Zaujalo.

Přidat foto

Zaujalo, i když s blížící se padesátkou bych se po delší jízdě už asi nenarovnal … barevně mi to připomnělo cragsmanovýho SUPa. Kde je sakra ten borec, jeho stavby mi chybí.

(vloženo dnes)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Azmir
Azmir

dnes 20:44

Tak tohle vypadá jako kolo pro dítě nebo malou ženu a tomu je předpokládám ten posed přizpůsoben.

Reagovat
squalo
squalo

dnes 19:11

Vidle evidentně není délkou ekvivalent vidlice, která tam má být.

⇒ Menší stack, větší reach, větší sedlový úhel, větší hlavový úhel, nižší střed

Reagovat
šlapatko
šlapatko

dnes 19:05

Představec do pozitiva a je to fajn :-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

ATBcyclist 0
Jzy 5
káňa 3
saintjv 21
TJK 44
Azmir 22