• Paja

    Ahoj, kdo ma zitra cas? 10:30 krizovatka Merhautova-Provaznikova, smer Kalecnik a okoli, 60–80km, tempo pohodove, navsteva osvezoven v planu:) povrch sotolina i teren (zda se ze by mohlo byt aspon dopoledne zmrzlo).

    0 0
    • radek z BF  

      kde to je Kalecnik?

      0 0
      • Paja  

        Prirodni park Ricky – mezi Ochozem a Racicema, Kalecnik je kopec nad Olsanama (farma B. Polivky)

        0 0
    • MartinXC  

      Sorry, budu v Javorníkách…

      0 0
      • Paja  

        To se mas, na biku?…

        0 0
        • MartinXC  

          Ještě tam musím zavolat, jak je na hřebeni – jestli to vůbec půjde. Jinak bez biku…

          0 0
          • MartinXC  

            Tak jsem si dal v sobotu ráno Žabiny-Kuřim a zpět, docela blátivo, i když ráno bylo pod nulou. Zato Kohůtka v Javorníkách pod zmrzlým sněhem. Nebylo to moc projeté, takže jsem si na hřebenovce docela máknul. Počasí paráda, sluníčko. Akorát při sešupu do Nového Hrozenkova lesem jsem si ohnul nějakým šutrem 2 zuby na střední placce, že jsem nechápal, proč mi na ní pořád padá řetěz … až doma pomohlo kladivo.

            0 0
    • Excel  

      Tož já bych asi jel :-)

      0 0
    • rock  

      Zítra zatím nic nemám, takže pokud Ti nevadí moje „rychlost“, přidám se … P.S.: Už jsem alespoň na předek nazul Velociraptora, tak mám alespoň chvílemi pocit, že kolo jede tam, kam jsem zamýšlel …

      0 0
    • Roman  

      Přeci si nenechám ujít zase nějakou dobrou polífffku – budu tam.

      0 0
    • Excel  

      Takže na tuty se zúčastním, kua :-), přiřitím se od Soběšic…ale taky to dělám jen pro tu polívku. Mám si vzít s sebou kolo?

      0 0
    • Santus  

      Taky bych se lehce pridal,co? Proflaknutej Kalecnik je muj druhej domov :-)

      0 0
      • Santus  

        Tak to beru zpatky, nejak mi z toho vcerejsiho studenyho piva zaclo bolet v krku, ach jo a venku je tak krasne, tak priste.

        0 0
    • rock  

      Ještě jednou se omlouvám, že jsem vás nechal čekat … když jsme se rozdělili, decentně jsem poupravil plány a nejdřív jsem sjel do Račic po trase Meridy a pak podél potoka do Nemojan – hezký singletrack s jedním brodem jako bonusem(bylo tam moc hezky a já ten asfalt zrovna moc nemusím) … nakonec mi to vyšlo na 64 km a domů jesm přijel těsně před západem slunce … takže zase příště …

      0 0
    • rock  

      … jo a polívka byla exkluzivní …

      0 0
    • Excel  

      Ja se domu doslova doplazil, zvladnul jsem jen zamknout kolo do kumbalu a pak jsem odpadl. Na nejake myti nezbylo sil (ehm…jinak bych ho vypucoval samosebou :-) )Fajn svih, ale nejak jsem odpadal…no a polivka, o kterou slo predevsim, byla sqela…

      0 0
    • Roman  

      Ta polívka na farmě Bolka Polívky stála zato, akorát nechápu, proč se kvůli tomu taháme s těma bicyklama

      0 0
      • Excel  

        Jasně…příště si dáme sraz v Bílovicích rovnou u hospody, dáme polívku pár pivek, zmastíme se, cestou dom to vemem přes nějaký bahýnko a? je alibi :-)

        0 0
    • RomanH  

      Nebudete nahodou nekdo mit ve ctvrtek nebo v patek (9.12. nebo 10.12.) dovcu nebo volno ? Nam prisel prikaz z centraly, ze si musime do konce roku vycerpat dovcu, tak si uz treti tyden budu uzivat Ct+Pa volna. Doufam, ze bude mrznout, uz me to bahno prestava pomale bavit. Vikendy mi ted casove moc nevychazi, snad az pristi vikend 17.12.-18.12.

      0 0
      • MartinXC  

        Teoreticky bych se mohl utrhnout, ozvi se ve čt.

        0 0
      • Roman  

        Možná mě v „továrně“ čeká něco podobného, tak bych se přidal a na tu polívku bych vzal i kolo, když by mrzlo a mohl bych konečně vyzkoušet hřebíkové nokiany :-)

        0 0
      • rock  

        Těžce vám závidím. Já mám sice dovolené dost, ale naprosto žádnou naději na její vybrání do vánoc … termíny mi hoří …

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.