Kompatibilita Polar S725 + USB infrak Mobile Action 660

15 nepřečtených
  • pcejka

    Panove, mate nekdo tuto kombinaci ci zkousel jste a funguje pri komunikaci se stolnim PC? Mam tento tester uplne novej a budu dokupovat infrak, jde mi totiz o to, ze s mym mobilem dle deklarace a se softem HM 8.0 spolupracuje (Siemens C65) a rad bych, aby sel i s timto Polarem, jinak uprednostnim of course nakup origose od Polaru a na mobil se vyseru.Diky za pripadne rady.

    0 0
    • PHiLiPZ  

      Mna by zaujimalo, ci bude fungovat IrDA od Polaru aj s inym, ako s tepakom… Cital som na US fore, ze pri USB prevedeni bol problem s IrDA so seriovym cislom M3×xx, bolo treba vymenit za M4×xx vo WinXP.

      0 0
      • tofino  

        prave aj to ma zaujimalo, kedze si chcem kupit polar s725. ale v manuali k IR interface piseu „Polar IR Interface is not IrDA compatible.“. takze tam moze byt problem len v pouziti ineho protokolu, modulacie. ked to budem mat, tak to urcite otestujem.

        0 0
    • tofino  

      takz esom to nasiel..na stranke www.top-trend.sk

      „S 725 nepotrebuje IR Interface na prenos do PC, ak počítač obsahuje vlastný infraport. Avšak IR Interface je možné tiež použi?.“

      0 0
    • samson  

      Ja pouzivam Polar S725 a prenos dat do PC mam cez Polar interface, ale este cez seriovy port COM. Tam prenos funguje bez problemov. Moj PC nema infraport. Ten Polar interface som kupil este k S710. Co sa tyka prenosu dat z S725 a mobilnych telefonov, podla vyrobcu je kompatibilita iba s Nokiou 5140, to nemam overene, ale uvazujem o kupe tohto mobilneho telefonu, nechce sa mi tahat so sebou notebook na ukaldanie zaznamov z jednotlivych jazd. Najradsej robim zaznam v 5 sekundovych intervaloch, potom sa tam do toho Polaru moc nevojde, iba 9 hodin zaznamov (pulz,rychlos­t,kadencia,nad­morska vyska,spotreba kalorii).

      0 0
      • pcejka  

        Koukam prispevek ozivl, tak jen mohu dodat, ze v nadpisu uvedene komponenty funguji spolu bezchybne, naopak s tim mym mobilem ten USB infraport ponekud „zadrhava“…

        0 0
      • Coudy  

        Chcel som sa spytat, ci je ovplyvnena priemerna rychlost, ked stojis a nevypnes zaznam merania? Cas bezi, teoreticky by mala klesat, niekde som sa sami zda cital, ze sa priemerna rychlost pri 725 pocita, len ked sa pohybujes.

        0 0
    • Pospa  

      Bajkeři, já mám polar S710i a tento model nefunguje přes jiný infraport, než přes originál polar usb. Zkoušel jsem to na dvou USB-infra konektorech jiných firem a ani na jednom se to vůbec nechtělo chytnout. Jinak si dej bacha na správnou instalaci ve windowsu. Je to napsané v té přiložené brožuře. Myslím, že první ovladač pro infrák a pak tepve polar precision. Jinak je to skvělý přístroj, jedinou chybu, kterou jsem na něm našel je, že při projetí pod dráty vyskokého napětí, mi hodí tepovku 260 a rychlost třeba 120, ale jenom pod některými dráty a pak t zpravíš v programu.

      0 0
      • DyEm  

        Mám S710 ne íčkovou, chodila přímo IR pouze v W95, W98-XP ne. 710i má snad trochu kompatibilnější IR chodící s některýma PDA.

        0 0
    • tofino  

      a otazocka od mna…

      snimace mate na bajku, alebo na cestaku? ja som sa este nerozhodol, zle nejak sa toho bojim..ze mi to opada ;-). ako je to so snimacom kadencie na full bajku? asi to nebude mozne..vsak

      0 0
      • Lada1  

        proc by to nebylo mozne ? imho – kadence na mtb je dost na nic. pokud jezdis v terenu tak ti kadence lita nahoru a dolu a moc to neovlivnis. to neni jako ziletka, kde si pojedes furt napr. 90

        0 0
        • tofino  

          preco? ved sa ti meni poloha stredu (cize aj kluk) proti sedlovej trubke, kde mas uchyteny vysielac. ale vlastne kadenciu potrebujes hlavne na ceste a tam je tlmic blokovany. neviem ako ty, ale ja musim aj dost po ceste jazdit, aby som sa dostal na zaciatok nejakej trasy. a aspon tam sa mozes preverit, alebo vyrazis na cestu.nejaka 80–90. ..popripade nejaka cyklotura >100.. a tam sa ti aj kadencia hodi. mam kamosov, ktory nevedia co je to fekvencne slapanie. a tak to potom aj s nimi vyzera (noo..a ani na bajku vela nejazdia, tak asi preto su to take sracky :-P).

          nema tu niekto S625?? to je asi vsestranejsi pulzmeter (beh, turistika,..). ma tie iste funkcie ako 725 + este krokomer. ale zas treba dokupovat snimac rychlosti a kadencie :-/

          0 0
        • lubos  

          Prijde na to jaky teren :)

          0 0
    • jecnak  

      S timhle mi treba bez problemu fachcil. http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?…

      0 0
      • jecnak  

        Aha, tak to je dokonce presne on (ted jsem si teprv poradne precetl nadpis threadu:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.