• Quake 9.0

    ???

    0 0
    • Jogador  

      Tam znám řezbáře Věžníka a kováře Lojdy. Neznáš je? A pak tam znám vaše staré židovské město, máte tam teď nové lavičky a koše, nebo že by tam ještě nebyli?:)

      0 0
    • miche  

      Jsem z Trebice, otazkou je k cemu tahle informace poslouzi :-)

      0 0
      • LUKAS  

        I ja jsem (su) z Trebice :-)

        0 0
      • Quake 9.0  

        No a právě já nejsem (u vás „nejsu“) ze Třebíče a tak se chci zeptat, kam tam jezdíte na bajka. Zatím nejdrsnější co jsem poznal byla jízda po značce na Dalešickou přehradu (mimocodem přítelkyně mě za tu cestu chtěla zabít), ale jinak to tam máte samou rovinku – by se dalo říct. Co mě ještě u vás dostalo jsou řidiči. Z těch jsem opravdu hotovej. Jezdit po takových silničkách s takovým obsazením, to je opravdu něco pro drsňáky. Proto předem dík za doporučení nějakých tras v terénu.

        0 0
        • miche  

          Teprve s MTB zacinam a tohle by me taky zajimalo, ale vazne, rovina tady rozhodne neni (myslim kolem Trebice). Pekne je to hlavne smerem na Jihlavu (okoli Okrisek a Opatova) a k zahozeni to neni ani na Sadku (obzvlaste doporucuji). Jeste bych nemel zapomenout na fantasticke okoli Nameste a udoli reky Oslavy (jezdi se tam i naky letni Maraton – mam ho v planu, poradaj to www.sokolisti.org). S pozdravem

          0 0
          • Krutor  

            Já sice žiju léta v Blansku, ale jsem třebíčskej rodák a tak 4–5× za rok tam zajedu na víkend za rodinou. Samozřejmě sebou dycky táhnu bajka, abych aspoň na chvíli vyrazil. Ale sám – co takhle se někdy na blind spojit, až budu mít zase cestu? A? nejezdím sám…

            0 0
            • miche  

              Zdarec Krutore, jezdime, pokud je dobre pocasi a mame cas v sobotu a nedeli. Sraz mame ve 13:30 u autoservisu pred posledni zastavkou autobusu MHD v Borovine, takze je mozne se jednou za cas (jak pises) klidne pripojit :-))) Mej se Miche

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.