejmu :-) jinak samozřejmě jedu taky :-)

      0 0
    • fousac  

      9:30-??:?? jsem zadrenej na melouchu… :(((

      0 0
    • McBlacky  

      ten sraz na přejezdu je blbej… to nám trochu znemožní volbu trasy. měl jsem v plánu jet spíš na sever. můžeme ale jet Radotínský údolí a po červený na Karlštějn, nebo to jen otočit na Černošice a pak by se vidělo… jedu jen když nebude lejt a radar se bude tvářit suše :-)

      0 0
      • jecnak  

        Popravde jsem mel na mysli spis neco po pravem kraji vltavy na jihu. Preci jen najizdet km relativne po rovine a po silnicich a polnackach muzu najizdet pres tyden. Co treba to svihnout pres udoli a rokle az k Mechenickymu zeleznicnimu mostu a tam prejet na druhou stranu. Dal by se videlo podle stavu lidi a pocasi…

        0 0
        • McBlacky  

          to zas bude relax :-( ale nechci už jet nahoru lávky, za posledních 14 dní se mi zdá že tam snad bydlím /ne že by mi to šlo o to líp/

          0 0
          • Thidney  

            jsem zaspal, jedu na sázavu. Zítra na Kladno ne, nemám sidekicka.

            0 0
            • McBlacky  

              tos teda zaspal solidní akci, nakonec nás jelo 5, všichni přežili, dokonce jsme na kopci kousek od vykopávek narazili na open stánek (z bývalé kaple). Mě to hodilo cca 72km, akorát trošku byl vopruz jet z Kazína v dešti /bez lapačů nečistot :-)

              0 0
              • Darkson  

                bylo to fajn, já jsem spokojenej. vy jste se sice šetřili na zítřejší akci, ale mně pěkně bolej nohy :-)

                0 0
              • jecnak  

                Bylo to gut, zvlast klobaska a nektery sjezdiky

                Po dlouhy dobe bylo celkem sucho, takze se sjezdy daly trochu lip a hlavne byly suchy lavky na Tocnou, takze se to krasne dalo (ne ze by to za mokra neslo :-). Zejtra ale bude pekny SAjgon -* jestli bude jako dnes odpoledne…

                Kdo chtel fotky biku, ma je v mailu. Svuj uz jsem pridal do sekce BIKES. Zbyle foto soupnu do sekce FOTO.

                0 0
              • Meesha  

                Jo jo, bylo to pekny. Sice mam ze sjezdiku do Brezenaku trochu diru v zadech ale jinak v poho. Cesta zpatky byla nechutna zalezitost! :-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.