• zdenek

    Můžete ho doporučit?

    0 0
    • Lance  

      moc jsem ho chtel

      0 0
    • RADO77  

      Má ho brácha 6500 Disc. Párkrát jsem ho projel. Na můj vkus je to kolo „krátké“ je velice pohodlné v těžším terénu, ale já mám radši delší kola. Co se kvality týče nemůžu říci ani pozitivní ani negativní. Takový průměr srovnatelný s mým Authorem. Na začátku trochu zlobila vidlice a musely se v rámci záruky doseřídit brzdy. Hlavně si ho vyzkoušej, if ti vyhovuje ta geometrie.

      0 0
      • Rolei  

        Nechce se mi to dohledávat, ale řekl bych že delší geometrii než TREK má asi jen GF. Přepokládám že 17,5" od Treku bude delší než 19" Author…

        0 0
        • coyot  

          To je mozny, ja mel stejnej problem, mel jsem 19,5", ale na me byl „dlouhej“ ..... merim 182

          0 0
          • zdenek  

            Já mám 178 cm, takže radši 17,5"? Asi by mi šla i 19,5".

            0 0
            • coyot  

              Tezko rict, ja bych sel do 17,5" , ale vyzkousej to nejlip osobne…

              0 0
              • zdenek  

                Podle nějaké tabulky mi vycházela velikost 20–21", proto se docela divím, že mi docela sedí ta 17,5". Na 19,5" jsem zatím nenarazil. Navíc jsem na MTB nikdy neseděl, tak si nechám poradit.

                0 0
            • Meesha  

              zalezi co na tom chces jezdit…

              0 0
              • zdenek  

                Asi jen lehkej terén a trénink na silnici. Ale třeba mě to chytne víc než silnička…

                0 0
                • Meesha  

                  tak to jdi do 19,5" Ja mam + – 184 cm a je akorat. Spis ted budu davat este delsi predstavec a do negativniho sklonu.

                  0 0
    • coyot  

      Ja mel 8700, ale 6500 ma akorat trosku levnejsi slitinu, jinac naprosta spokojenost… Dobra geometrie, lehkej ram, doporucuju :)

      0 0
    • mao  

      ja to mam a je to dobry kolo. akorat jsem vymenil riditka a sedlo. uz ho mam 6 nebo 7 let a jsem spokojenej.

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja mel 6700 a teda na me kratsi , ale co neni .. Jinak ale s kolem velka spokojenost .. Stale ho jezdi kamarad a ohromne spokojen tez

      0 0
    • zdenek  

      Tak už ho mám :-) Zatím první dojem je jízda jak na traktoru. Extra široké pláště jsou po přesednutí ze silničky pořádná změna. Taky z nich lítá dost kamení. Zlepší se to blatníkama? Má smysl nalepit něco na spodek dolní rámové trubky, aby se neomlátila od kamínků? Na kterou stranu se přidává/ubírá tuhost pružiny? Žádné značky tam nejsou a reakci na změnu jsem nějak nepostřehl.

      0 0
      • Lance  

        tak blatniky bych tam nerval a pokud nechces at to je otriskane od kaminku, tak nejezdit na tom vubec nebo jen po asfaltu, to neres, prece jsi to kupoval do terenu ne?

        0 0
      • raceman  

        já mám na spodku rámové trubky nalepenou hrubou průhlednou nálepku od shamanu, stála sice 350, ale vyplatilo se to, trubka nemá ani škrábanec. určitě je to dobrá věc

        0 0
        • zdenek  

          Dik za tip. Odpoledne tam vyrazim. Mam to skoro 100 km, takže na silničce.

          0 0
          • raceman  

            nemáš zač. akorát pořádně očisti a odmasti tu trubku než to tam nalepíš, jinak mám to i na rámu pod bovdeny aby nepodřely rám a drží.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.