velikost kola cube pro holku 160 cm

6 nepřečtených
  • maska

    Ahoj, moje hezčí polovička si chce koupit kolo, vybrala si Cube LTD team 2011 a chce pánský rám. Jelikož měří 160 cm a Cube nabízí nejmenší velikost 16", chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti se stejnou velikostí rámu při podobné výšce (předpokládám hlavně dámy :-))Nebude pro ni příliš velké? /v jedné prodejně zkoušela Meridu 16", rovněž pánský rám a bylo v pohodě/. Díky!

    0 0
    • Lenka.05  

      Koukala jsem na geometrii, efektivní délku horní rámové trubky uvádí výrobce 56.1cm, to by bylo pro holku 160cm v pohodě. Tak jen vyzkoušet jestli bude mít dost místa mezi rámem a rozkrokem, kdyby se jí kolo zdálo dlouhé, tak dáte maličko kratší představec. Jinak já mám 162cm a co mám zkušenost, tak mně nejvíc sednou kola s délkou 55–56cm s 90mm představcem.

      0 0
      • mr.antik  

        A pořád je možnost tam dát třeba 6cm představec (a tím zvýšit užitné vlastnosti o 45%)

        0 0
        • Lenka.05  

          Myslíš až tak? Někdy třeba zkusím :)

          0 0
          • mr.antik  

            Jinak samozřejmě nutno dodat, že nejde o výšku ale i o tělesné proporce. S přítelkyní jsme zhruba stejně malý a přitom ona má posed o 2–3 cm kratší.

            0 0
    • Ruprt2  

      Cube dělá dámské rámy v 15tce proč vadí dámský?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.