• Hejdik

    Zdarec hošové a holčiny.Rád bych s váma probral jednu věc.Kamarád by si na následující sezonu chtěl pořídit nové kolo.Jedná se o fulla  na běžné XC ježdění v ceně do 35 000.Má výšku okolo 190 cm a váhu někde kolem 90kg.Hlavním požadavkem vzhledem k tělesným proporcím jekvalitnější rám,pokud jde o výbavu,ta se dá časem vylepšit.zdvihy někde kolem 100/100.Tak nějak už mám nějaké typy:GT-Marathon,Mongoose Teocali Comp,Mongoose Canaan comp,Scott Spark 60 no a samozřejmě je na seznamu i CANYON Nerve XC 5,0.

    To jsou asi tak typy,které jsem mu narychlo splašil.Ale byl bych rád kdyby se našly i další typy,v této kategorii. Jen upozorňuji ,že 35000 je strop.

    Díky za rady a doporučení.

    0 0
    • pegas  

      hned vedle bezi soubezne skoro totozne vlakno…takze tam mozna najdes odpovedi..

      0 0
      • Hejdik  

        Hned vedle jede vlákno do 30 000 tis,tam už jsem nakoukl:-)

        0 0
        • Marccoo  

          Radši budu číst vlákna kde se něco pro mě podstatného řeší,než číst výběr té správné LCD TV

          0 0
    • Scully  

      Myslím že jeden dobrej obchodník tady z Ol. by mohl umět tohodle lapiera něco kolem těch 35,– a navíc má ho tam na testovacího. Nebo jestli by nevadily trochu vyšší zdvyhy tak bych zkusil trance x4. Vybýrám taky podobný kolo, a tihle jsou moji favoriti, jen nevím jakej zvdvih na tu naši rovinu potřebuju.

      0 0
      • Vegan  

        vem trance :) take jsem z moravske placky a na pohodlnou jizdu neni zdvyhu nikdy dost :)

        0 0
    • Marccoo  

      Radon QLT team nebo Poison Arsen,tam se vejdeš určo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.