• Orbis

    Nazdar rozhodl jsemse že koupim sorttester. No a líbí se mi polar S210 na vyšší by ještě byly prachy, ale musel bych koupit ješte IrDa. No a nepotřebuju fce tachometru. No nic:) Chtěl jsem se zeptat, jestli s ním nebo s Polaryn nemát ezkušenosti. A pak jsem se chtěl zeptat, jak je to stim rušením. Mám VDO C15+ a nechci ho dát pryč. Polary maj kódovanej přenos, ale slyšel jsem, že to kódování je kvůli několika Polarum v balíku, tak nevim?! Díky všem za názory8o)))

    0 0
    • kpitti  

      S210jsem měl a byl jsem spokojenej. Pokud jak píšeš nepotřebuješ cyklo funkce tak doporučuju. Na běhání i na kolo (s adaptérem na řidítka). Neměl jsem pás s kódovaným přenosem, rušení jsem zažil jen minimálně, a to na spiningu. Teď mám 720i s kódovaným přenosem. Kódování funguje tak, že při zahájení činnosti hodinky najdou pás a jeho kód si „zapamatují“ si ho dokud hodinky nevypneš. Teď se nám stalo, že jsme s kámošem vyrazili společně oba 720i a jeho tepák si našel můj pás, pak měl za celou vyjížďku jen několik málo záznamů kdy jsme jeli velmi blízko u sebe :-(

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.