• cabbage

    ma byt polojasno, tak by byla skoda nekam nevyrazit, videl bych to na Brdy pripadne na Tocnou a dal na jarov + uprava trasy podle podminek. sraz 10:30 pod barandakem na branicky strane.

    0 0
    • fousac  

      sobotu nejedu..

      davam navrh na silniční neděli.. dat si lehký kilo pekne po asfaltu…

      0 0
      • Gung-Ho  

        No dneska (vlastně včera :-))sem na silničce byl a je to až na trochu vody celkem vpohodě. A musim říct, že když sem viděl ty podmáčený lesní cesty v Brdech, tak bych tu silničku asi volil i v sobotu. Mám obavy, že to do soboty nevyschne, někde bylo ještě dost mokrýho sněhu. Takže v sobotu ještě uvidim, jestli na sraz nepřijedu na silničce a pak se odpojim a tu neděli ji dáme Fousáči určitě. Doufám, že se ještě někdo přidá.

        0 0
      • SELMIRA  

        Brýtro! :O) a co Berounskou desítku? Běh nebo XC MTB. Zítra na Zdejcině???

        0 0
    • McBlacky  

      já budu moct až odpoledne ale pojedu určitě. v neděli snad taky, to je ještě v jednání

      0 0
    • SavaH  

      Sobota v 10:30 pod Baranďákem – píšu do deníčku a snad i dorazim. Silniční neděle? To zní slibně :O) Když se to naplánuje na odpoledne, tak se s radostí přidam. Navrhuju sraz na Výstavišti v poledne.

      0 0
      • Gung-Ho  

        Nevim co na to Výstaviště Fousáč i když do 12.00 by to stihnout moh a když to pak stočíme okolo Prahy na jih ani by to nemusel mít delši. Ačkoliv to pro mě znamená průjezd přes centrum, já nejsem proti.

        0 0
      • fousac  

        co kdyby si pani taky jednou privstala?? ;))) takovyhle casy se mi nelibi.. za prvy je malo casu na jezdeni a za druhy me stve, kdyz musim vypadnout z baraku tesne pred obedem od maminky… :(

        jen k dovysvetleni pojmu „silnicni“ → to znamena na silnickach.. a to se mi pres centrum fakt nechce, to je peknej vopruz a jeste je to ve finale mnohem pomalejsi nez na biku.. :/

        ja bych navrhoval sraz v radotine (bud pred 12h nebo po 14h, mezitim mam obed..) a jet smer trebotov-bubovice-beroun a pak to stocit nekudy na lochovice a podbrdskou z5…

        0 0
        • Gung-Ho  

          Myslel sem si to a chápu Tě (kostky, koleje a auta je fakt odpruz) takže pokud jde o mne hlasoval bych pro Radotín v těch 12.OO Pokud bude platit tento termín ještě si můžeme domluvit předsraz u Baranďáku…

          0 0
        • SavaH  

          Taky bych ráda vysvětlila pojem silniční: tzn. na silničním kole a po silnic = pěknej vopruz jet přes celý město na silničce až do Radotína… A to mam dokonce i novej řetěz!!! To Gung Ho: Co nějakej alternativní sraz na metru?

          0 0
          • SavaH  

            Jo a Fousáče přiberem po tý 14. a není to proto že by slečna spinkala, ale proto že pojede tu šílenost na výstavišti :oP

            0 0
            • Daf  

              Je ty jedes tohle? http://www.sport-time.cz/main.php?… Kamos me tam lakal, ale ja jsem se nedal :)

              0 0
              • SavaH  

                Tušim, že ano ;o)

                0 0
              • jecnak  

                Pojed, jedem to s Lemplem… :-)

                0 0
                • Daf  

                  Me by se docela i chtelo, ale radsi jeste pockam do dubna. Drzim palce.

                  0 0
                  • Beeda  

                    Daf nejedes 4.2. MTB Xterra, 62km? My uz tam s Petem asi na 90%jedem(bohuzel full auto)…zatim testovaci, ostre az C.Lipu. B

                    0 0
                    • Daf  

                      Cau. Muj prvni zavod bude Pres Dva kopce v Jedomelicich nekdy v polovine dubna. Pojedte kdyztak taky je to fajn akce. Maj tam i holcici trasu kdyby chtela jet treba Sava.

                      0 0
                    • Meesha  

                      To bude zajimavy. Ja pojedu ale asi nej tu kratkou… sem mekkej! :-)

                      0 0
                • SavaH  

                  Bojim se schodů ;o(

                  0 0
                  • Andrzej  

                    ale tam pisou, ze se to jede na horskych, ne na silnicnich kolech

                    0 0
                    • Meesha  

                      tak to bude mit cyklokross, s tim, ze bude behat dolu… :-)

                      0 0
                  • SELMIRA  

                    Sávo, nic ty se neboj a přijeď závodit! Já taky neumim jezdit ze schodůch. :o))) Fakt přijeď!

                    0 0
                • Meesha  

                  Nejspis s Rampagem taky pojedem… test vidli… :-))

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Se nas tam teda sejde asi dost :-) I kdyz ja sem slecinka a jestli bude hnusno, tak nikam nejedu.. :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      tos neměl říkat :( ted už se mi tam chce mnohem míň.

                      0 0
                      • Daf  

                        Andy urcite pojede jinou kategorii :)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          no kategorie je do 23let, 23–30 a pak už mě to nezajímá. Takže 23–30 bychom jeli spolu :( ale zase kdyby se vyřazovalo předjetím o kolo, tak by asi moc borců nedokončilo :)))

                          0 0
                          • Daf  

                            Je tam prece kategorie muzi prichozi 18–30 let. Zbytek je pro zavodniky. Tak to chapu ja.

                            0 0
                            • McBlacky  

                              zase když maj tolik kategorií tak těžko je můžou naplnit kvalitními závodníky :) uvidíme, ale spíš se na to vyseru a dám si nějakou hezkou celodenní stovku.

                              0 0
                              • jecnak  

                                Neslecinkuj a pojed – stovku muzes dat klido i potom. Ja jsem nachcipanej, ale aspon se tam pojedu mrknout. Kdyz mi bude extra dobre, tak si i lehce zazavodim.

                                0 0
                              • RomanH  

                                Jak se tak divam na ty fotky, tak se divim, ze jsi radeji nejel tu stovku venku. Co Vas proboha bavi na 8×3km na asfaltovym okruhu ?

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  já ji nakonec najel taky, když započítám těch 17 km závodu… takže jsem spojil dvě věci :)

                                  0 0
                                • fousac  

                                  8×3km na asfalte by byla pohoda… ;)

                                  todle bylo nastesti jenom 7×2,5km a dost toho vedlo po trave, kde se to v fakt nechutne borilo a vubec to nechtelo ject.. :/

                                  0 0
                      • ddd - andy  

                        Neboj. :-) Za prvy, nemam vubec nic natrenaovano a za druhy, se tam jedu jen tak rychlejc projet..

                        0 0
                    • fousac  

                      vem spesla, at je sranda.. ;))

                      0 0
                      • ddd - andy  

                        Ano, i tohle me napdalo. Bohuzel mam Shivera (vidly) na vymene vnitrnosti a bude az v pondeli.. :-(

                        0 0
              • McBlacky  

                a nevíte někdo kolik se pojede těch kol? vzhledem k tomu že je to jen 2km okruh, tak by to při víc ja 10 kolečkách mohlo bejt už fest nudný.

                0 0
                • Koala  

                  Konečně jednou můžu dělat chytrýho :-) – sem se informoval u zdroje: Junioři 3 kola, Ženy 5 kol a všichni ostatní 8 kousků – teda pokud si to pořadatel ještě nerozmyslí. Jo a ten okruh má údajně necelé 3km.

                  0 0
                  • Meesha  

                    Juniori 3 kola? No vzhledem k tomu, ze se rozjedu pravidelne tak na 20tym kilometru to zejtra moc nevidim…:-)) Ale zase bude mensi spotreba veci na kole! :-)

                    0 0
                    • cabbage  

                      tak predstirej ze ses starsi:))

                      0 0
                      • Meesha  

                        jo a chicpnu… :-))

                        0 0
                        • cabbage  

                          mozna, ale aspon se rozjedes na posledni kolo:))

                          0 0
                          • Meesha  

                            pojed taky! Hajit fully na asfaltovejch cestach… :-))

                            0 0
                            • cabbage  

                              hajeni fullu na asfaltu mi stacilo dneska(a v pondeli). nepojedu- mam silnou averzi proti okruhovym zavodum.
                              jinak se tam objevim(i s bikem), pokusim se neco vyfotit a samozdrejme si trat projedu.

                              0 0
                    • Koala  

                      Prodávám, jak jsem koupil. Možná ten pán myslel žáky a jenom se špatně vyjádřil. Vzheledem k tomu, že tahle kategorie se mě bohužel už dávno netýká, jsem to dál neřešil.

                      0 0
                • McBlacky  

                  no tak pokud dnes v noci dosložím kolo tak se taky ukážu, to zas bude :(

                  0 0
                  • zac  

                    A co to bude? povidej!

                    0 0
                  • cabbage  

                    nezapomen na pumpu.

                    0 0
                  • McBlacky  

                    takže co se to říká o tom že se nemá v předvečer závodu šahat na kolo? hmmm, právě jsem dodělal práci a jdu si kolo postavit, celý :(

                    PS. cabbage, doufám že budeš fotit. pumpu vezmu

                    0 0
                    • Jogador  

                      Hm,počítám tak dvě hodiny, když vše pujde, tak hodně štěstí…:)

                      0 0
                    • cabbage  

                      tak ne to sem zvedavej...........

                      P.S. fotit budu, ale pochybuju ze bude nekdo zvedavej a moje umelecke fotky kde je biker smouha na zpusob ducha:/

                      0 0
    • JirkaD  

      Pojede vůbec někdo v sobotu dopoledne od baranďáku? Vypadá to, že fšichni mimo cabbage budou na Výstavišti :-(

      0 0
    • JirkaD  

      Vzhledem k mizernýmu počasí se dnešní vyjížďky nezúčastním.

      0 0
      • cabbage  

        to se nerucastnil nikdo, akorat sem se jel podivet pod barandak, jestli tam neceka nejakej silenec. nikdo- presne jak sem cekal. p.s. Vltava je tak 20cm pod cyklostezkou.

        0 0
    • Meesha  

      ** Ted to XC bylo ve sportovnich zpravach na TV PRAHA! :-D** Urco to dneska este budou davat. Lempl na trati, rozhovor s DDD, a Fousac jak to masti po schodech! :-))

      0 0
    • jecnak  

      Jestli mate nekdo nejake foto ze zavodu nebo vystavy, tak mi je poslete na mail. Galerka se zitra objevi tady: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      Zatim diky Michalovi za fotky.

      0 0
      • Otaku  

        hele ja toho mam 90 MB, to mailem tezko poslu..

        0 0
      • Beeda  

        zde taky fota. B http://www.petebike.com

        0 0
        • ddd - andy  

          Joo pred jednema schodama na me Pete zarval: Nejakej trik! Taxem se o neco pokusil :-) ale kdyz na ty fotky koukam, je mi bika upne lito.. :-(

          0 0
          • Daf  

            Jak to vlastne dopadlo? Jsou nekde vysledky. Podle fotek vyhral asi Chyba, no a v zenach asi nevyhrala Sava ponevadz tahala kolo ze schodu :)

            0 0
            • SavaH  

              Nikdo mě je nenaučil jezdit :o(

              0 0
              • Daf  

                Ja se z nich taky bojim. Proc myslis ze jsem tam nejel :)

                0 0
              • fousac  

                tady si mela dost moznosti si to zkusit.. ;))

                ale jak chces.. koukej vzit bika a objevit se a muzeme potrenovat schody.. ja to taky potrebuju..

                0 0
                • SavaH  

                  Klidně.

                  0 0
                • blue  

                  kam pujdete trenovat? mam dobrej tip… vyborny schody jsou na brezansky strane zbraslavskyho mostu, u nadrazi :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to už nejsou schody, to je peklo :)

                    ted vážně, super lehký schody jsou od Zvonařky do Nuslí, k jedné straně se rozšiřují a tak si můžeš svolit jakou obtížnost si dáš. Perfektní a lehký jsou od Karlova (kostel) dolů na Albertov, to skoro nejsou schody (vždy jen 2–4 schůdky, v málo prudkým), tím bych začal, jen pro naučení toho pocitu jak to škube s kolem…

                    0 0
                    • zac  

                      a co schody z Letny dolu k Vltave? (ze Stalina) :)

                      0 0
                      • cabbage  

                        ty moc drncaj:)

                        0 0
                        • zac  

                          Ja sem je jezdil na pevnaku a pravda ze to uz drncalo dost… taky sem tam odtud mel asi pak tu predni vidli ohlou… :) a jednou jsem dokonce dole na semaforu po sjeti koukal ze mam otevrenej rychloupinak, ale to uz mi do smichu opravdu nebylo.

                          0 0
                    • blue  

                      na uceni by mohly bejt taky dobry ty schody, co jsou po ceste z konecny tramvaji na zlichove k prokopaku, kdyz se podjizdi zeleznicni most…

                      0 0
                      • fousac  

                        spis od stalina smerem na plan.. nizky siroky stupne.. k dispozici v seriich od 3 do buhvi kolika .. a daj se i v pohode vyjizdet.. ;)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          4 jsou max myslím, já to vždycky skáču :) jo mám pocit že na jednu stranu je jich tam tak deset :(

                          0 0
          • Beeda  

            Jojo vecir si ty fotky s tebou pochvaloval, ale prej jste Jirku Chybu nechali moc lehce vyhrat:-)

            0 0
            • SavaH  

              To taky nechápu. Nechat mu kolo náskok. Ale jinak dost dobrej výkon, gratuluju. Jen pro nezúčastněné, byl to velmi náročný závod, 3 kola mi bohatě stačila.

              0 0
              • SELMIRA  

                Já si myslim, že to byl úžasnej závod! Jenom zatraceně krátkej. 3 kola bylo opravdu moc málo. A my jsme zatracený xxx, když nás tak hustě vyučily kadetky. :o)) Holt kde nic neni, ani smrt nebere, ale ty schody Sávo, ty se naučíme. Aspoň. Myslim, že se to nepotřebuješ moc učit. Spíš se odvážit. :o)

                0 0
                • blue  

                  no to rika ta prava… :-))) pravda, tobe zrovna ta odvaha nechybi, ale… :-)))

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    Jsi to ne docela pochopil. To mělo bejt jako předsevzetí. :o) Škoda, že mě nikdo nevyfotil, mohli jsme srovnávat. Jestli jsem pokročila. Myslim na těch lehčích schodech. Ty druhý schody jako SCHODY jsem samozřejmě nosila upelně stejně jako Sáva. :o)

                    P.S. Podepíšeš mi Velo s Tvou fotkou?

                    0 0
                    • blue  

                      na srovnavani je lepsi kamera :-) je u toho pak i vetsi zabava :-)))

                      0 0
                  • SELMIRA  

                    A to s tou smrtí co nebere, to samozřejmě taky byla sebekritita. Ostatně brzo si to možná přečtete na Mountainbike.cz. Že jo, Beedo?
                    :o)))

                    0 0
            • McBlacky  

              bych tě chtěl vidět :) to byl větší masakr než P50 co se tepů týče. Chyba je asi robot :)

              0 0
              • Beeda  

                ja vim, na XC jsem ho snazil hodinu dojet, nic pro me, radeji maratony, ale neflakal jsem se, na Lemplove Arturu Pha-Hradec a zpet za 6:20 objemove do AP, mam z toho protlacenou dlan :-). B

                0 0
                • Jenda  

                  Jo Chybu jsem jednou malem na zavodech i zajel – kdyz mi chvili po startu spadl pod kolo:-) Jinak mam vzdycky na XC takovy predsevzeti aby mi neujel o kolo:-)

                  0 0
          • Darkson  

            sis to z těch schodů docela dával…jen nevim, jak se na to tvářil ten tvůj chrtí bike:-)

            0 0
            • ddd - andy  

              Dostal sem od nej po zavode vynadano, ze takhle moc jako nee! Ale ono treba Prazsky schody – taky zadnej med.. :-)

              0 0
      • náčelník  

        … a Lempl opravdu v kra?asech!

        0 0
        • lempl  

          no jak jinak????????? sem lempl s malym l!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!

          0 0
          • SavaH  

            lemple, tan zítřek (středa 23.3.) platí. A kdyby se někdo chtěl přidat, tak v 16:30 před Výstavištěm na silničkách. Trasa max 50 km mym tempem ;o)

            0 0
            • fousac  

              myslim, ze se pridam..

              0 0
              • SavaH  

                Nechci se vymlouvat, ale nikam dneska nejedu. Včera na AE jsem si pdvrkla kotník. Ono by se možná na kole s tim i dalo jezdit, ale nenacpu se do tretry ;o( Je mi to moc líto. Takovou krásnou trasu jsem vymyslela… Pěkně si zatrénujte.

                0 0
              • fousac  

                ponevadz tady u nas prubezne mrholi a na cestach je divnej vlhkej sliz, tak na silnicce rozhodne nikam nejedu.. :(

                0 0
            • cabbage  

              a co ctvrtek,nebo patek?

              0 0
              • Meesha  

                jj, je volno, tak by se mohlo neco lehciho podniknout! Ja bych moh ctvrtek jen dopo nebo patek odpo…

                0 0
                • cabbage  

                  ok. ctvrtek, pod barandakem, cas si urci. p.s. pridej si do users icq.

                  0 0
                  • Meesha  

                    rad bych, ale ICQ nemam. V kolik este nevim, ale ve dve musim bejt zpatky – mam hodinu prejizdeni! :-))

                    0 0
                    • cabbage  

                      muzu se zeptat proc nemas icq?(bych se zeptal po icq ale kdyz ho nepouzivas:-)

                      0 0
                      • Meesha  

                        Mam dial-up pripojeni…

                        A zejtra to moc nevidim – boli me v krku! :-((

                        0 0
                        • cabbage  

                          dial neni prekazkou(jak to asi tak resi lempl). p.s. ja po dnesnim telaku skoro nemuzu chodit, ale na biku se to podda:)

                          0 0
                          • Meesha  

                            Snad uz brzy bude pevny pripojeni a vzapeti i to ICQ… To mas z toho, ze chodis na telak! :-P

                            0 0
                            • cabbage  

                              simulante:-) pojedes zitra?

                              0 0
                              • Meesha  

                                Zejtra? No, odpo bych chtel – ale este mi neni uplne dobre, tak mozna jen neco lehce! :-) Muzu tak od pul treti…

                                0 0
                                • cabbage  

                                  ok, lehci svih(jiny nezvladam), v 14:30 pod barandakem.

                                  0 0
                                  • Meesha  

                                    prozvon me abych ti mohl kdyztak zejtra napsat, kdyby neco… Dik 604 835 295

                                    0 0
          • cabbage  

            Lempl protoze vetsi lempl tu neni:-)

            0 0
          • Meesha  

            2 Lempl:

            Koukam, ze jedes taky Xterru! Kratkou nebo dlouhou?

            0 0
            • cabbage  

              dlouhou, a az si ji zaplatim tak ji pojedu taky:)

              0 0
              • Meesha  

                Dlouha neni ani tak dlouha, ale bude asi pekne tezka! Ja to vidim na kratkou… :-)

                0 0
                • cabbage  

                  jj,na obtiznost sem zvedavej,ale jet az do Hluboky kvuli pidimaratonu mi prijde neefektivni:-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    moje řeč, jestli pojeu tak jen dlouhou :)

                    0 0
                    • Beeda  

                      pojed, uz nas tam bude asi 8 z b-f. B

                      0 0
                      • McBlacky  

                        no tam budu jako pěknej chcípák, od xc ted v neděli se nedostanu na bika až do tý soboty 2.4. :(

                        0 0
                        • Rampage  

                          Tam si užijete je to prej hooodně náročný… Minulej rok se skoro furt muselo z kola.

                          0 0
      • jecnak  

        Tak jsem tam naladoval posledni pouzitelny fotky co jsem od koho dostal. Jestli jeste nekdo neco mate, tak na mail, nebo na ftp (podorbnosti reknu pres ICQ nebo mail).

        http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.