• tom8848

    Ahoj, jazdim momentálne na Superiore xp 930 D a mam problem s lakom bike je jazdený 2mesiace a ma dost znacne poskodený lak, odpadavaju alebo odskakujú kusky laku. má niekto s tým skusenost??? neviem si predstavit ako bude ram vyzerat po roku jazdenia v terene..... Popr nejake rady či niekto reklamoval popr aky bol vysledok, podla mna to je vazny nedostatok.....

    0 0
    • R4YNE8  

      JJ mam taky problem s lakem.

      Letosni model XC840D.

      Jezdem od dubna a uz ma celkem nepekne odrenou zadni stavbu.Divim se, proc nedavali inzenyri od SUPU vice vrstev.Je to opravdu hnus k jinak krasnym ramum.

      0 0
      • tom8848  

        Hmmm prave no ja mam zeleny a je to blbe ked to odlietava az na hlinik, skusal si to reklamovat ????

        0 0
        • R4YNE8  

          Na biku jsem menil uz spoustu veci a nechce se mi to reklamovat. Nejspise by mi obchodnik rekl, ze jsem si to zpusobil sam v terenu. V soucasne dobe mam na reklamaci zadni rafek vcetne naboje 1ONE. Bohuzel asi vymlacene lozisko v naboji. Hrozne to krupe, takze uz asi 3 tydny cekam az mi to poslou zpet. Uz takhle jsem nastvany. Nove komponenty a ja je ani nemohu vyzkouset :( Pry reklamace trvaji okolo 1 mesice a to uz bych vazne nevydrzel.

          Nejhorsi mista mam prave na jiz zminovane zadni stavbe a v oblasti hlavoveho trubky od bowdenu. Vyresil jsem to samolepkou a neni nic poznat. Ale urcite me to stve.I muj 10 let stary Superior vypada zachovaleji, nez tento. A to se o nej staram a skoro kazdy den ho lestim. Smula no :(

          0 0
          • tom8848  

            No jo tak to neni moc potesujuce ja mam na kole syncros ride naboje a tiez mam pocit ze tam nieco lupe a velky problem som mal s patkou jazdil som to po ceste a ona sa ohybala, myslim ze u kola za bezmala 50 tis by sa taketo veci stavat nemuseli.....

            0 0
            • R4YNE8  

              No ja za kolo dal 22 000,–, ale dalsich 15 000,– jsem jeste zainvestoval do lepsi vybavy a take jsem nemile prekvapen originalnimi dily. A to jsem mel ONE za dobrou znacku. Ono dneska nemuzes verit ani tem napisum made in EU.

              0 0
              • tom8848  

                Hmmm mal si si rovno kupit za 37 ;-) hi no a to si kupoval nove ci jazdene??? Ked za 22 taka divna cena na 930… ci min rok model???

                0 0
                • R4YNE8  

                  Kolo bylo koupene nove s tim, ze ho chci postupem casu upravovat.

                  Me se ten ram XC840D modelu libil, tak jsem ho zvolil.Navic jsem nemel tolik penez pohromade. Stejne bych asi menil i veci na XP930, takze jsem zvolil tak jak jsem zvolil. Ted se daji nakupovat komponenty za dobre ceny, takze opravdu nelituji. Prave tento nesvar laku na ramu me docela mrzi. Mozna casem koupim RB ram, ale je to otazka spise az na pristi rok. Soucasne jsem s Supem az na par veci spokojenej.

                  0 0
    • RomanH  

      Zena ma letosno Team Woman a s tim lakem je to podobne – staci, aby odletnul kaminek a je tam tupka. Je to asi dan za tu nizkou vahu.

      0 0
      • tom8848  

        Boh vie ci zrovna vaha ale kazdopadne je asi tvrdy lak ze to tak odskakuje, myslim ze takato vada neni moc casta skor ojedinela na ramoch no snad sa im to podari v supe vyriesit a dalsie modely uz budu ok…

        0 0
      • Pavel100  

        Team woman nějaký údaj v kg pro 17" rám tam je, ALE to je snad údaj bez laku a bez čepů na véčka:-(

        0 0
        • RomanH  

          Ja jej nevazil, ale tomu udaji bych skoro i veril. Fakt je lehoucky.

          0 0
    • prvniodkonce  

      Mám ho od jara a už je taky odrbaný. Např. mi na něj spadla dvacetikoruna a hned je tam vryp. O stavu zadní stavby a škrábům od šutrů ani nemluvím. Ale já to moc neřeším :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.