MS 2018 Innsbruck, Rakousko / 2018 UCI ROAD WC INNSBRUCK-TIROL

253 nepřečtených
  • milan.v

    Myslím, že je na čase založit toto vlákno, MS je za dveřmi a už se na něj určitě spousta z nás těší… :o)

    Zde jsou oficiální stránky v angličtině.

    https://www.innsbruck-tirol2018.com/en/

    Obligátní odkaz na Steephill

    http://www.steephill.tv/…ampionships/

    0 0
    • milan.v  

      Program:

      Česká nominace:

      • Juniorky:

      časovka – Markéta Hájková, Veronika Jandová

      silniční závod – Markéta Hájková, Veronika Jandová, Tereza Sásková

      • Junioři:

      časovka – Petr Kelemen

      silniční závod – Jakub Bouček, Jakub Hník, Petr Kelemen, Vladimír Mikšaník, Vojtěch Řepa, Karel Vacek

      • Muži U23:

      časovka – Jakub Otruba

      silniční závod – Jakub Otruba, Karel Tyrpekl, Adam Ťoupalík

      • Ženy Elite:

      časovka – Tereza Korvasová, Nikola Nosková

      silniční závod – Tereza Korvasová, Nikola Nosková

      • Muži Elite

      časovka – Jan Bárta, Josef Černý

      silniční závod – Josef Černý, Jan Hirt, Karel Hník, Roman Kreuziger, Michael Kukrle, Zdeněk Štybar

      Česká televize

      https://www.ceskatelevize.cz/…kousko/dily/

      0 0
      • milan.v  

        PROGRAM MS a ČESKÁ ÚČAST

        Neděle 23. 9.

        10.10: TTT žen (54,5 km)

        14.40: TTT mužů (62,8 km – startuje Elkov Author)

        Pondělí 24. 9.

        10.10: časovka juniorek (20 km – Markéta Hájková, Veronika Jandová)

        14.40: časovka mužů U23 (27,8 km – Jakub Otruba)

        Úterý 25. 9.

        10.10:časovka juniorů (27,8 km – Petr Kelemen)

        14.40: časovka žen (27,8 km – Nikola Nosková, Tereza Korvasová)

        Středa 26. 9.

        10.10: časovka mužů Elite (52,5 km – Josef Černý, Jan Bárta)

        Čtvrtek 27. 9.

        9.10: silniční závod juniorek (71,7 km – Markéta Hájková, Veronika Jandová, Tereza Sásková)

        14.40: silniční závod juniorů (132,4 km – Karel Vacek, Jakub Bouček, Jakub Hník, Petr Kelemen, Vladimír Mikšaník, Vojtěch Řepa)

        Pátek 28. 9.

        12.10: silniční závod mužů U23 (179,9 km – Jakub Otruba, Karel Tyrpekl, Adam Ťoupalík)

        Sobota 29. 9.

        12.10: silniční závod žen (156,2 km – Nikola Nosková, Tereza Korvasová)

        Neděle 30. 9.

        9.40: silniční závod mužů Elite (258,5 km – Roman Kreuziger, Zdeněk Štybar, Jan Hirt, Josef Černý, Karel Hník, Michael Kukrle)

        0 0
    • milan.v  

      O trati toho už bylo napsáno hodně, tady je jeden hezký starší článek s mapkami a profily.

      0 0
    • milan.v  

      Karel Vacek = naše největší želízko v ohni…

      Sebevědomí mu tedy rozhodně nechybí…

      0 0
    • kamaro  

      Jede se někdo podívat na místo? Jak to máte s ubytováním, kde plánujete být na trati a pod.

      My se chystáme ve dvou, na místě bychom chtěli být od středy (časovka můžu) do neděle (hlavní závod). Chtěli bychom se podívat hlavně na tyto dva závody, jinak máme na Čt, Pá a So naplánované pěší výlety na kopečky v okolí.

      Spát chceme v autě, někde kde se nám podaří. Nevím jak toto bude v Rakousku fungovat, do těchto lokalit moc nejezdím a v autě jsem tam ještě nespal. Předpokládáme, že najdeme nějaké místo na nástupu na hory.

      Přivítal bych případné zkušenosti jiných se zvolením vhodného místa na trati (hlavně nedělní závod mužů) a také jak to tak předpokládáte s možností spaní v autě. Děkuji

      0 0
      • Feďa  

        Před měsícem jsem si trasu projížděl – tedy pouze oboje stoupání kolem Innsbrucku.

        První 7km kopec se jede tuším 6×, připomíná mi to stoupání na Ještěd, má průměrný sklon 6 %, silnice široký. Asi bych byl někde tady, právě proto, že se pojede víckrát. Navíc by to bylo i s výhledem na Innsbruck.

        Druhé stoupání má několik fází – úzké silnice mezi domy ve městě a pak ještě užší silnice v lese s brutálním sklonem až 28 % (poprvé, co jsem na silničce slezl z kola…). Nejrychlejší tady jede 10 km/h. Tady to bude jasně nejzajímavější, ale pojedou tu jen jednou a je tam minimum místa pro diváky – viz první fotka. Na té druhé fotce je nájezd do závěrečného stoupání mezi domy.

        Odkaz na 1. kopec na stravě

        Odkaz na nejprudší pasáž na Stravě

        0 0
    • milan.v  

      Pěkný videoprůvodce tratěmi žen a mužů Women & Men Elite Road Race

      Pěkné video z té rampy Road to Innsbruck Riding the Höll

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Fejk, leda ze by pro MS vybrali nejdozjebanejsi silnici v celym Rakousku (3:05)

        0 0
      • Feďa  

        Sestříhal jsem pár záběrů, které jsem tam natočil: závěrečný výjezd (část) a oba sjezdy (víceméně kompletní, dvakrát zrychlené – tak nějak asi pojedou;-)

        0 0
        • milan.v  

          Slušné…

          Nechceš dělat zajímavé české trasy pro Rouvy? :o)

          Myslím samozřejmě v nadsázce, s nimi nemám nic společného, českých tras je tam málo a některé by stály za natočení…

          Čím jsi to točil?

          0 0
          • Feďa  

            Je to obyčejnou kamerkou GIT UP2 – když je hodně světla, tak to kvalitou celkem ujde. Na Rouvy to podle mě točí z motorky/auta?

            0 0
        • Pavel  

          Doufám, že cyklista dodržoval tu třicítku! :-)

          0 0
    • Feďa  

      Celý to poslední stoupání má cca 2 km s průměrem 13 %, takže to bude hodně selektivní, navíc budou mít v nohách 250 km… Pokud nebudou klasikáři v nějakém úniku, tak tady podle nemají šanci – i ti nejlepší ten kopec jedou 8 minut…

      0 0
      • robb  

        Tipoval bych vítězem klasikáře – Benoot, GVA, Sagan, apod. než čistokrevného vrchaře. Ale záleží jak to pojmou. Jestli pojedou od začátku na plný pecky, tak tam můžou zůstat už jen lidi jako Valverde, Nibali, apod.

        0 0
      • Smazaný účet  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • Tina  

      Porte is out of the game :( http://www.cyclingnews.com/…-to-illness/

      0 0
      • Radek Broz  

        U něj lepší, když rovnou nejede, než když pak kazí nepoučitelnejm lidem tipovačky:)

        0 0
    • Johny.Merida  

      Máte někdo prosim link na Live přenos?

      0 0
    • milan.v  

      CANYON // SRAM RACING v šesti pro titul mistryň světa v ženské týmové časovce…

      Druhé BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM, třetí TEAM SUNWEB, rozestupy velké, žádné velké drama…

      0 0
    • milan.v  

      Tak Elkov – Author zatím jednou hodně pěkně, uvidíme, jak jim to vydrží, na prvním mezičase naplňují svá předsevzetí…

      0 0
    • milan.v  

      Quick – Step Floors v týmové časovce už 69. vítězství v sezóně…

      0 0
      • doubleingram  

        Ty teda jedou, letos neskutecna sezona, neni to rekord?

        0 0
        • milan.v  

          Je a už ho jen posouvají dál a dál, tohle už jen tak překonat nepůjde…

          0 0
          • tromboonen  

            Jestli dá Alaphil nebo někdo jinej od nich? i tu silnici, tak se jich snad už konečně ujme nějakej sponzor…

            0 0
        • Singlespeed  

          Mimo jiné výsledek aplikace nejnovějších poznatků sportovní vědy odborníků z Bakala academy (jak povídal onehdá Štyby)…

          0 0
    • milan.v  

      Otrubovo 19. místo je slušné, stejně tak historický počin Dána Bjerga

      Je otázka do diskuze, jestli bylo dobře, že jel dva dny po sobě, což musel být strašný záhul a v podstatě mu znemožnili dojet si pro větší osobní úspěch a zviditelnit se…

      0 0
      • Pijer  

        V jedněch novinách je to slušné a v druhých je AŽ 19. ...... https://sport.idnes.cz/…listika.aspx?…

        0 0
        • milan.v  

          Jak se to vezme, kvality má určitě na lepší umístění, okolnosti ale chtěly, aby to buď nemohl, nebo nedokázal prodat…

          0 0
          • Pijer  

            Já si myslím, že v tom, jak to bylo postavené je do 20 slušné a že to, jak to bude postavené, on jako závodník moc ovlivnit nemohl.

            Ten odkaz jsem dával spíš jako perličku, protože to hlavně musí mít senzační nebo kontroverzní titulek, který zaujme masu a to že v článku pak píší, že den před tím jel časovku družstev a že to nutně musí být znát, to už moc lidí nepobere – titulek prodává, to jsou prokliky,…

            0 0
    • rdx  

      Nema prosim nekdo projete okoli Innsbruku na silnicce? Nejaky tip na trasy/mista kam se na silnicce podivat? Diik

      0 0
      • Feďa  

        Jel jsem do sedla Kuhtai (2020 m.n.m), což nebylo špatné (dá se jet ještě výše až k nádrži), z druhé strany od Otztalu je to brutálnější (jeden se tam i po trase tamějšího maratonu.

        Od Innsbrucku to je chvíli po rovině, stoupá to až od Kematen. Zpátky do Innsbucku to bylo údolím po rovině, nic moc. Střídal jsem silnice s cyklostezkama, kvůli provozu.

        Ale určitě se dá něco najít v kopcích na obou stranách údolí. Zkusil bych podle Stravy. Třeba směrem na Brenner přes Igles, kde se jede MS…

        0 0
      • tom xtr  

        Třeba: z Innsbrucku na Telfs (Salcstrasse nebo po cyklo Inntalradweg) a pak nahoru do kopce a krásný okruh Moosern – Seefeld – Weidach – Leutasch – Telfs a zpět Innsbruck. Vyhnout se E533 Seefeld – Innsbruck (pro kola minimálně spodní úsek zákaz).

        0 0
    • milan.v  

      Evenepoel, další zázračné dítě světové cyklistiky, si dnes udělal ze všech trhací kalendář…

      0 0
    • robb  

      Honza Bárta prozatím drží první místo v časovce.

      0 0
    • snas89  

      Dennis teda neuvěřitelnej!

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Za rok v Yorkshiru- Sagain?

      http://www.cyclingnews.com/…ampionships/

      0 0
    • gerrard  

      Verca Jandova pekny, ale ne moc takticky vykon a 16 misto na svete. Skoda, kdyby se porad nevetrala na spici a nechtela u vseho byt, tak tu desitku da.

      0 0
      • milan.v  

        Mě spíše fascinuje zlato juniorské mistryně světa v MTB XCO… ;o) Ta bude vozit duhu všude, kde bude závodit… :-D

        0 0
        • gerrard  

          Tak to sem ani netusil, ale jela moc pekne a zaslouzila si to.

          0 0
        • obda  

          Letos její druhý silniční závod :)

          0 0
          • jonti  

            V tech kategoriich je to hodne o talentu a tech zavodu neni tolik jako v dospelych kategoriich, ze to jeste kombonovat jde. V dospelych je vetsi konkurence a tam je to o dost tezsi a dlouhodobe to nejde nikomu.

            Ale jsem zvedavy, jak zajede Annika silnicni zavod :)

            0 0
            • JFtryall  

              V holkach by to asi jeste celkem slo. V chlapech je to uz mega problem. Ale urcite se da kvalitne odjet par silnicnich jednorazovek v dobre forme a kombinovat s xc maratonem nebo par xco vrcholu. Ale je to asi jen pro par lidi na svete typu MVDP atd…

              0 0
    • milan.v  

      Tak Vackovi jsem dneska dost věřil, ale bohužel to nedopadlo…

      Jsem zvědavý, co k tomu vyjde, zatím jsem z toho zklamání raději nic nečetl…

      0 0
      • Johny.Merida  

        No sebevědomí měl. Bohužel nestačilo.

        0 0
        • milan.v  

          V jeho případě bych řekl, že má i odpovídající výkonnost, nechápu, jestli to opravdu byly křeče, čemuž vše nasvědčuje…

          0 0
          • milan.v  

            V cíli byl Vacek viditelně zklamaný: „Remco spadl? Věděl jsem, že Jakub Bouček spadl, ale nevěděl jsem, že tam zůstal i Remco. Měl jsem za úkol jet ten první kopec jet v tempu, abych to očesal, tak jsem to udělal. Bylo to dobré, ale pak jsem si v tom sjezdu sedl na rámovou trubku, abych byl aerodynamičtější a v půlce sjezdu mě chytla křeč. Nemohl jsem nohu vůbec ohnout. Špatný to bylo. Chytil jsem díru a už se s tím nedalo nic dělat. Kvůli té křeči jsem nemohl šlapat až do půlky okruhu. Nebylo to jednoduché," okomentoval závod zklamaný Vacek.

            http://www.roadcycling.cz/…a-vacek-12-1

            0 0
            • standoslav  

              Když se tak začalo jezdit ze sjezdu, říkal jsem si: co na to nohy ? Já bych radši proklepaval lýtka v sedle a dál nohám odpočinout. Někomu to nevadí, sedět na trubce, někomu ano.

              0 0
              • Johny.Merida  

                Hele, mám na to stejný nazor… mě vždycky berou křeče za ně,jen je vidim…taky bych se z tý horní trubky bez křečí nezvedl :-))

                0 0
          • milan.v  

            "Nakonec jste přijel dvanáctý. Panuje zklamání?

            Od samotného začátku se mi jelo skvěle. Všechno šlo podle plánu. Bohužel to dopadlo, jak to dopadlo. Na mistrovství světa jsem hodně ladil, hodnotím to ale dobře. …"

            :-o Tak tomu říkám alibismus… Za ním hned ten Eritrejec…

            0 0
            • snas89  

              no…tak ale

              1. je to mladej kluk. sebereflexe dost často chybí i o dost starším lidem/sportovcům
              2. věřím, že do toho dal maximum co mohl a třeba hodnotí spíš svůj přístup v závodě, výkon, psychiku…
              0 0
              • doubleingram  

                Taky si myslim, takhle ho sepsout, no nevim. Koho nekdy behem zavodu nelimitovaly krece…

                Za me palec nahoru.

                0 0
                • petryk  

                  Přesně tak, bylo mi ho fakt líto. První okruh jel velmi dobře, zůstali ve třech, super zavod a pak se cedil dolů neskutečně rychle.

                  Nechci to hodnotit negativně, výkonnost má a já mu fandil, jde do toho hezky, aktivně. Když vydrží, bude to jen dobře.

                  0 0
                  • milan.v  

                    Jestli jste si všimli o pár vláken výš, tak jsem ho označil na největší českou naději na úspěch na tomto MS, tzn. i já jsem mu samozřejmě fandil a o to větší zklamání to pak bylo.

                    Pokud někdo před závodem prohlašuje, že si jede pro skalp Evenepoela a pro titul, trénuje se špičkovými chlapy, dělá pro úspěch maximum a pak po 12. místě prohlásí, že to je dobré, nechápu to a nebojím se to nazvat alibismem… Toť vše za mě…

                    0 0
    • moznofarat  

      Ahoj,

      nejede se nekdo podivat jen na hlavni zavod v nedeli z okolí Ostravska?

      0 0
    • kamaro  

      Pár poznatků z Innsbrucku: NA středeční časovce mužů jsme byli v depu u startu, bylo to zajímavé, kola připravená, jezdci se rozjížděli. Pozdravili jsme i naše kluky, přišli mi ze všech nejvíce v pohodě… Poté jsme se přesunuli na trasu na konec toho největšího stoupání, takže rozjíždění těch nejlepších jsme už neviděli.

      Dnes jsme se vraceli z pěšího výletu a v Innsbrucku jsme viděli průjezd závěrečného okruhu U23. V těch uličkách to má super atmosféru, ale v neděli tam bude hlava na hlavě. Asi to vypadá, že zítra večer už pojedeme zakempovat na to stoupání kde se jedou okruhy. Neuvidíme sice nejspíš to největší závodění při nájezdu do cílového kopce, ale asi to tam bude více v klidu a bude si kde sednout…

      0 0
      • rdx  

        Jde projet ten okruh se stoupanim pred zavodem? (chceme zitra pred zenskyma). Na webu maj casy pro uzavirky, ale jistota je kulomet :)

        0 0
        • kamaro  

          Nepodařilo se mi tady zjistit jak dlouho před průjezdem balíku zavírají cestu.

          0 0
          • kamaro  

            Tak my jsme připraveni na místě cca 1km před vrcholem stoupání na okruzích.

            0 0
            • milan.v  

              Tak koukejte pořádně fandit! :o)

              0 0
            • kamaro  

              Co je se Saganem, projel kolem u mechaničáku…

              Jinak Roman se drží pěkně, Štyby teď makal na špici…

              0 0
              • tromboonen  

                V TV to vypadá, že Sagičovi došlo…

                A defekty trvaj čtrnáct dní, si s sebou nevzali mechaniky a maj tam nějaký bafuňáře na čumendu asi.

                0 0
    • Feďa  

      Pojede zítra Nosková? V oficiální startovce jsem jí nenašel, letmo jsem zaslechl, že je nemocná a že je na její stav mediální embargo…

      0 0
      • Feďa  

        Tak si odpovím sám – nepojede.

        https://www.worldtourcycling.cz/…-mistrovstvi

        Podle aktivit na Stravě trénuje celý týden doma v Jablonci…

        0 0
        • Smazaný účet  
          0 0
          • Feďa  

            Chtěl jsem jí fandit, takže jsem zklamaný, že nepojede. Všichni nepochopitelně mlčí, jestli dopadly špatně ony zátěžové testy… Ale to snad není důvod k mlčení a mlžení…

            0 0
            • milan.v  

              Teď říkal Konečný v TV, že zátěžové testy v novém týmu zatím neabsolvovala, protože jak je nemocná, tak by je nezvládla…

              Na druhou stranu tam padlo něco o bulimii a nízké váze… Hmmm, to už nabývá úplně jiný rozměr…

              Je pravda, že když jsme šli proti ní na MČR+SR v Plzni, zděsili jsme se, jak hubená (teď) je…

              0 0
    • Effa  

      Vi někdo proc vzdala Korvasova?

      0 0
    • Effa  

      Nevydrží nevydrží asi asi nikdo eeeee eeeee …, no ty woe to je komentář. Nemůžu si pomoct ale ten komentář je hroznej. Tahá to za uši jeste nekoho jinyho nebo jsem sam?

      0 0
    • adam1  

      Viděli jste ty krávy u cesty?Ony měly dresy:)))))my ten "západ"snad nikdy nedohoníme:)

      0 0
    • tromboonen  

      TVLe Valve děděk jeden!

      0 0
    • adam1  

      Super Kluci -gratulace -krásný švih :)

      0 0
    • mr.ricardo  

      doprdele, tak tohle mi spravilo náladu, ten dědek to dal, mám úplně otlačený palce :)

      0 0
    • milan.v  

      Nádherný výsledek, repre jela famózně na to, jaké složení máme, Kreuzigerovo 6. místo, kdy ještě dal na závěr pár zvířat, je super výsledek!!!

      K tomu Hirt jako finální pomocník 17., krása!

      No a Valverdeho zasloužené zlato je jen třešnička na dortu, toto MS bylo povedené po všech stránkách… :o)

      0 0
      • arny71  

        Díval jsem asi asi od 150 km, krásný závod. Naši jeli IMHO velmi dobře, marně přemýšlím, co mohli udělat líp. Snad možná Křižák nemusel asi 25 km to go lepit ty 2–3 nástupy do kopce, ale stejně by to ve finále asi nemělo na nic vliv. Tu závěrečnu brutal stěnu vyjel výborně.

        Celé MS se Rakušanům povedlo, koukal jsem na časovku, ženy, juniory, pořád bylo na co koukat. Fakt pěkný.

        0 0
        • milan.v  

          V TV zprávách na ČT1 zmínili, že Kreuziger měl to finální stoupání křeče.

          0 0
          • Johny.Merida  

            I tak to bravurně zvládl… když jsem ho viděl propadat se v pekle ze skupinky, říkal jsem si…konec. Ale on ne, důstojně a pěkně dojel. Po MČR mě trochu těmi řečmi na adresu Elkov teamu zklamal…dnes si to vyžehlil…opravdu parádní výkon…byl vždy tam,kde měl být a vše si hlidal, muselo to stát spoustu sil.

            0 0
            • milan.v  

              To ho právě asi stálo zbytečně moc sil to hlídání, jak už zmínil Bejt v přímém přenosu, jiný už ale asi nebude…

              0 0
          • mr.ricardo  

            Tím spíš je to šestý místo bomba. Upřímně, nemyslím, že by na ty chrty vpředu měl, čuměl jsem jak péro, když jsem ho viděl dojíždět na špici tý druhý grupy, v kopci vypadal, že odpadá.

            0 0
            • milan.v  

              Ano, vycouvával tam postupně o x míst, nevypadalo, že pak ještě dá těžšího klasikáře Valgrena, Alaphilippa, atd. a přitom se jelo ještě několik dalších km, tzn. zadarmo to z toho pekla vůbec nebylo… Celkově předvedl excelentní výkon, je lepší být šestý, než v kůži Dumoulina… :o)

              0 0
      • milan.v  

        Zkrátka trenér repre Tomáš Konečný udělal velmi dobrý mix z toho, co měl k dispozici, každý udělal maximum pro konečný výsledek.

        Role jednotlivých lidí byly jasně dané a nemělo by se zapomínat ani na skvělý výkon Karla Hníka, který jel opravdu dlouho v tom úniku a doufám, že si ho někdo všimne z vyšší ligy…

        0 0
        • Johny.Merida  

          Tak vo tom žádná…fakt se jim to povedlo…na to, že to měla být nejtěžší trať v historii.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Fantastickej závod! A Alejandro nakonec – ze špice a v osmatřiceti! No, asi ten nejvíc extra cyklista, který by měl mít po Sagim ten dres. A naši teda – neuvěřitelnej výkon – a skvěle teda po celej závod. Asi velký zklamání pro Italy, kteří vypadali velmi dobře – a hlavně pro Francouze teda. Kolumbijci neukázali nic, Holanďani jeli moc pěkně a Tom byl teda zas, už v třetim závodě tam, neuvěřitelnej! No a Británci – jako obvykle…

      A moc pěkný bylo, jak Peter pověsil sám Alejandrovi tu medaili na krk – to kluci vymysleli dost dobře. A třeba aji ten Oscar Freire s foťákem hned pod podiem…

      0 0
    • rdx  

      Fajne to bylo, paradni atmosfera na kopci. Vsude mraky lidi. Vcera jsme dali i oba finalni kopce. Hlavne ta stojka je fakt neskutecnej mordor.

      0 0
      • ˘Ö˘ Krab  

        Jedna neprofi fotka od mé dcery, ale jsou na ní zrovna naši.

        0 0
      • kamaro  

        Přidám pár svých fotek z časovky… technika a potom pár záběrů z trasy

        0 0
        • Delkim  

          Hezký ten papírek se zahřátím před startem :)

          0 0
          • jonti  

            Prekvapuje me, ze zacina az pul hodiny pred startem a ne driv.

            0 0
            • kamaro  

              Jak u koho, někdo se rozjižděl déle a skoro hodinku tomu dal..

              0 0
            • Delkim  

              Já to před časovkou dělám stejně. Většinou projedu trať i 2 hod dopředu úplně easy a pak až rozjetí s intervaly na 20 min a tak, abych končil co nejpozději před startem.

              0 0
    • milan.v  

      15. Quintana, 21. Pozzovivo, 33. Uran, 34. Roglič, 37. Yates, 49. Nibali,…

      Dokončilo 76 lidí…

      0 0
    • milan.v  

      "V závěrečném stoupání na Höll už chyběly síly? Právě tam se vykrystalizovala čtyřčlenná skupina s pozdějším vítězem Valverdem.

      • Poslední dvě kola mě braly křeče. Sice jsem se s nimi popral, ale když Francouzi najeli do posledního kopce, už jsme nemohl jít přes fyzickou klapku. Tam se rozhodl závod."

      https://sport.idnes.cz/…listika.aspx?…

      0 0
    • Feďa  

      Pro zajímavost přikládám časy z kopce na okruhu (6,9 km, 6 %) ze Strava profilu Michaela Valgrena

      1. kolo … 18:12
      2. kolo … 17:54
      3. kolo … 16:54
      4. kolo … 16:35
      5. kolo … 16:13
      6. kolo … 16:17
      7. kolo … 15:43

      Pro srovnání můj čas 30:37…

      0 0
    • Smejči  

      Nemáte odkaz na video z posledních kilometrů?

      0 0
    • Delkim  

      https://cyclingtips.com/…e-hadnt-won/

      Zajímavý článek k Valverdeho vítězství.

      0 0
    • milan.v  

      Další ohlédnutí za včerejším závodem…

      http://www.roadcycling.cz/…zavode-elite

      0 0
    • jkcz  

      Paráda Valverdeho i Kreuzigera pohledem wattů a čísel

      http://supercycling.cz/…ttu-a-cisel/#…

      0 0
      • milan.v  

        Super fotky

        0 0
      • Feďa  

        Nemá ta Rakušanka obráceně kalhoty nebo obráceně našitou vložku? Já nosím tu širší část vzadu…

        0 0
        • jannk  

          Casem objevis, ze zenske to maji vepredu trochu jinak :)

          (ma je spravne, vzdyt tam ani nema vycpavky na prdel)

          0 0
          • Krutor  

            No když se podíváš na fotky ze stupňů vítězů, nemáš asi pravdu, ostatní ženský mají ty vložky vložený normálně. Naopak, u ženských gatí je vepředu míň vysunutá než u pánských (logicky). Takže i mně to připadlo divný, jako Feďovi

            0 0
            • tromboonen  

              Tak asi má větší pysky a skládá je do strany :(

              Prostě to tak má ušitý, myslím ty gatě, nějaká fíčura toho výrobce.

              0 0
              • ˘Ö˘ Krab  

                Nebo je třeba alergická na běžné syntetické a tak má jelenici. A na jelenicových vložkách býval našitý froté „lapač potu“ podobné velikosti.

                0 0
              • futurama  
                Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                0 0
        • tromboonen  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • AussigBiker  

      Dám to sem, když se ti řeší i čůrání :-). Časovka družstev se ruší a nahradí ji genderově vyvážená smíšená štafeta.

      https://sport.idnes.cz/…listika.aspx?…

      0 0
    • gerrard  

      Fakt to musis blokovat? To vlakno se pak blbe cte.

      0 0
      • milan.v  

        Vlákno k čemu se blbě čte? Fakt jsem neměl tendenci cokoliv blokovat, ani jsem to nikdy nedělal, ale když už toho bylo moc, bylo toho příliš…

        0 0
        • tromboonen  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
        • gerrard  

          Kdyz jsou nove prispevky v te casti s blokaci, tak ti to tam samo neskoci.

          0 0
          • milan.v  

            Aha, zablokované jsou ale stejně k tématu mimo MS, takže to je vlastně jedno…

            0 0
            • Polka  

              Neni, protoze se ti u vlakna ukazou treba 3 nove prispevky, rikas si, jo super…poctu si a ony jsou to tri novy v te zavrene blokovane vetvi. Proste to blokovani nepouzivat.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.