• BB

    dejte nápady, kam na bika do Rakouska a severní Itálie. Pokud možno vlastní zkušenost. Sám jezdím na Gardu a asi bude potřeba tochu obměnit místo, dík

    0 0
    • RomanH  

      Já jsem byl asi před třemi lety ve Val di Sole – moc se mi tam líbilo, konktrétně jsem byl ubytován v Marilevě 900. Na všechny strany byly dobrý pojezdy (např. na Madonu di Camp. atd.), celý den se člověk štrachal do kopce, super výhledy, a pak hodinové sjezdy dolů. Kamarád si zase moc chválil Cortinu. Myslím si, že s Dolomity neuděláš chybu. Alpy mě tak nenadchly – pořád nahoru a dolů, moc kultivovaný a mraky asfaltu.

      0 0
    • biker007  

      doporucuju cortinu, byl sem tam 2× a nevahal bych tam ject potreti… pokud mas zajem napis mail a poslu te trasy – mam toho doma stazeno hafo.

      0 0
      • BB  

        zájem mám a e mail se ti objeví, když klikneš na nick, díky moc, doposud jsem si myslel, že Cortina je pro silničáře, taky jsem tam kdysi na silnici byl.

        0 0
        • RUMcajs  

          Kdepa, Cortina je i pěkný FR. Kámoši tam byli 2× a říkali něco o 17km stoupání a pak 25km sjezd po štěrku, šotolině, korytem potoka atd…

          0 0
      • speedy g  

        ja bych taky rad poprosil o poslani…dik slavik.petr@volny.cz

        0 0
      • M@rtin  

        Taky prosím o trasy a příp. další info. Dík

        0 0
        • HoralFanda  

          Pokud by vas lakali taky silnice, tak ted z jara by mela vyjit knizka Alpske prusmyky na kole. Jednotlive prusmyky jsou popisovany v Cykloturisti­ce. Fanda

          0 0
      • Kolík  

        Sice trochu pozdě ale taky bych měl zájem o poslání nějakých materiálů o Dolomitech. Díky.

        0 0
        • Daum  

          Toz to ja bych taky mel zajenm :] Dik. Nebylo by jednodussi to hodit na web?

          0 0
          • biker007  

            mate to tam.. ad web> to si rikam pokazdy kdyz nekam jedu. „nafotim, popisu trasy, hodim na web“. ale nakonec zvitezi lenost a vykaslu se na to. snad to vyjde letos(cortina+lago na 9 dni, mozna budou i zabery z kamery ;-) ).

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.