• McBlacky

    tak kdo se přidá? 10,30 Palačák 11,50 přejezd v Komořanech. Viděl bych to na Brdy, nebo červená do Davle a přes Psáry z5. každopádně něco kde nebude moc bahna :-)

    0 0
    • cabbage  

      11.45 barandak, jestli vam nebude vadit jeden (o hodne) pomalejsi:)

      0 0
    • Darkson  

      to zní dobře. už je nejvyšší čas na první jarní kilometry

      0 0
    • Gung-Ho  

      Je to teda ještě za dost dlouho, bůhví jak bude, ale jestli jako teď, tak u Baranďáku určitě budu

      0 0
    • Marosh  

      Jestli si poridim ty dlouhy kalhoty (ja vim, trapny, rikam to od listopadu) tak Vas pojedu zkontrolovat. :)

      0 0
    • lempl  

      jo jo budu tam uz sem dal vycentrovat kolo, dal do kupi brzdy, tak to bude peklo na kole:o) pojedem pokecame popijem :))

      0 0
    • Meesha  

      Ja bych se taky pridal,ale este uvidim – je to az zadlouho…

      0 0
    • jecnak  

      Jsem nejaky nachcipany, tak se bud dam dokupy, nebo bude lecba sokem…

      0 0
    • Thidney  

      pokud neprojde Sibiř zkusím po 2 měsících vyhrabat ve stodole bika a vysvětlit sobě, že je to ten nejlepší způsob přípravy na návrat do práce :))

      0 0
      • Beeda  

        Thidney, pokud pojkedes Rus Sibir a budes mit aspon 2 fleky tak dej vedet. Dikajs. B

        To: McBlacky – dit ty tu sibir jedes take, s Jecnakem ne???

        0 0
    • jocky  

      Taky bych se pridal, jestli mi to vyjde a jestli to neni uzavreny spolecenstvi bikeru. Kolik to bude asi km od Barrandaku k Barrandaku?

      0 0
    • SavaH  

      Taky bych se přidala, pokud se probudim a vstanu. Tímto bych chtěla poprosit kohokoli, kdo má na mě tel.č., aby mi tak kolem 9:30–9:45 zavolal/a.Díky

      0 0
    • Gung-Ho  

      Hele Blacky nesplet si náhodou datum tý soboty? Nemělo tam být 8.1 ? Já jen že jedeš tu samou sobotu, tedy 15.1 tu Ruskou sibiř :-) A pokud to zvládneš oboje, tak bych se zeptal, jestli se náhodou nepojede i tuto sobotu nebo neděli, tedy 8.a 9. Já bych byl pro!! Je krásně !!

      0 0
    • McBlacky  

      ** jsem uz asi uplne debilni, samozrejme se jedna o sobotu 8/1, timto se vsem omlouvam **

      0 0
      • jocky  

        Zítra směrem na jih nemůžu. Už mám v plánu směr sever podél Vltavy (up&downhill údolíčkama). Tak někdy jindy nashle.

        0 0
      • cabbage  

        hm, me taky nedoslo ze 15. je pristi tyden:)

        0 0
      • Gung-Ho  

        V tom případě budu určitě v těch 10:40 u Baranďáku, předpokládám, že se myslí na smíchvský straně na stezce.

        0 0
        • McBlacky  

          já spíš myslel na Bránický, ale neboj pošlu pro tebe Lempla, nějak nápadně mu to ted jezdí :-) jato já byl dneska pěkně schlíplej :(

          0 0
          • Gung-Ho  

            Vpohodě, budu na druhý straně (tý bránický), malej problém, že nevim přesně kde je tam sraz. Zkus mi to popsat, kdyžtak Vás budu vyhlížet z Baranďáku :-)

            0 0
        • cabbage  

          cas dobrej, ale spatna strana protoze komorany a palacak sou na vychodnim(pra­vim) brehu.

          0 0
      • Meesha  

        Me to bylo divny! :-)) Ja se ale nepridam – dneska resp. vcera sem dve hodiny myl bika… no uvidim, mozna kdyz me probudi slunicko…

        0 0
      • jonas  

        A sakra, ja se tesil na pristi sobotu … Ted bohuzel nemuzu :(

        0 0
    • blue  

      jak to tak znovu ctu… kudy pojede hodinu a dvacet minut z palacaku do komoran? :-)

      0 0
      • McBlacky  

        já to fakt vzdávám :-( nebyl jsem nějak ve formě, úmysl sdobrej ale to zpracování, ach jo. takže je jasný že 10,30 palačák, 10,40 Barandak, 10,50 komořany, last sraz 11,15 náměstí Zbraslav. Jestli nás někdo propásne, tak nám celkem spolehlivě uloví okolo 13,30 Pigiho :-)

        0 0
        • Gung-Ho  

          V tom případě si se mnou u Baranďáku nedělejte starosti, budu v těch 11:15 na Zbraslavskym náměstí…už definitivně :-)

          0 0
    • JohnLee  

      Pocasi vam muselo paradne vyjit…jen ja zase trcim v praci do pdele,kuvafix…:((

      Tak si to pekne uzijte

      0 0
    • Meesha  

      Dneska sem byl celej den maximalne nasranej, ze sem nejel s vama! :-(( To bylo pomalu na kratky! Jak je to s bahnem?

      0 0
      • McBlacky  

        bahno skoro nula, trasa byla citlivě navržena s ohledem na minimum bahna a docela se i podařilo. Oběd ve Všenorech, pivka u Pigiho :-) mě to dalo 63km… sešlo se nás 9, což je na 8/1 dobrá účast :-)

        0 0
      • Darkson  

        jojo, povedená jarní vyjížďka, zejtra to můžeš napravit

        0 0
        • Meesha  

          Natesenej budu stavat v sest a urco bude chcat, ne-li snezit… klasika :-))

          0 0
        • SavaH  

          Dobrá vyjížďka, jo? Ste chnusní chtrti!!! Všechno mě bolí, nemůžu se hejbat, doma jsem po sprše vytuhla a usla a to jsem chtěla jít večer tancovat. Si ještě rozmyslim, jestli s váma zejtra někam pojedu. No možná jo, ale tempo musí bejt pohodovější, to dněšní by mě definitivně dodělalo:(

          0 0
          • cabbage  

            si neztezuj, jecnak, blacky a lemplovy brzdy nebyli ve forme takze to s tim chrčenim nebylo tak hrozny jako jindy. ja mel takovou krec v brise jako by mi tam chirurgove zasili skalpel(nemyslim cannona) ale nakonec sem to rozsedel u obeda ,rozjezdil u berounky a byl klid. urcite pojed, at se neceka jenom na me:)

            0 0
          • Darkson  

            pojedeme na pohodu, neboj:-)

            0 0
            • McBlacky  

              ty jsi se taky pěkně rozchrtil! hade. se mi to flákání na konci roku nevyplatilo, jsem zase dojel zrubanej jak po 100km maratonu :/

              0 0
      • fousac  

        byl to luxus… ;)

        akorat teda s kondici na stiru, ale snad se to zlepsi..

        i kdyz dneska mam teda dost.. sem se jeste stavil u kamose na zahradnim grilovani, takze sem pekne napapanej a jdu zalizt do perin…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.