Tracker do telefonu s nastavenim auto pauzy a intervalu mereni

5 nepřečtených
 • Howard

  Hledam apku do telefonu, ktera mi zaznamena projetou trasu s tim, ze umi automatickou pauzu a da se v ni nastavit interval zaznamenani souradnic. Vse bez pripojeni na dalsi externi senzory.

  Co jsem si cetl tady na foru, tak se doporucuje sports tracker, strava, endomoto apod. (vlakna uz celkem historicka, nektera uzamknuta), ale v popisku aplikaci jsem nenasel, ze by to umelo automatickou pauzu bez dalsich senzoru, jak to napr. umi me garminy 235. Zkratka kdyz na chvili zastavim, tak se da pauza, rozjedu se, spusti se i tracker.

  Jde mi o zaznamenani projete trasy, kterou si nasledne vyexportuju jako GPX. Me 235ky by to baterkou nezvladly, tepovku zase tak nepotrebuju, ale tempo neni uplne od veci a proto ta autopauza. Aktualni polohu na mape apod. nepotrebuju, ma to byt jen zaznam trasy a rychlosti pro dalsi zpracovani.

  Otestoval jsem si batuzek z mapy.cz, ale chybejici autopauza a nemoznost jakehokoliv nastaveni me moc nepresvedcily.

  Za tipy a osobni zkusenosti predem diky.

  0 0
  • meris  

   Třeba zrovna Strava tady má aktuální vlákno a autopauzu umí. Nebo třeba http://www.locusmap.eu/cz/

   0 0
  • JFtryall  

   235+ powerbanka? Jak dlouho chces trackovat?

   0 0
  • MnemonicJ  

   endomondo to taky umí, ale osobně to nepoužívám, protože když jsem „letěl do kopce“ tak jsem jen slyšel workout stopped → workout resumed :D Místo abych víc trénoval a vybičoval se k vyšším výkonům jsem tuto vychytávku vypnul :) Nicméně interval zaznamenání souřadnic to nejspíš nemá

   0 0
  • michal1968  

   Chápu li tvůj dotaz správně..

   Spotrs tracker má autopauzu..bud při rychlosti menší 2km/h nebo 5km/h..

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.