Zaujalo, i když s blížící se padesátkou bych se po delší jízdě už asi nenarovnal … barevně mi to připomnělo cragsmanovýho SUPa. Kde je sakra ten borec, jeho stavby mi chybí.
(vloženo dnes)
dnes 20:44
Tak tohle vypadá jako kolo pro dítě nebo malou ženu a tomu je předpokládám ten posed přizpůsoben.
dnes 19:11
Vidle evidentně není délkou ekvivalent vidlice, která tam má být.
⇒ Menší stack, větší reach, větší sedlový úhel, větší hlavový úhel, nižší střed
dnes 19:05
Představec do pozitiva a je to fajn :-)