TREK ELITE 9.8 2010 testovaci kolo

17 nepřečtených
  • vosel

    mam možnost koupit toto testovací kolo

    nevím kolik km je na kole najezdeno,kdo a jakym zpusobem na něm jezdil(predpo­kladam,že ce asi celou pravdu nedovím ani od prodávajícího)kaz­dopadne se na nej ve čtvrtek jedu podívat a dohadovat cenu.

    chtěl bych poradit na co mám dát pri kontrole kola pozor

    a názor na cenu

    předem díky za rady a názory

    0 0
    • biker122  

      zaměřil bych se především na činnost těch nejdůležitějších součástek – tedy vidlice (chod, vůle), zapletená kola (jestli není bouchlý ráfek např.), brzdy pocitově. + jestli bude řazení chodit ok a nebudou nějaké výrazné odřeniny na rámu, do kola bych klidně šel. ohledně ceny, vycházím z toho, že nové se dá sehnat za ± 60tis., tzn. já osobně bych s ohledem na opotřebení byl ochotnej jednat cca o 35 tis. (neboť téměř totožné 9.7 se dá sehnat za 45 tis..)

      0 0
    • oddie  

      Co znamená testovací kolo? To, co se půjčovalo zájemcům o projetí, jak to některé prodejny dělají? To se pak nedozvíš, kdo na tom jezdil, jak a kolik to má najeto, to si prostě půjčil každej, kdo to chtěl vyzkoušet a komu to půjčili, a dá se čekat, že to nešetřil, aby to vyzkoušel. Já měl třeba takhle půjčené kolo na jeden den, ale půjčují se i na víkend, a tachometr na něm nebyl, takže kolik najezdilo se nedozvíš.

      0 0
    • vosel  

      Neměl by někdo z Prahy chuť se jít na kolo podívat

      a absolutně nezázazně ho ohodnotit? :-)

      krám je v Kobylisých

      0 0
      • jonti  

        Jen aby se tam nekdo nesel podivat a rovnou ho pred tebou nekoupil :)

        Ale predpokladam, ze si z eurobike moc lidi ty kola nepujcuje a bude ve vybornym stavu.

        0 0
      • Martin.K1  

        V Kobylisých bydlím, dokonce na jednu prodejnu koukám z okna ale Eurobike to není, tam nikdy nepáchnu.

        0 0
        • vosel  

          udelali ti snad neco,ze k nim nikdy nepachnes?

          a co takova projizka na kole kolem nich a jen tak ciste nahodou kouknout na to kolo?

          0 0
          • Martin.K1  

            V podstatě prodejna jako taková nic, ale servis mě odradil tam chodit, přístup, a oprava brzd k horšímu. O jaké kolo se jedná, mají ho vystavené ve výloze?

            0 0
            • vosel  

              jedna se o kolo trek elite 9.8 jak je uvedeno v tematu.jestli je vystaveno ve vyloze opravdu netusim,ale jestli mas problem tam jit,nerad bych te do neceho nutil.

              Chtel jsem nejake info emailem,ale asi pan majitel mi rekl ze mam zajet ze se urcite domluvime,me se tam zrovna 2× nechce,kdyby to bylo nekde na Smichove,ale jet pres celou Prahu. . . . . .

              0 0
              • Martin.K1  

                Jo takhle, že bych ho omrknul a dal ti nějaký echo? To raději ne, mě by se třeba něco nezdálo a ty bys mi to pak vyčítal nebo naopak, nezlob se. klidně bych tam šel s tebou se na něj podívat a svezl se na něm, víc hlav víc ví :-) Jestli je to tak výhodné, tak tam zajeď než ho nabídnou někomu jinému, kupovat ho přece hned nemusíš.

                0 0
              • oddie  

                Bodejď, jet přes celou Prahu kvůli slevě nějakých umrněných 20 tisíc nestojí za to :D

                0 0
        • Martin.K1  

          ehm, Kobylisích :-(

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.