Tretry Shimano SH-M087S - velikost

10 nepřečtených
  • Mixi

    Ahoj,

    měl bych dotaz na tretry Shimano SH-M087S. Rozhodnul jsem se konečně přesedlat na SPD pedály a vybírám vhodné první tretry. Problém ale je velikost mojí nohy (50 :) ) jde mi o to, že Shimano údajně čísluje boty o velikost posunutě a já stále ještě nevím jestli u SPD zůstanu a toto jsou nejlevnější boty s mojí velikostí (další v pořadí jsou SIDI Giau, které ale stojí více než dvojnásobek, ale jsou až do velikosti 52).

    Zajímalo by mě, o kolik se tyto tretry při pravidelném nošení zvetší a tedy jestli by trochu tlačili tak je mohu s klidem koupit nebo bude nutné zvolit dražší variantu SIDI.

    Díky moc za pomoc

    0 0
    • Mixi  

      oprava: nemyslel jsem SIDI Giau ale SIDI Eagle 5 Pro které stojí prakticky trojnásobek

      0 0
    • blaf  

      nezvetsi se ani o pid, spicka je z tvrdsiho materialu

      0 0
      • Mixi  

        oj to mam tedy radost :-/

        0 0
        • blaf  

          jeste bych doplnil, ze tebou zminovane boty jsem nikdy nevidel, ale mam tu doma troje od ruznych znacek a vsechny maji tvrdou spicku, jedny z nich jsou zimni shimana, to jen pro poradek, aby me tu nekdo nesjel co to kecam za nesmysly :)

          0 0
    • michals1  

      Podle mých zkušeností číslování Shimana není přesně o 1 velikost posunuté. Je to spíše o necelou jednu velikost, někde jen o půl velikosti posunuté.

      0 0
    • morgan2  

      ty vole kolik meris?,padesatku hnatu jsem jeste nevidel ? Nedal by jsi sem fotku ? :-)

      0 0
      • Mixi  

        2m, problem je ze mam spis sirokou nohu nez dlouhou takze mi sedeji vic 50 nez 49 :)

        0 0
        • blaf  

          NW se v tehle velikostech nevyrabi? ty jsou myslim sirsi oproti ostatnim znackam

          0 0
    • remus112  

      No já mám velikost bot 44. Tretry mam 45. Koukal jsem, že u některých bot dělá Shimano dvě provedení. Normální a pak širší.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.