• madar1

  nemate nekdo nejake zkusenosti s bikovanim v okoli kaprunu,mitter­sillu.nebo nejake zajimave ubytovani.tip uz mame,ale kazdy tip dobry.dik

  0 0
  • alenzo  

   No mi jsme už byly 2× v Kaprunu. Ubytování v kempu Muhle na konci Kaprunu. Vyšlo nás za týden pro dva a stan a auto cca na 2500,– Jinak co se týče tras. My jsme jezdili v okoli Zell am See. To znamená na nejvyšší bod Edelspizte (něco přes 2000 mnm) Pak jsem samozřejmně nemohli vynechat Glosscklonera­plenstrasse na Hochtor 2650mnm. Jinak doporučuju na den dva vynechat kolo jít pěšo na z Kaprunu na Alpencenter dále pak přes sedlo (2800mnm)u Kiz­tseinhornu (názvy hor ber s rezervou pač německy neumím ani slovo) a odtud na přečerpávací nádrže v úbočí skal.

   0 0
  • ivano  

   Nezabudni na Saalbach a okolie, je tam veľa pekných trás, je tam dokonca bikepark. Takisto v Leogangu, tam požičiavajú aj zjazdové biky.

   0 0
  • LukasX  

   V ramci cesty rakouskem sme byli asi 5 dni u Zell Am See .. moc se mi tam libilo. Levnej kemp (ne ten primo u jezera, ale asi 5km od nej smerem k leogangu.. muzu kdyztak zjistit nazev). Taky sme si nenechali ujit Grossglockner strasse, to se proste musi. Jeden z hezcich vyletu byl na Hunstein .. neco pres 2000. Rozhodne si nechat cas na pesi vejlety (trebas prehrady nad kaprunem s vyslapem na vrcholy okolo!)

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.