Dám sem, abych znal Váš názor na situaci – pak když tak smáznu. Stalo se to, že se kazeta při jizdě na trailu povolila a povolená kazeta pak kolidovala a dřela o uchycení patky hazky GX Transmision ( během jízdy po vyschlém povrchu jsem bohužel nezaznamenal žádný zvuk – co se stalo, jsem zjistil až v cíli trailu ). Jde mi o to, že kolo má najeto cca 300 km a toto byla druhá vyjížďka po garančce. Nemám v úmyslu nějak fňukat nad rozlitým mlíkem, ale na druhou stranu se nemůžu zbavit dojmu, že situace je minimálně částečně chyba montáže ve Spešlu, případně mechanika kontrolujícího kolo při garančce. Každopádně zánovní kazeta je asi na odpis, uchycení hazky a koncovka náby přežili s nějakými šrámy…:-(
(vloženo dnes)
Pravda, ta podložka je blbost. I když tam vybrousíš nové drážky, tak otázka, zda ten zbytek materiálu vydrží utažení na těch 40 Nm.
Závit na ořechu to přežil bez úhony?
Ano, kazeta je XS 1275 = GX na XD ořech…kazeta šla sundat lehce rukou – byla úplně na volno. Nevím, jestli tě chápu správně , ale oproti rámu není třeba kazetu nijak vymezovat – kazeta je na pevno na ořechu. Blbý je, že jsou ohoblované drážky závěrné matice a nelze do nich strčit klíč na kazetu…Asi by šly drážky nějak vybrousit a kazetu na ořech utáhnout, ale to zatím neřeším…S
To je (resp. byla) tahle kazeta?
Zkus reklamovat, to nemohlo být utažené na 40 Nm jak SRAM vyžaduje.