Zatímco gravel se stáčí k MTB, Canyon stáčí MTB ke gravelu a navrhuje nižší pozici pro ruce. Samozřejme na 32''.
(vloženo dnes)
dnes 19:47
Ta pozice pro ruce reálně nižší není, jen 32er poslali stack nahoru, plus se v XC přešlo na zdvih 120 mm, což opět znamená vyšší stack.
Chlapi přemýšlejte, než sem něco napíšete:)