• Paja

    Po uspechu predchozi akce (sice jsme jeli jen 2 s RomanemH) vyhlasuju dalsi vyjizdku na tuto sobotu, sraz 10:00–10:15 u Billy na Lesne, smer Mor. Kras nebo kam se domluvime. Vzhledem k tomu, ze se ma ke konci tydne pocasi kazit, tak zrejme jen asfalt, max. sotolinove cesty.

    0 0
    • RomanH  

      Uvidime, mozna opet pojedu.

      0 0
    • MartinXC  

      Uvidíme, i když teda poslední měsíc jsem skoro nic nenajezdil (nějakých 300km na silnici). Takže když pojedete pomalu a necháte mě občas vepředu, tak bych to možná unesl :-)

      0 0
    • radek z BF  

      kolik km? aby to nebyla moje poslední :-)

      0 0
    • PT  

      Mám jen silničku.To bych s váma asi daleko nedojel,co?

      0 0
      • MartinXC  

        Kluci píšou, že pojedou pomalu abych stačil i já. Tak bys třeba mohl utíkat se silničkou na zádech vedle nás? (když je to cyklo záležitost:-)

        0 0
      • Paja  

        Pro silnicku s 20 plastema mozna ne, ale s takovejma 28 se da zvladnout i lehci teren…zalezi jak se domluvime, za cenu totalniho zablaceni do terenu nemusim, ja jedu na biku s poloslickama, takze je mi to fuck.

        0 0
    • TinkTink  

      To se domlouvate na rok dopredu? :o) Nebo jsi dal spatny mesic? :o))

      0 0
      • MartinXC  

        Tady v Brně je to jedno :-D

        0 0
      • radek z BF  

        …přestaň se plést do věcí, kterým nemůžeš z jejich principu rozumět :-) a koukej se dostavit (společně s „panem asistentem“ :-), a BEZ BAB), následující sobotu, t.j. 13.11.2004, na Sport Life za účelem pokecu a zvýšení hladiny alkoholu v krvi…

        0 0
    • Paja  

      Oprava 6.11. samozrejme

      0 0
    • RomanH  

      Jen bych se chtel zeptat, jestli nechcete zvolit jine misto startu ? Kdyz je to na okraji Brna, maji to nekteri (teda ja :o)) pres cele Brno po asfaltu. Co takhle treba Kr.Pole nadrazi – do Sobesic pak muzeme lesem, nasledne Utechov, Vranov. Nebo vyjet na Medlanky, pres Babu do Kurima, Babi Lom atd., nebo Veverska Bityska, Smelcovna, Lazanky… Navrhnete nekdo konkretni trasu. Na asfalt se mi moc nechce, ale jako prase byt taky nemusim :o)

      0 0
      • radek z BF  

        nedělej „scény“…já to mám po asfaltu kamkoliv na okraj… nebude lepší dohodnout směr výpadu (Kras, prígl, Babu atd…) a podle toho dát sraz na Lesné, na príglu u Vesla. v Medlánkách na letišti atd? … a podle počasí a invence těch, co se dostaví, pak dohodnout kolik a kam? včetně osvěžoven? :-)

        0 0
        • RomanH  

          Ale jo, ja se dostavim kamkoliv, jen me po ranu nebavi sprintovat na druhy konec Brna po asfaltu, tot vse. Proto jsem psal, at nekdo navrhne konkretni trasu a dle ni a rozmisteni ucastniku bych zvolil start. Strucne navrhy jsem napsal, tak se pridejte :o)

          0 0
        • JohnLee  

          Premyslim ze se pridam taky,ale nemam kondicku a mam 2.35 plaste…:)

          0 0
          • radek z BF  

            neva, kromě asfaltu stejně někde do sraček zajedeme :-) a kondičku nemám taky, tak se nedělej zajímavej :-))))

            0 0
            • JohnLee  

              hehe,tak v tom pripade o tom budu premyslet jeste vic…ale nemam veci na zimu…vezmete mezi sebe i typka v teplakach…:))

              0 0
              • radek z BF  

                jo, ale museji bejt cervena bavlneny vytahany…jinak nee :-)))))

                0 0
                • RomanH  

                  Hele, srandicky, srandicky, a pak tam zase budeme sami dva s MartinemXC nebo s Pajou.

                  0 0
                  • radek z BF  

                    MartinXC nebude mít vzadu TIRáka? :-))))

                    0 0
                    • RomanH  

                      Podle predpovedi pocasi si myslim, ze ne. Ja si taky nebudu hrat na trambus :o) Jen abychom vyjeli, predpoved nic moc.

                      0 0
                    • MartinXC  

                      Pokud dostanu GO, tak bude jen tahač samotný.

                      0 0
                  • JohnLee  

                    el vas v tom necham,v sobotu musim do patrce? V nedeli nic nebude?

                    0 0
    • davevi  

      kdybych nepomáhal bratrancovi se stěhováním tak jedu :-)

      0 0
    • rock  

      kontrolní otázka : jaká se dá předpokládat délka a rychlost ? (já vím, těžko se dá říct předem, ale pokud je pro vás obvyklých 100 km v bahně odjetých za 4h, pak nemá smysl, abych vás zdržoval) …

      0 0
      • RomanH  

        Minule jsme s Pajou dali 80 za cca 4h ciste jizdy, ale bahna moc nebylo a chvili jsme sedeli na svaraku na Musce. Vsak nemusime spechat, moje prumery se na trasach okolo Brna pohybuji mezi 16–22 km/h. Ale tak tech 60–80 Km bych rad dal, na prumeru mi nezalezi. Kratsich cest na asfaltu jsem diky jizde s vozikem docela nabazenej.

        0 0
        • MartinXC  

          Doporučuju, aby vážní zájemci dali své tipy na trasy do placu nejpozději v pátek do oběda, a? to můžeme ještě probrat. (Rád bych věděl do čeho jdu :-)

          0 0
          • RomanH  

            Muj navrh : Lesopark pod Kohoutovicemi – po znacce (tusim zelena ?) Zebetin – (cervena ?) Helencina studanka – Podkomorska myslivna – Vev.Kninice – Jaburek – Smelcovna – Marsov – Lazanky – lesem do Vev. Bitysky – nejake motani v lesich okolo prehrady (pripadne Kurim – Velka Baba) atd… dle situace. Idealni misto srazu u mostu pres Svratku na proti byvalemu kamenolomu (vedle cerpaci stanice Benziny)

            0 0
            • rock  

              Přidal bych se ke Tvému návrhu s následným pokračováním z Veverské Bitýšky po zelené do Jinačovic, dál červená do České, žlutá až k Pod Babou (silnice, fuj), zelená do Soběšic, excelentní červená buď na Panskou louku nebo až na její konec U jezírka a po žluté do Bílovic … rozlučkový nápoj (když zbyde čas) a via Obřany domů … ale to jen když vydrží nepršet …

              0 0
              • Paja  

                O.K. pro tuhletu variantu(Prigl, Javurek, Bityska, Jinacovice, Sobesice, Bilovice) hlasuju taky… jenom se mi zda, ze napr. cervena Jinacovice-Ceska pres Babu jsou nezpevneny cesty a bude to samy bahno (kdyztak se rozdelime a pockam na vas v hospode v ceske nez tam ty kola donesete:) Sraz u mostu pres svratku u Benziny, to je ta lavka na cyklostezce Jundrov-Prigl za kterou zacina Bystrc? Navrhuju v 10:30.

                0 0
                • RomanH  

                  Asi jo, ja nevim, co je to za Cykloztezku :o)

                  http://www.mapy.cz/handler.py?…

                  Cas OK, jen nevim co pocasi. Opet potvrdime SMS kolem 9 v sobotu rano, ju ? Kdo tedy jeste pojede ? Na Paju a MartinaXC mam telefon, dnes od cca 14:30 budu mimo net, kdyz tak mailujte, vyzvednu si to pres mobil.

                  0 0
                  • Paja  

                    Je to ta lavka co jsem myslel, cyklostezka ji prejizdi a vede smerem na hraz a na druhou stranu do Jundrova po chodniku, kde je zpestrena slalomem mezi sloupy:-) 10:30 tam budu, pokud by bylo hnusne a nejel bych, tak po devate napisu…

                    0 0
                  • rock  

                    Nápodobně. V 9 se podle počasí rozhodnu a mailnu …

                    0 0
                    • RomanH  

                      Poslal jsem Ti v mailu cislo na mobil

                      0 0
                      • MartinXC  

                        Opuš?ák jsem dostal, takže když tak teda u lomu v Bystrci v 10:30. Dneska tomu počasí moc nepomohlo, uvidím ráno. BTW z priglu na Javůrek cesta jinak než bahnem nevede, z lažánek než se dostanem do lesa taky bláto, zelená na Jinačovice taky bude místy pěkná koupel, červená na Panskou louku jakbysmet, via Obřany – bahenní lázně, … Dneska jsem byl v Bílých Karpatech – úplně jiný terén, jen lehce zvlhlý, počasí o řád lepší než ta zatr.Brněnská inverze :-(

                        0 0
          • JohnLee  

            Co takhle Cevenak a freeride draha tam? :))

            0 0
        • rock  

          Délka je OK, rychlost podle konkrétní trasy, do toho ryclostního intervalu se obvykle vlezu … no uvidíme, pokud nebude pršet, jel bych také a přinejhorším se odpoutám :-) …

          0 0
        • radek z BF  

          jestli jezdíš trasy 80 km ve sračkách a v dešti s průmerem 22 km/h, tak jedu s někým jiným…tohle udržím tak na šotolin… byl jsem v sobotu tamtéž (podkomorské lesy), a je tam všude bahna, co hrdlo ráčí (Black Sharky zapadaly až po ráfek včetně… ), byl jsem od bahna úplně všude…ve finále se mi povolila matka a rozsypalo 9 kolo…A taky jsem myslel, že to bude „na pohodu“…

          0 0
          • RomanH  

            Vcera jsem se byl chvili po praci projet po lese. Uzke cesticky jsou ted super – celkem sucho, jen je vsude spousta mokreho listi. Malem jsem si dal na hubu, kdyz jsem moc hnapl za predni brzdu, ale nakonec jsem to tak tak ustal. Na jednom miste jsem si myslel, ze jsem pichl a svleka se mne plast, ale pod listim bylo bahno. Nicmene kolo zustalo cisty. Proste podzimni idila. Uz aby zacalo mrznou a jinovatka praskat pod kolma. To pak teprve bude ta spravna romantika.

            0 0
    • Roman  

      Nebudeli pršet, tak krom toho, že nezmoknem, tak se taky přidám

      0 0
      • radek z BF  

        bude-li pršet :-)))) P.S. Nechybí Ti náhodou „H“? :-)

        0 0
        • RomanH  

          :o)

          Toz co, dalsi navrhy na trasu ?

          P.S. Za deste taky nejedu, ale prset nebude, leda az budeme v nejvzdalenejsim miste vyjizdky :o)

          0 0
          • radek z BF  

            to bude hospoda, a tam, jak známo, zpravidla neprší :-) P.S. navrhuju sraz na Lesné, okolo Líchy sjet do Bílovic, a zapadnout k Vaškovi do Sokolovny. Je někdo proti? :-))))

            0 0
            • RomanH  

              A ty kola budou jen jako pretvarka. To abychom vypadali jako sportovci, jo ? :o)

              0 0
            • mastihuba  

              Nechcu prudit když s váma nejedu ale RomanH psal todle:
              Ale tak tech 60–80 Km bych rad dal, na prumeru mi nezalezi.

              To mi nějak nesedí Lesná-Bílovice – to budete muset vzít jinama.

              0 0
          • Paja  

            O.K. tak ja se drzim Krasu – cil Macocha – o trasu se pohadame na srazu a pak cestou podle toho kdo bude chtit byt min spinavej:) Sraz navrhuju 10:00 v Krpoli na nadrazi (pro RomanaH;) a pak 10:30 v Sobesicich na konecne busu. Nebranim se ani tomu Tvemu navrhu, pokud bude mit vic priznivcu, pokud ale trasa v tech podkomorskych lesich nebude uplnym blato/bordelem:) cehoz bych se temer zarucene obaval pri motani se po Velke Babe…:)

            0 0
            • RomanH  

              Fajn, konecne konstruktivni navrh, jen tak dal :o)

              To Mastihuba : Kasli v sobotu na „panske“ (teda na brachu) a pojed s nama :o)

              0 0
    • Roman  

      A sakryš, sobotu mám ohroženou :-( Jak na tom jste v neděli? (třeba stavitelé, pomocníci atd :-)))

      0 0
      • mastihuba  

        v neděli jedu Líšeň-Ochoz-Křtiny-Rudice-Jedovnice-Bukovinka a přes Olšany zpět na Brno. Přesnou trasu eště nevim, ale část bude po silnici a část lesem. Tempo do 16km/hod. V 10:00 Budu v Mariánským údolí u kiosku U Borovic.

        0 0
        • JohnLee  

          Myslim ze tvoje tempo by mi vyhovovalo,ale v nedeli mam zapas,takze snad nekdo neco vymyslite i na pristi vikdend…V tydnu asi nikdo nejezdite ze? ut,st kolem obeda…

          0 0
    • rock  

      Pánové, díky za příjemnou vyjížďku … akorát teda musím narovnat tu patku přehazovačky, co jsem zohl, když jsem sebou flákl na sjezdu do Bitýšky … ale to až zítra, dneska na to dlabu …

      0 0
    • radek z BF  

      ..jsem byl ráno volit svého ..... krajskeho zastupitele, a tak jsem 10:30 nestíhal… Vyjel jsem odpo, ale v Bílovicích jsem vás nějak nenatrefil :-(

      0 0
    • MartinXC  

      Pánové, díky za vyjížďku. Rád jsem vás poznal a spojil přitom příjemné s užitečným ;-). Jen nevím, kam až jste dojeli, když jsem se odpoutal …

      0 0
      • Maxižvík  

        Pánové – dnes vám to počasí vyšlo a moc vám to přeji (a závidím)! Jak jsem dříve řek – osobně pracuji na tom abych byl schopen s vámi jezdit a vy jste na mne nemuseji na kařdém kopečku čekat – na ty časy se moc těším…

        0 0
      • RomanH  

        Do Medlanek na letiste, tak jel Paja s Romanem na jinou stranu, Excel v Medlankach bydli a ja jsem jel s Rockem k Obi a odtud lesem domu. CCa 74km, prumer 16,8. Moc jsem byl spokojenej (teda az na ty svoje stuhly nohy)

        0 0
        • Loner  

          Já byl na lávce v 10:30 taky s kamarádem, ale my jsme staří, netroufáme si na vaše tempo. Můžeš mi ve zkratce popsat vaši trasu, a? se příští sobotu otestnu? Těch 16,8 km/hod je trasa lomeno celkový čas nebo to co ukázal komp? Dík

          0 0
          • RomanH  

            Od mostu pres Svratku pred Bystrcem u Obi – lesem po zelene do Zebetina, po silnicce smerem k Velke cene, po Zlute na Podkomorskou myslivnu, lesem Jaburek – Smelcovna Marsov – po silnici Lazanky – Pejskov (?) – lesni sjezd korytem po zelene do Vev. Bitysky (hospoda) – po cervene ke hradu Veveri – vyjezd na Risovu studanku – zjezd k Pristavisti – Medlanky letiste – Obi – lesem domu.

            0 0
          • RomanH  

            Ten prumer je jen za dobu jizdy, jinak jsme vyjizdeli tak kolem 10:45 (hned pri ceste na sraz mi praskl drat, tak jsem centroval kolo), pak jsem sedeli na polivce v Bitysce, chvili kecali na Risove studance a na Medlaneckem letisti. Jo, a taky jsme se navzajem ztraceli, tak kazdy to bude mit jinak :o) Domu jsem prijel asi chvili po 16 hod.

            0 0
            • Loner  

              Jo díky za ochotu, taky tyto trasy často jezdím, ale asi pomaleji. Ahoj

              0 0
    • Roman  

      Bylo to moc fajn, cítím se obohacen a navíc za některýma nicama mám už i obličej :o)

      0 0
      • Excel  

        Super švih. Splnil jsem svuj obvykly prumer 3 pady/vyjizdku a tesim se na dalsi. Rad jsem Vas poznal.

        0 0
    • RomanH  

      Diky, bylo to super. Kolo uz je opet krasne ciste a promazane, dneska jeste objednam rafek :o)

      0 0
      • MartinXC  

        Kolo je už v servisu (posezónní údržba), tam mi ho i umyjí ;-)

        0 0
    • Paja  

      Pekne jste to tu ogari rozebrali:) pocasi nam vyslo skvele, pady taky, nastesti si nikdo nic neudelal a kolo nakonec nebylo tak zasrany jak to jeste v zebetine vypadalo, takze myslim, ze muzu vyhlasit dalsi akci, zakladam novy thread, temtokrat snad se spravnym datem:-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.