• snas89

    Dneska start do nový sezóny!:)

    Stellenbosche teda vnímám spíš jako povedený marketing majitelů Cape Epic (Iron Man), než nějaký smysluplný začátek takhle brzy.

    0 0
    • mrofmoha  

      Nino se nejak vztekal na konci.. myslim, ze si vycvakl tretru pri sprintu.. nicmene Sam si to zaslouzil..

      0 0
    • snas89  

      Tak super finiš!:)

      No sice nino vepředu, mimo sezónu…ale k poražení byl:)

      Otázka je, jestli by to dal, kdyby neurval pedál.

      0 0
      • Šakul  

        Asi nedal, vítěz věděl co dělá. V technice jel jistotu a nějak to nehonil.Vše směroval na spurt. Ale sezona bude dlouhá, tak Nino ještě ukáže své kvality, doufám že i Jarda. Co že byl dneska tak vzadu, nějaký technický problém? Viděl jsem jen poslední kolo. Dík za info :-)

        0 0
        • tomxxx  

          Já to ještě neviděl, ale Jarda se už dopředu pojistil a řekl, že se teď připravuje hlavně na cape epic…

          Ono je to dost logický, 10.3. mít natrénováno na intenzity pro XC a za týden jet maratonovej etapák…to prostě nejde a z mého pohledu je to i **********. Cape Epic se docela hodí do tréningové přípravy, navíc když má slabšíbo partnera, nemusí se při etapách úplně vystřílet (no letos asi moc slabšího mít nebude Howardovi to letos docela lítá). Nechci jardu krejt, protože je to starej ufňukánek, ale tady ho docela chápu.

          0 0
          • MichaelSimek  

            Langvad to zjevne jde :P

            0 0
            • tomxxx  

              Hele, jestli langvald vyhraje celej svěťák, tak klobouk dolu, ale jeden závod mistra nedělá. Na začátku sezony tohle neni vůbec překvapivé. Připravit se na celou sezonu a rozložit síly tak, abys nebyl v půlce úplně v ****** je umění.

              0 0
              • MichaelSimek  

                jeden zavod mistra dela, mistrostvi sveta :D

                hele jasne, spis me slo o to ze zjevne intenzitu celkem dava prestoze trenuje prevazne na pepika

                kulhec je strasne up and down, jednou zajede a pak zase nekde v pulce pole atd , langvad je proti nemu stabilne v topu

                0 0
                • tomxxx  

                  Jj souhlas. Jarda je ten typ co musi presne vyladit na konkretni zavod. Nekdy se to sejde, nekdy ne a kdyz to nevyjde, vymluvi se na technickej problem.

                  0 0
            • mrofmoha  

              Ninovi to taky jde.. pochybuju, ze by se na Cape Epicu trapil.. spis tam bude odpocivat pri cekani na Stirnemanna..

              Avancini, Fumic taky jedou a ted taky jeli okolo svych moznosti.. Jara ladi formu na Lenzerheide, letos to tam da ;)

              0 0
          • JFtryall  

            Hlavne byl nemocnej a kdyz nemuzes trenovat spicky tech 14 dni pred zavodem, tak nemas sanci. Jinak treninkove to mozne je, kdyz je clovek zdravej a ma to tam. To je spis otazka hlavy a zvladnuti organizace. Na Cape Epicu je mnohem dulezitejsi stabilita, vyhnout se potizim a pokud mozno nevybouchnout v zadne etape. To vetsinou dela ty nejvetsi rozdily.

            0 0
      • rdx  

        shurter daval na instagram video vice z boku a tam ho v tech par zaberech nez botu vyrval docela dost viditelne stahoval. V televizi to zepredu tak zretelne nebylo…

        0 0
    • brundibar  

      Vite jak dopadnul Cimbal? Vubec hsem ho tam nikde nevidel…

      0 0
      • slavekRM  

        40. Na to, že startoval myslí z 84. pozice to není špatný.

        0 0
        • jtvr  

          Z 90. dokonce

          0 0
        • Polka  

          A MVDP z 47. na 4. flek, to jsou na tom s posunem „skoro“ stejně.

          0 0
          • tomxxx  

            Nebyl náhodou Van Der Poel loni z 90 místa v desítce?

            0 0
            • Polka  

              Noo…to asi jo, ale uz si nepamatuju presne. Prijde mi ze ma to predjizdeni z CX i na mensim prostoru vic v krvi.

              0 0
              • tomxxx  

                On bude mit v krvi vsechno mozny, jestli mu tatik predava „zkusenosti“.

                0 0
    • Smazaný účet  

      Zdravi, kde se to da naladit? Prosvihnul jsem to,tak alespon zaznam. Diky. :)

      0 0
    • ropman  

      na ženský jsem se díval na ČT SPORT ale chlapy už v 15:15 nedali, místo toho tam byla Robo STR. Na jakém kanále jste ten přenos sledovali a v kolik? Na Netboxu to můžu naladit i zpětně. Dík.

      0 0
      • Kire  

        Redbull.tv

        0 0
      • Dag  

        Dneska jsem se díval na oba závody na ČT – iVysilani (červené tlačítko) . Ženy jsou celý závod a muži jsou dost zestrihani.

        0 0
    • Johny.Merida  

      Podle mě jim všem ještě zatopi Van der Poel.

      0 0
      • okam_z_brna  

        Taky doufám, že se ozvou mladý pušky. Van der Poel a Gaze…to by mohlo konečně sezónu trochu oživit. Ale uvidíme. Poel je rozjetej z CX a Gaze zase z novýho zelandu

        0 0
        • snas89  

          Gaze byl super.

          Otázka je, jak Nino plánuje tuhle dlouhou sezónu. Vůbec bych se nedivil, kdyby tohle bylo jen „zahřívací kolo“ a zbytek sezóny to bylo jako v loni.

          MS taky není zrovna za rohem a být půl roku (do slova) v top formě je podle mě neudržitelný i pro tyhle gladiátory.

          Ale nic netvrá věčně a tak snad už i jeho brutální nadvláda se chýlí ke konci (nic ve zlým proti němu, ale moc divácky atraktivní to prostě nebylo).

          Jako černýho koně vidím letos Cinka. I s půjčeným kolem a nachcípanej dost velkej skok.

          Uvidíme, jak se malá primadona popasuje s výrazně horším technickým zázemím. Ale fandím mu:)

          0 0
        • MichaelSimek  

          Gaze je trosku jako Kulhec, jednou nahore pak dole. Na south island champs az dojel 4. za Antonem a Benem Oliverem (2nd v U23 ted) a nejakym „random“ borcem. Asi nejaky specialized trenink :)

          0 0
    • milan.v  

      Mně jako nejzásadnější infirmace přijde ten páteční XCC = sprint/Short Track, který může zamíchat prajticky každým startem…

      „Velký debut tak čeká Albstadt, kde páteční podvečer vyplní právě XCC. Ale pozor, nebude to už jen exhibice podobná té, kterou jsme viděli vloni na Vysočině, tentokrát už půjde do tuhého: na start nastoupí 40 nejvýše postavených závodníků z UCI žebříčku, a to pouze elitní kategorie. Že by do půlhodinového závodu někdo nenastoupil? Uvidíme, ale bylo uděláno vše proto, aby se tomu tak nedělo. Všech 40 startujících totiž bude bodovat a první pobere hned polovinu bodů z XCO, tedy 125! Navíc prvních šestnáct z pátečního závodu XCC půjde na start XCO jako první. Takto to bude fungovat v každém závodě SP, pro úspěch v XCO tedy bude velmi důležité předcházející XCC!“

      Zatím jste to tu nikdo nekomentoval, já osobně to nevidím jako ideální řešení pro zatraktivnění této disciplíny… :o/

      0 0
      • mrofmoha  

        a jak se se budou radit na start toho XCC? dle zebricku UCI? tam na tom postaveni na startu bude zalezet jeste vic..

        0 0
      • snas89  

        Asi bych to hned neodsuzoval.

        Může to zatraktivnit dění v zc závodě a uvidíme ještě víc předjíždění.

        Uvidíme:)

        0 0
        • milan.v  

          Počkej, jak budeš nadávat, až se bude za tři závody Cink prodírat dalšími dvěma řadami lidí, které by jinak za normálních okolností držel po startu za sebou … :o)

          0 0
    • doubleingram  

      Co bylo ovšem hodně špatný, byla režie přenosu. Kamery ukazovaly prázdné záběry, místa jako rock garden byla ukazovaná většinou zezadu, kde nebyl vidět lautr nic, apod. Tragédie.

      0 0
    • snas89  

      Nevíte, jestli jel Nino nakonec i v závodě bezdrátovej eagle?:)

      0 0
      • mrofmoha  

        vypada to, ze ano:

        http://www.epa.eu/…54187620.jpg?…

        0 0
        • milan.v  

          Potom to je dobré znamení, jsou si tím natolik jistí, že už to dávají velkému Ninovi na bike do dalších vítězných tažení …

          0 0
          • snas89  

            +1

            0 0
          • orm  

            On vyhral :-)?

            0 0
            • mrofmoha  

              kdyby nedostal ranu z baterky od toho e-eagle a to mu nevyhodilo nohu z pedalu, tak by vyhral ne?

              ma to asi jeste nejake mouchy..

              0 0
            • MichaelSimek  

              urcite vyhral soutez o nejlepsi triky behem xc zavodu :)

              0 0
            • milan.v  

              Tentokrát ne, není ale všem dnům konec, vítězství přijdou …

              Myslím, že to poslední kolo nezvládl takticky, něco podobného jako olympiádu v Londýně s Kulhavým, fyzicky je to pořád ten samý Nino, co válcuje a dokáže měnit rytmus a tempo závodu, kterému málokdo odolá …

              0 0
              • MichaelSimek  

                Hlavne mu zadna z jeho oblibenych taktik nevysla, na kazdy spurt Sam reagoval, ve sjezdu Sam jel stejny bomby, proste nemel na to jak ho utrhnout, taky dost znervoznel v poslednim kole, to bylo na nem videt.

                0 0
        • 01carbon  

          Co je to za plast?

          0 0
    • Reacher  

      Ahoj, nevítě někdo, jestli se dá někde sledovat dnešní Short track?

      Nedělní závody jsou klasicky na Redbull TV, na ČT v přímém přenosu ženské, večer ze záznamu chlapi.

      Dík

      0 0
    • orm  

      Katka Nash 4. v short tracku. Ta zenska je proste super. Je fajn se po dlouhe dobe divat na XC, kdyz je nekdo z nasich vepredu.

      0 0
      • snas89  

        Docela zajimavy ze to vubec jet mohla.

        0 0
      • motacek  

        Za to Kulhec další propadák, se divím, že mu za to stojí na ty závody ještě jezdit :P

        0 0
        • orm  

          To nechavam bez komentare. Ja mu fandim, ale je to smutny pohled ted. Nino take nezajel dobre (na jeho standard), ale alespon se snazil. Kulhavy vycouval uz asi ve 2 okruhu.

          0 0
          • motacek  

            Já mu taky fandím, ale bohužel od Cape Epicu nic moc nepředvedl tento rok.

            0 0
            • Singlespeed  

              Pokud do konce sezóny Jarda nezajede nějaký super výsledek, tipuju, že bude letošní sezóna jeho poslední v týmu Specialized.

              0 0
              • Rubi  

                To si nemyslim, spis to vidim casem na uchyleni k maratonum…

                0 0
              • marco  

                Má to podepsaný až do olympiády takže i kdyby na to hodil bobek tak s tím tým nic neudělá.

                0 0
            • snas89  

              Tak…porad je to jasna ceska jednicka. Jen na jeho pomery je to jaksi malo.

              0 0
              • motacek  

                Pro mě česká jednička MTB je Kristián Hynek, ten ale jezdí XCM a to se bohužel moc nesleduje ani nevysílá s výjimkou CapeEpic

                0 0
                • snas89  

                  Jenze kristian je v podstate “jen” na maratony.

                  0 0
                • palo7  

                  A i tam ho Kulhavy pojede. Sympatie jsou jedna věc a výsledky druhá. Takže jasná česká jednička MTB je Kulhavý ;-)

                  0 0
                  • jonti  

                    Kulhavy je jednicka, kdyz ma svuj den. Posledni roky to je tak tretina az ctvrtina zavodu.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Taky už není úplně nejmladší, dneska to jde všechno rychle, v CX se nechávají třiadvacítkáři „postaršit“, aby mohli do elity…

                      0 0
                    • marco  

                      Máš pravdu sezona 2011 a 2012 byla tou poslední která se dá nazvat úspěšná. Od té doby OK výsledky nějaké byly no možná jen dílo náhody, že okolo z mlaďochů nikdo nebyl kdo by svatou trojku Jarda-Nino-Julien výrazněji ohrožoval.

                      0 0
              • Johny.Merida  

                Jj, česká jednička to je,to dokázal letos v Peci při MČR a to jsem si myslel že ho Cimbál pojezdí. Po tom co jsem viděl Cimbálovu stíhačku v Bedřichově. Jen ten světák mu nějak hapruje.

                0 0
                • orm  

                  Vyhral jeden zavod, to ho nedela jednickou :-). V bodovani UCI jednicka nebude. Vzdyt na svetove urovni tento rok nic nezajel, pokud nepocitame epic.

                  0 0
                  • Johny.Merida  

                    To sice ano,ale mistrovský dres ČR zase může vozit.....asi,tak.

                    0 0
                    • orm  

                      Bohuzel moc videt nebude. Ted v tv rikali, ze slezl po 2.5 minute.

                      0 0
                  • snas89  

                    Ať tak nebo tak…na kole dokázal toho víc, než celý bf dohromady.

                    Jestli srovná hlavu, tak se zvedne. Výkonnost na to má.

                    0 0
                    • orm  

                      Hele to nikdo nerozporuje. Jen mne vadi jeho pristup ted. Uprimne, ted jak se nikdo z nasich nepohybuje ve predu v XC, nebo i v CX, tak mne to tolik nebavi na to koukat. O to vic mne to proste mrzi, ze tam Kulhavy neni. Doufam ,ze se srovna nebo alespon Cink se posune do predu.

                      0 0
                • marco  

                  Taky měl do toho Ondřejova kiksu v zatáčce kdy se konečně dostal výrazněji na čelo pěkně sevřené půlky.

                  0 0
          • Pijer  

            Objevilo se někde, proč to zabalil?

            Pochopil jsem správně, že už na prvním mezičase byl poslední a na druhý už nedojel? http://www.uci.ch/…ults-185534/

            0 0
            • žvejk  

              Mě to spíš připadá, jako by měl nějaký tech problém…

              Přece nemohl tak ztratit, hned na začátku a kdyby mu to nejelo,

              myslím, že by to nezabalil tak brzo a alespoň by se chvilku pokoušel.

              0 0
              • Pijer  

                Neříkám, že to jen tak zabalil a proto se ptám, jestli už se někde objevilo, co se tam vlastně dělo.

                0 0
              • doubleingram  

                Jako uz po x te. Zajimave, ze ostatni zdaleka tolik tech. problemu nemaji. Schurter ted po hodne dlouhy dobe, zato poradne. Ale i tak byl 3.

                0 0
            • orm  

              Na FB ma vyjadreni. Zrejme problem v hlave. Tak snad se z toho dostane a budeme mit ve predu komu fandit.

              „Někdy je těžké zjistit, proč to nejde. Všechno se zdá být celkem optimální, ale pak najednou hlava i nohy vypnou, přestanou fungovat. Naštěstí je to pořád jen sport a jsou tu důležitější věci, ale je potřeba zas vstát, obzvlášť teď po Mont Sainte Anne, a zůstat pozitivní a motivovaný před rozhodující částí sezóny. I kvůli vám fanouškům!“

              https://www.facebook.com/jardakulhavy/

              0 0
        • Namtos  

          Já jsem četl, že Jarda to dnes dal tréninkově a že se plně soustředí na nedělní XCO…

          0 0
          • snas89  

            Hmmm.

            Podle me ho to uz fakt nebavi a tim jak je zvyklej vsechny porazet uz nema proste motivaci a o to vic ho to stve. Viz van der pool. Ten kdyz je vsechno ok tak jede jako raketa, ale kdyz se neco stane tak by to hned nejradsi taky zabalil.

            0 0
            • Smazaný účet  

              A není to tak, že short je prostě podřadná disciplína a hvězdy XCO ji neberou moc vážně?

              0 0
              • Rubi  

                Jednak tam mas body a jednak misto na startu, takze je dobry to zajet alespon v top10…

                0 0
              • Singlespeed  

                Asi je to tak. Teoreticky by se mělo v shortu bojovat o postavení na startu hlavního závodu. Jede jen 40 závodníků, 16 nejlepších z celk. pořadí SP + 24 dalších s nejlepším rankingem UCI. Navíc se jede o body do SP XC. Jak vidno, ani závodníky ani diváky short moc nezajímá a zjevně dopadne jako Eliminator

                0 0
                • marco  

                  Kupodivu to má stejnou sledovanost na redbull.tv jako nedělní závod.

                  0 0
          • zbartos  

            Podle textu v článku na https://mtbs.cz/…ovy-pohar-xc#… to prý tak plánoval už na ME v Glasgow a jel to tedy asi jen tréninkovým tempem = –1 kolo.

            0 0
            • Rubi  

              On to tak “planuje” vzdycky po zavode v rozhovorech :-D

              0 0
            • orm  

              Kulhavy dnf. Co na to napsat, asi se stale setri. Doufam, ze na FB zas uvidime nejake video jak naklada kolo do sveho maserati.

              0 0
              • motacek  

                +1

                0 0
              • MiKED  

                Škoda, že místo FB nechodí na B-F. Tady by mu to všichni mistři světa vysvětlili…

                0 0
                • orm  

                  To se muze jen obdivovat a kritika neni pripustna? Za co ho obdivovat, kdyz v kazdem zavode skonci a ani nedojede. Kdyby alespon dojel, nereknu ani slovo. Ale clovek tu snahu uz ani nevidi. Co je ale videt jeho reklamni videa na FB.

                  0 0
                  • snas89  

                    Podle mě ho to už vůbec nebaví,

                    0 0
                    • orm  

                      Uvidime zda to bude bavit jeste jeho zamestnavatele. Nevim do kdy ma smlouvu. Jsem jeste zvedavej na Cinka. Po navratu ze silnice se zatim take nevratil tam kde byl. Zatim to nevyapda na stastnou volbu ten jeho navrat.

                      0 0
                      • snas89  

                        taky si myslím, že ve spešlu letos skončí.

                        Nebo pokud bude pokračovat, tak za jiných (finančních) podmínek a bude ho to ***** ještě víc než teď.

                        Cink:

                        Ono už to rozhodnutí asi šťastný nebylo.

                        Jako já to chápu, že si kluk dupne podle srdce a chce jít dělat to v čem vidí pro sebe smysl.

                        Toho si vlastně hodně cením. Ale co se týče peněz, prestiže a zázemí v týmu..tak je to prostě neobhajitelný a neskutečně blbý rozhodnutí, který ho podle mě začne teprve pronásledovat a bude ho pronásledovat pořádně dlouho.

                        Jinak výkonost má a podle mě s tím i letso počítal, že to bude jen o nahánení uci bodů na příští sezónu.

                        Na top 15 podle mě rozhodně má.

                        0 0
                        • orm  

                          Take ho chapu a take si myslim, ze udelal blbost. V meride ho chteli a nabidli mu i vice penez. To co predvadel loni na silnici bylo skvele. MTB mam rad, ale silnice je vic.

                          0 0
                        • tomxxx  

                          Evidentne tomu rozumis. Cimbal cejtil, ze by ho na silnici odprcali. Prvni rok na nej nalozili, ze sem cumel. Dost ho chapu.

                          0 0
                          • milan.v  

                            No, nevím, spíše ho všechno pořád „bolelo“ (dle jeho nejčastějšího slova v dokumentu z minuloroční TdF) a on je opravdu založený na něčem jiném, kafíčko, pohodička, kamarádi, …

                            0 0
                            • tomxxx  

                              Mel v pici kolena, s tim se neda delat nic jinyho nez nejezdit.

                              0 0
                            • jonti  

                              Ta zatez na silnici je o dost vyssi nez na biku, muzes mit vykonnost jet dobre v kopcich, ale mit nejakych 80 dni zavodeni vs 20 zavodu, z toho dulezitych 10, je velky rozdil. Navic silnice znamena byt vetsinu roku pryc z domu.

                              0 0
                              • Namtos  

                                Třeba to nebylo o jen výkonosti – jak se Ondřej zmínil co ho zarazilo bylo nastavení posedu, žádný bike-fit nebo podobný systém – normálně prej od oka a to možná šlo ruku v ruce s tím nadměrným zatěžováním.. Ale to není jen o šejkách – Movistar tenkrát vydal prohlášení, že Nairo Quintana jel sezónu s rámem o číslo větším, než by měl mít (to byla asi první sezóna)

                                0 0
                              • milan.v  

                                Přesně tak…

                                0 0
                      • Johny.Merida  

                        S jeho postavenim na startu letos se nedalo čekat vic…za mě je to borec…dnes opět jede výborně. Kdo vi o čem je postaveni na startu,ten si obrázek udělá.

                        0 0
                      • Singlespeed  

                        Jak jsem si všiml, ve Spešlu se s nikým moc nemazlí. Jardu prostě po sezóně vyhodí ani nemrkne.

                        0 0
                        • orm  

                          Treba to zachrani tim, ze vyhrale MS a bude mit zas na 2 roky klid, do olympiady :-).

                          0 0
                        • tomxxx  

                          Ve spešlu se s nikym nemazli, treba jako je hurikova, pac tenkrat snizovali stavy, byla nejmladsi a moc jim nezajizdela. Kulhec jim prodal takovejch epicu, ze se na nej jen tak nevyserou. Navic vam kluci asi nic nerika neco jako smlouva, kterou na rok mit nebude.

                          0 0
                          • snas89  

                            Nejsem si jistej a rozhodne se nechci hadat:)

                            Ale myslim ze letos ma prave rocni smlouvu (kterou navic podepisoval dost pozde)

                            0 0
                            • Coocen  

                              Mne štve ten jeho přístup, není tam vidět chuť a zarputilost.Kdyby aspoň dal nějaký vyjádření k těm svejm výsledkům. Jezdí za top tým s top podporou a skoro každej závod SP buď zabalí nebo skončí hluboko v poli poražených.Pěkný, že pak doma porazí domácí jezdce, ale to je pro jezdce špičkovýho týmu sakra málo.

                              0 0
                              • milan.v  

                                Přesně tak…

                                0 0
                              • creater  

                                Příští rok může jit Bouda do bajkdůchodu a Kulhec může začít sbírat pódia v KPŽ :-D

                                0 0
                                • snas89  

                                  No..vzhledem k tomu, že za co jezdí bouda nevstane kulhec ani z postele tak asi ne:)

                                  0 0
                              • marco  

                                Domácí to myslíš ty kluky, kteří mě občas obsluhují za pultem v lokálním ConceptStoru na poloviční úvazek aby mohli jezdit odpolední (dopolední) tréninky a o víkendu se zúčastní amatérských závodů typu KPŽ kde musí dobře dojet,protože na pricemoney se jim navyšuje rodinný rozpočet.

                                0 0
                          • marco  

                            Smlouvu má údajně do konce roku 2020 takže když nic nezajede základní plat má garantovaný. Další problém je, že je jediný dospělí muž který v týmu je. Je tam ještě jeho letošní parťák z Cape Epic Howard Grotts ten není čistokrevný XC jezdec. Samozřejmě po sezoně jim někdo může přijít. Samuel Gaze a Simon Andreassen ty považuji za takovou akvizici do budoucna a jejich čas přijde jen musí ukočírovat styl HOP nebo TROP.

                            0 0
    • elbeNJ  

      Prosím v kolik a kde sledovat dnešní závod mužů?

      0 0
      • milan.v  

        RedBull TV

        0 0
      • zbartos  

        Podle https://mtbs.cz/…ovy-pohar-xc#… je to takto:

        xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

        Neděle 12.8.

        8:30 XCO ženy U23

        10:15 XCO muži U23

        12:20 XCO ženy Elite – živě Red Bull TV (odkaz bude fungovat až v 18:20 SEČ)

        14:50 XCO muži Elite – živě Red Bull TV (odkaz bude fungovat až v 20:50 SEČ)

        *všechny startovní časy jsou uváděny v lokálním čase, v Česku je třeba připočítat 6 hodin !! xxxxxxxxxxxxx­xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx­xxxxxxx

        0 0
    • snas89  

      https://www.redbull.com/…-sainte-anne?…

      Koukám teď na ženský.

      Ta trať mi teda přijde docela brutální…:)

      0 0
    • tomxxx  

      Kulhec to zas zabalil?

      0 0
    • motacek  

      To jsou ty Ninove Deorečkové řetězy. Příště by měl nasadit nevo lepšího

      0 0
      • snas89  

        ???

        0 0
        • motacek  

          No rozškubl řetěz že…

          Uvidíme, jestli dojede vedoucí skupinu

          0 0
          • snas89  

            To jsou ty Ninove Deorečkové řetězy. Příště by měl nasadit neco lepšího

            No to sice rozškubl, ale nechápu ty deorečkové řetězy.

            0 0
    • snas89  

      Teda Ninovi nic špatnýho nepřeju, ale hned je ten závod zajímavější :)

      Tady se pěkně ukázal ten mind set Nina vs. např. Kulhec.

      Nino prostě nějak dojel do depa a dupe dál. Respekt.

      0 0
      • Rubi  

        +1, kdyz jezdi jen nino vpredu sam, tak je to desna nuda…

        0 0
    • Namtos  

      Tak už to zacinkalo Terka má stříbro gratulace pod kopec do Stach :)

      0 0
    • motacek  

      Neví někdo kde se dá sledovat dnešní svěťák XCM live? Nejlépe někde, kde se člověk nemusí registrovat…

      0 0
    • snas89  

      Tak..co říkáte na výsledky?

      Pro Hynka 7 asi zklamání.

      Co udělal ten Avancini v kopci? Koukal jsem na poslední chvilku, už jeli do kopce, ale neviděl jsem, že slezl z kola.

      0 0
      • mrofmoha  

        jeli do toho posledniho kopce (28%) a Avancini jel prvni a kdyz zastavil, aby slezl z kola, najel tim kolem nepric pres tu cestu a ty za nim museli slezt taky.. ale jak pise daddy, zaber byl jen z vrtulniku shora a opravdu tezko soudit..

        0 0
      • mrofmoha  

        https://www.youtube.com/watch?…

        tady je lepsi zaber

        0 0
        • tomxxx  

          těžko říct i z toho záběru, ale i kdyby to byl záměr, tak bych mu to odpustil, nebylo to nijak vyhrocený. Třeba štybar to udělal schválně zcela takticky při jeho posledním titulu MS 2014 v CX a z českejch fanoušků ho taky nikdo nevyhlásil.

          0 0
        • Johny.Merida  

          Njn, věděl dobře co dělá,ani se netočil a nepodival za sebe…ale tak to bývá :-)… vedoucí si volí stopu :-))

          0 0
        • Ter-exx  

          je to milé ,vidět Elitu tlačit :-)))

          0 0
        • orm  

          Ten treti slezat nemusel, kdyby nechtel. Neprislo mne to nijak zakerne.

          0 0
        • snas89  

          No… motat do cesty se jim teda fakt nemusel.

          0 0
          • tomxxx  

            100km, 5 hodin, to pak takový stoupání jedeš tepy na max i tempem, jen aby ses udržel na kole a nemusel tlačit. V prudkym stoupání prostě občas takovouhle chybu uděláš a pak musíš slézt, podle mě to ani naschvál neudělal, protože tim nic nezískal. A to ani avanciniho nechci omlouvat, nemám ho rád.

            0 0
            • snas89  

              já na něj nenadávám…:)

              ale je fakt, že ho taky moc nemusím…

              0 0
        • Rubi  

          celkem bezna situace ze zavodu…tohle mu urcite zavod nevyhralo a podle me to schvalne nebylo. A komenty o tom ze se neotocil :-))) jel totalni doraz v miste kde by 99% BF tlacila uz odspoda, myslis ze kdyz mel nohy v pekle az se z toho zastavil, tak bude jeste koukat jak to vypada za nim, aby je pripadne (ne)zablokoval?

          0 0
          • tomxxx  

            Sem takhle jednou typka kopnul do hlavy :-D prudkej kopec, zastavil sem, neresil sem kde je kdo a prehazuju nohu a jak byl nizko…

            0 0
            • Rubi  

              vystup na chucka, doufam ze si pridal i otocku :D

              0 0
          • snas89  

            To ke fakt

            0 0
    • mrofmoha  

      .

      0 0
    • jonti  

      Me nejvic prekvapil spis zavod zen, ze bude mit Stepanova a Pichlikova takovou sekeru jsem necekal.

      0 0
      • Singlespeed  

        Mně připadá, že K. Štěpánová se jezdí na podobné akce do Alp jen tak s Lefíkem vyvětrat a pohodově zadovolenkovat. Podobné dardy dostávala i třeba na Alpentouru před rokem.

        0 0
      • JK_Cookie  

        Dnes se jel na té samé trati 3Epic a na trati 90km byla mezi ženami na 3 místě naše Milena Česnaková. Někde jsem zaznamenal, že i když splnila nominační kritéria, tak nebyla zařazena do nároďáku na MS. Co mě ale zaujalo bylo první místo mezi ženami = Gunn Rita Dahle, která včera na mistráku dojela 4..to klovou dolů.

        0 0
          • orm  

            Smutne cteni. Zajimal by me oficialni duvod, ale to uz se asi nedozvime.

            0 0
            • Johny.Merida  

              Tak to dnes bohužel chodi… smutné. Jeden se snaží celý rok ,za svoje prachy, svůj volný čas a pak stejně utře nos…to je morál pak vůbec pokračovat dál.

              0 0
              • tomxxx  

                Dělat nějakej koníček tě ale nikdo nenutí a vkládat do toho svoje prachy už vůbec ne.

                0 0
                • Johny.Merida  

                  To je fakt,ale máš nějakej cíl, že jo…a zřejmě nedostižnej…jen mi ji je lito.

                  0 0
                  • tomxxx  

                    Ja to chapu, ale mne obcas prijde, ze lidi uz zapominaj proc ten sport delaj. Nejaky metaly a pohary ti preci muzou bejt ukradeny. Ja treba s myslenkou vrcholovyho sportu absolutne nesouhlasim, nelibi se mi, jenze lidi proste stale potrebuji chleb a hry… Momentalne mi prijde, ze je cyklistika preprofesiona­lizovana.

                    0 0
        • Singlespeed  

          Pokud to bylo opravdu na té samé trati, tak hobby cyklistka Cesnaková měla čas srovnatelný se Štěpánovou, která ovšem do práce nechodí a jezdí jen na kole… To by zapadalo do mé teorie pohodového dovolenkování s Lefíkem v Alpách :-).

          0 0
          • rdx  

            Karla mela pri zavode nejaky technicky zasek. Na twitteru bylo video z depa s jejim kolem.

            0 0
            • Pijer  

              Karla Štěpánová, 28.místo

              „Tenhle závod byl fakt nejtěžší, co jsem kdy jela. A taky nejhezčí! Singly, výhledy, nádherné hory. To jsem znala z tréninku, protože v závodě se jel od začátku šrot. V kopcích masakr. Já jsem dobře odstartovala, na první kopci jsem byla okolo 15.místa, pak dlouho jela ve skupince holek, pořád to bylo do dvacítky. Bylo to super, ale po čtyřech hodinách jsem za to zaplatila, chytly mě hrozný křeče. Pak ještě pomalý defekt, ale to mě moc nezdrželo, v depu jsme to rychle opravili. Do cíle jsem dojela trochu v punku, ale celkově spokojenost. Třeba trochu víc potrénuju na další sezónu a pojedu zas“, zhodnotila svou maratonskou premiéru Karla."

              https://www.damynakole.cz/…va-28-miste/

              0 0
              • milan.v  

                „Holkám patří díky za reprezentaci a bojovnost, o jejich houževnatosti svědčí fakt, že Karla si den poté střihla závod Trans Brody (vítězně, jak jinak), Jana si v neděli oddychla, aby nabrala síly do běžného pracovního týdne, v jehož závěru se chystá na předposlední závod seriálu KPŽ do Oder.“

                Karla Trans Brody druhý den? :-o

                0 0
                • Johny.Merida  

                  http://www.trans-brody.cz

                  Se šetřila na BMC závody :-))

                  0 0
                  • milan.v  

                    No, měla by být úplně mrtvá dle toho vyjádření…

                    Je pravda, že jedou jako stroje…

                    0 0
                  • tomxxx  

                    Neměla tam žádnou konkurenci, takže ten závod mohla jet jako svižnej trénink a taky jela. Druhá za ní byla holka od nás se ztrátou asi 10 minut a to si to jela relativně na pohodu projet, takže karla i tak nejela žádný brutální peklo a nikdo jí na záda nedejchal.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      mě spíš překvapilo, že jsem Karlu potkal jak jede včera ze závodu po vyhlášku na kole.

                      0 0
                      • Johny.Merida  

                        Asi se dorazit :-)

                        0 0
                      • tomxxx  

                        Jestli bydli nekde sikovne, tak je to rychlejsi nez autem a nemusis skladat a vykladat kolo. Ja o tom taky premyslel, ale nechtelo se mi jet zvolskej kopec rano pred startem, a pak tam cekat po prihlaseni uz rozjetej 1,5 hodiny.

                        0 0
                        • snas89  

                          Byla to fain rozehrivacka od reky :) Kopec jsme teda vyjizdeli hodne pomalu…

                          0 0
        • jonti  

          Prave ze nominacni kriterium nesplnila – umistneni na ME, myslim ze kvuli technickemu problemu. A aktualni vykonnost ani x super vysledku jinde nikoho nezajimalo.

          0 0
          • AussigBiker  

            Pise tam, ze mela vikend pred tim otres mozku. To uz je potom na repre trenerovi, aby to vyhodnotil spravne.

            0 0
            • tomxxx  

              Sorry, ale mně to přijde jako vrchol demence. ME je ME, ale ženská ve 33 by mohla občas myslet i na svoje zdraví.

              0 0
              • AussigBiker  

                Souhlas. Dojebaný zdraví nic nevynahradí, zejména pokud nehraješ fotbal v Barceloně a máš z toho akorát dobrej pocit :-)

                0 0
          • Johny.Merida  

            Nicméně v neděli zajela solidně.

            0 0
          • Singlespeed  

            Zajímalo by mě, jaká nominační kriteria splnila Karla Štěpánová. Řekl bych, že ji tam protlačil vlivný boss Zdeněk Löffelman, její partner.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.