Jaké máte zkušenosti s tretrama SHIMANO SH-M087

25 nepřečtených
  • p.u.m.a

    Nazdar, chci si koupit nové tretry a uvažuju o SHIMANO SH-M087, jaké máte s těmito tretrami zkušenost? Děkuju :-)

    0 0
    • Smazaný účet  

      žádné:)

      0 0
    • Goby  

      Koupil jsem je v Cyklo World v brne (protoze tam byli nejlevnejsi a blizko, 1900kc) a jsem snima spokojenej. Za ty penize a vzhledem k tomu, ze to budou nejspis tvoje prvni tretry tak si zaplatis co dostanes. Kdybys chtel neco trocha lepsiho, tak zkus nejaky spesly s mikroposuvem.

      0 0
    • taek  

      Mám ty bíločervené, za necelých 1500. Nemůžu si na nic stěžovat, jsou pohodlné, nikde netlačí, vzdušné.

      0 0
    • Roman11  

      S těmi zatím asi moc lidí zkušenosti nemá, je to model 2011. Já mám SH-M122 a max. spokojenost. Kámoš má SH-086, ty jsou dost podobný těm SH-087 a je taky spokojenej. Předtím měl nějaký no-name a rozdíl prý je obrovský. Pokud nemáš širokou nohu, taky by měli být O.K. Chce to ale vyzkoušet.

      0 0
    • vasek80  

      Vozím shimanoSH-M161W a spokojenost maximální. Jen jsem podle rad koupil o číslo větší a spíše bych potřeboval jen o půl. Široké jsou akorát, jen jsou o chlup delší.

      0 0
    • maltby  

      Mam ty střibrne a najeto cca 1000 km.Testoval jsem v terenu za kazdeho pocasi a spokojenost,vy­hovuje mi ta prezka.Mam nizsi nart a da se to v pohode dotahnout a drzi.Nevim az to vemu prez koren nebo kamen…

      0 0
    • atak10  

      Je podrážka na botě dostatečně tuhá? Třeba jako u spešlu comp…

      0 0
    • Pac029  

      Mam je od letoska (asi 3000km), IMHO normalni levna sportovni tretra. Dostatecna tuhost, mensi pohodlicko, otlak + chuze, cena (1500–2000,–) myslim odpovida kvalite, jako prvni tretry urcite dobry. Na my 10 let stary Diadory Chilli (tehda 3000,–) ale nemaj (lepsi pohodli, chuze, tuhost na pedal). Tretry vydrzej dost dlouho, otazka co je za 3 litry dnes. U mne nahradily rozpadly Diadory Gekko (asi 25 000km), ty staly taky kolem 2000,– na otlak byly lepsi, tuhost asi trochu horsi, na chuzi tak nastejno (srovnano se SH). Pokud ale na to clovek ma, neni duvod si myslim nevzit lepsi :o).

      0 0
      • atak10  

        A vidíte někdo nějaký rozdíl mezi tretrami od spešu comp a těma šimaňáckejma?

        0 0
        • jonti  

          Od shimana bych vzal vyssi model, myslim ze M183 jsou na tom o neco lip nez spesl comp.

          0 0
        • Pac029  

          Mezi renomovanyma vyrobcema pro srovnatelnou cenu +/- 20%, kvalitativni rozdil nejspis moc nebude, tam proste co Ti lip sedne, libi se, kde meli jako slevu. Velkou vedu bych v tom nevidel.

          0 0
    • scota  

      Já jsem si k Vánocům nadělil Shimano SH-XC50N za 2300 Kč ;-) Zkušenosti zatím moc nejsou, jel jsem s nima pouze jednou. Určitě je to chce kupovat větší o cca 1 číslo.

      0 0
      • scota  

        Tak mám najeto asi 750 km a jsem s nima spokojen. Přijde mi že jsou střiženy trochu uzší, v těch vedrech mi trochu otekla noha a začal jsem cítit mírný otlak. Chte to pořádně vyzkoušet.

        0 0
    • v POHODÌ klokan  

      Od léta je mám a parádně mi vyhovujou. Jsou krásně pohodlný, dejchaj, tuhost podrážky tak akorát (že se s nima dá v pohodě chodit), jsou pěkný (mám šedou variantu). Za 15 stovek si myslím, že je to super kauf.

      0 0
      • pee.tr  

        Taky bych je chtěl, ale furt váhám s velikostí. Asi širší provedení. Bohužel jsem na ně v kamenným obchodě po okolí nikde nenarazil a jedny shimana, co jsem chtěl zkusit jsem neobul ani na půl nohy a větší už neměli.

        Poradíte někdo, kde případně do max. 2500,–Kč (raději méně) koupit tretry v Č.Budějovicích. Mají to být mé první. Projel jsem tu od loňskýho léta do zimy několik obchodů a nikde mi nic nenabídli, co by odpovídalo mé ceně a mé velikosti. Letos jsem se ještě nepoohlídnul. Díky.

        0 0
    • Kaos  

      Nemá někdo tyto tretry ve velikosti 40 nebo 41? Pokud ano, byl bych vděčný, kdyby mohl změřit délku svojí nohy :-D Na délku nohy 25,2 cm by snad mohla stačit 40ka.

      0 0
      • Pac029  

        Zkus projit net, nehce s mi to hledat, ale nekde ty tabulky pod obchody s tema tretrama jsou. Prakticky jsou ale dle stejnyho kopita, takze staci zkusit i jiny typ pro porovnani velikosti.

        0 0
        • Kaos  

          Jo jo, tabulku mám. Akorát to vychází přesně mezi 40 a 41. Což mi pro ženskou přijde hrozně moc. No ale kdyžtak se tam dá vložka navíc.

          0 0
          • Pac029  

            Jo, pro sichr bych taky radsi vzal vetsi, fuska nebo otekla noha to vyplni.

            0 0
    • BigKarel2  

      Mam je, má je i kámoš a kámoška (ta nějakou ženskou verzi) ale jsou to -+ ty samý…ale všichni je máme jako první tretry :D takže těžko soudit…ale myslim že za ty prachy jsou dobrý…

      0 0
    • op  

      v cem je rozdil u Shimana mezi seriema Mxxx a XCxx ?

      0 0
    • Bjerndi  

      Moje první tretry. Sedí perfektně a dobře větrají. To jsem pocítil při ranních vyjížďkách pod 10 stupňů kdy jsem pak ve sprše několikrát rozmrazoval nohy.

      Při nákupu mi poradili, aby byly boty trošku větší a celkově s nima nemám žádnej problém ( cca 1000 km )

      0 0
    • ulipik  

      jsem s nimi spokojenej, dobře větrají, jsou tuhý akorát. Před tím jsem měl úplně turistický a tohle už je jinde. S lepšími zkušenost nemám, tak mi tyhle úplně stačí. Jen jsem mohl mít o něco širší. Nevadí mi to, jen to blbě vypadá, když mám ty sucháče zapnutý na 3/4.

      0 0
      • Kaos  

        No tak jsem jí je objednal, snad budou sedět. Určitě budu závidět, jezdím ve starých ošoupaných axonech.. Ale až našetřím, taky nějaký budou :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.