• Janouch

    Ahoj máte někdo tip na sobotní vyjížďku? Lokace Okolí Prahy , profil terén… nějak mi došly nápady klidně se i k někomu přidám dík

    0 0
    • bajkr  

      Zdar v sobotu chci vytáhnout konečne fulla a tak bych dal trochu terenu tak se muzeš přidat :o)

      Napadu mam spoustu ;o)

      0 0
      • Phoebe  

        Hlásím se také, tedy pokud se umoudří počasí.

        0 0
      • Janouch  

        a kam by to bylo ?

        0 0
        • bajkr  

          cca jilove

          na HT to moc nebude ale víc prozradim rano na srazu neboj nudit se nebudem ;o)

          v kolik to dame na 9,30?

          0 0
          • Janouch  

            jee to ne alespon ramcove nerad bych jel neco co uz znam

            0 0
            • bajkr  

              spíš napiš co znaš :oD

              toho kolik tam toho neznaš bude setsakra vic ;op

              ale jestli chceš prudit už ted nikdo te nenuti jet ;o)

              0 0
              • Janouch  

                kolem jilovího to prave znam … je opravdu takovej problem napsat priblizne trasu ???

                nepripada mi to jako prudění. Pruda je spis to ze bych jel to co uz jsem jel

                0 0
                • Darkson  

                  ty jsi šprýmař:-)

                  0 0
                  • Medunka  

                    jak se nejede vlakem, tak to pánovi nevoní :-D

                    0 0
                    • Janouch  

                      tobe taky nerozumim co sem tahas nejakej vlak… pokud jezdim vlakem s kolem tak jen proto ze se chci priblizit k nejaky lokalite kde chci jezdit v terenu… rozhodne me nebavi jet z Prahy na kole po asfaltu mezi hromadu lidi a pak nekde chcipat po 100km a jeste mit 50 predsebou

                      0 0
                  • Janouch  

                    moc ti nerozumim … nevim co je vtipnyho na tom ze chci vedet kudy zhruba chce jet ????

                    0 0
                • bajkr  

                  Problem to je, protože nejezdim po asfaltu a tak nemám mapu

                  Znam tam jen husty tereny a ty tu nechci popisovat aby mi tam nekdo nezačal jezdit ;o)

                  Jen se bojim aby to s tebou nebyla pruda a pořád sme na tebe nečekali to strasně nesnašim  tak doufám že aspon trochu jezdiš a máš trochu techniku  a nevodíš kolo z každeho kopce :o)

                    
                  0 0
                  • Janouch  

                    oka takze se bude jezdit celej den kolem Jilovýho po lese?

                    0 0
                    • bajkr  

                      jilove bude jen tranzit

                      natah bych to k čerčanum  tam sou super sjezdy :o)

                      0 0
                      • Janouch  

                        ty sjezdy predpokladam budou stranický :(/) v kolik a kde je sraz ?

                        0 0
                        • bajkr  

                          hele v sobotu u zbraslavskýho mostu v 9,30

                          švihnem to nahoru do lesa doufam že dojedeš dal než nad vraný kámo :o)

                          pásku si klidne vem mužes si ji nacpat nezi půlky až pojedeš hustej sjezd aby si neměl čárku v trenkách :oP

                          0 0
                          • Janouch  

                            a ja doufam , ze uz te v zivote nikdy neuvidim… Tibro mi rikal ze  ty kecy mam brat s nadhledem.Tohle nejsou kecy ale slovni vytok dusevne nemocnyho člověka :( kámo :(

                            0 0
                            • bajkr  

                              špatne si to zařadil odpovědel jsi na mě a ne na sebe ty výtoku :o)

                              0 0
                              • Janouch  

                                pokud se v zivote projevujes jako v prispevku výše tak to budes mit asi hodne tezky :(

                                0 0
                  • McBlacky  

                    dobře ty :) :) :) !

                    prosím prosím a vezměš mě někdy na ty hustý terény :)

                    0 0
                    • Janouch  

                      predpokladam ze to pojedem vsichni se zavazanejma ocima aby mu tam pak nikdo nejezdil  to budou asi husty tereny

                      0 0
                      • Lenka.05  

                        No a až tam pojezdíš, tak tě budou muset zastřelit, abys to neprozradil dál :-)

                        0 0
                        • Janouch  

                          to ne ja si nesundam pasku , ale budu pocitat jako ve vinetuovi

                          0 0
                          • Lenka.05  

                            A pamatuj si, z jaké strany bude svítit slunce. To jsem taky četla někde v mayovkách :-)) Že prej je to důležitý :P

                            0 0
                            • Janouch  

                              a co kdyz bude pod mrakem :(?

                              0 0
                              • Lenka.05  

                                Tak to jsi…víš kde :-)))))

                                0 0
                                • Janouch  

                                  jo u Jilovýho :))))))))))))­)))))))))))

                                  0 0
                                • bajkr  

                                  se pridej taky at vime jak jezdiš ;o)

                                  zatim si tady plácáš játra a nikdo tě nevidel ;o)

                                  já vim zrovna na potvoru má druhá babička narozeniny co :oD

                                  škoda že neuvidíme jak by si nas prohnala :o(

                                  0 0
                                  • Lenka.05  

                                    Sorry bajkře, ale takovýho tě neznám. Jsi snad opilej nebo co? Jsi zbytečně agresivní a nechápu opravdu proč… Co to tady meleš o plácání jater, nikdo  mně neviděl a podobný nesmysly?  V tomhle threadu se prezentuješ jako pitomec. Nebo se tě dotklo naprosto nevinný spičkování s Janouchem? V tom případě se omlouvám, asi máš nějaký mindráček, když nepochopíš legraci.

                                    Mimo to nevím proč bych vám měla něco dokazovat nebo prohánět? To je jako povinnost každýho na BF „ukázat bajkrovi jak jezdí“ ? Neblbni  a klídek símtě :-)

                                    0 0
                                    • bajkr  

                                      ber to s nadhleden a hned se neuražej nejsi snad janouh ;o)

                                      0 0
                                      • Lenka.05  

                                        Jsem daleka toho, abych se kvůli tobě urážela :-) Ale zdá se mi, že dneska to tady fakt přeháníš…

                                        0 0
                                        • bajkr  

                                          Ale zdá se mi, že dneska to tady fakt přeháníš… asi máš nějaký mindráček, když nepochopíš legraci.

                                          Cele tohle vlakno je legrace to si nepochopila :oD

                                           
                                          0 0
                                          • Janouch  

                                            cele ne nektery tvoje prispevky moc legracni nejsou spis trapny

                                            0 0
                                          • Lenka.05  

                                            Njn, to víš, mně vulgarity a sprosťárny jako humor nic neříkaj, víš :-))

                                            0 0
                                            • bajkr  

                                              nevim a je mi to buřt :o)

                                              0 0
                                              • treatt  

                                                Teda Bajkre, Ty jsi ale vulgarni a sprosty!!! Takoveho Te take neznam…co se s Tebou proboha deje?!

                                                0 0
                                                • Janouch  

                                                  nic ma zachvat je to prece drsnej bajker co je mu všechno buřt :))))))

                                                  0 0
                                            • treatt  

                                              Tak abych uvedl na pravou miru muj predchozi prispevek:

                                              Kdyz jsem Bajkra karal, byla to cista ironie. Hezky jsem se diky nemu pobavil a clovek se musi smat, jak to tady lidi berou vazne…tak jsem napsal hrube ironickou reakci, mel jsem pocit, ze z ni musi na mile dychat, ze to opravdu nemyslim vazne…

                                              Pro ty, co se jich to dotklo – zkuste jist maso, at se divate na svet z te veselejsi stranky… :)

                                              BTW – sprostarny? vulgarity? Tak to jsme si asi cetli kazdy neco jineho :-D

                                              Pro Bajkra – dobre Ty ;-)

                                              0 0
                                              • Lenka.05  

                                                Hehe, někteří zdejší jedinci toho masa žerou asi až moc :-))

                                                Jináč – jedna věc je bavit se někde v hospodě nebo na vyjížďce a jiná sem napsat „rádobydrsárnu“ když dotyčnýho neznáš, nevíš jak se tváří, netušíš jakou má náladu když to píše. Doufám, že je to jasné i těm mírně opožděným Bajkerům – pardon, bajkerům :-P:-P

                                                0 0
                                                • bajkr  

                                                  holčičko ty budeš trpět asi nejakym mindrákem :oP

                                                  doporučuji než něco napíšeš otevřít okno a z hluboka se nadechnout jako sem to udelal ja (jinak bych te musel poslat do pr.ele) :oD

                                                  píšeš o někom koho neznaš že se prezentuje jako pitomec a  Sorry bajkře, ale takovýho tě neznám nechapu a ani chapat nepotrebuju

                                                  plácat jatra je vulgarizmus jako pí.a to nevim jak se u vas na tom vidlakove bavíte asi neprdite ale jen pšoukate :o)

                                                  nemám potřebu někomu něco vysvětlovat, ten kdo me zna ví že to cele byla prdel a že nemusim nikomu a nikdo me dokazovat jak jezdí ;o)

                                                  komu se to nelíbí at si pr.el políbí ;o)

                                                  smajlu 3 pr.ele

                                                  Dobře JÁ!!

                                                  0 0
                                                  • Lenka.05  

                                                    Chlapečku, ty jsi fakt vůl :-)))

                                                    Jestli se ti to nelíbí, jdi do ****** :-)

                                                    Nebo jsi to nepochopil zas? :-))

                                                    PS: sem si dovolila pár sprosťáren z vlastní zahrádky, abych teda lépe zapadla :-P A okno si otevřít nemohu, neboť u nás ve vidlákově máme přes ty díry co jsou v chalupách jen starý igelity, co nám tu odhazujou pražáci v lese :-)

                                                    0 0
                                                  • Janouch  

                                                    Lenko proc na to reagujes tim se snizujes na jeho uroven ktera ja tak nizko ze uz niz nemuze jit . Dyk je to nejakej zamin­drakovanej  nymand  co si nevidi do ust huj

                                                     
                                                    0 0
                                    • Janouch  

                                      to vis trochu se ho to dotklo asi necetl Mayovky ale uz  to bude dobre :))))

                                      0 0
                                    • Teddy  

                                      Souhlas

                                      0 0
    • cabbage  

      Nuže?

      0 0
      • chodec  

        Nuže něco kuji  – frčím k rodině do Mirošovic – pokud chceš, můžeš si se mnou strihnout tu cestu, kde tě minule skolil ten ztuchlej camel ;-). Vidím to tak na 9:00–9:30 někde z Hostíku nebo z lávky na Chodově, kdybys jooo chtěl. Cestou se můžeme domluvit, jak z Mirošovic dál (asi tam neskončím, ale do Prahy se nevracím – v úvahu připadá nějakej kousek k Sázavě a okolo, nebo někam k Voděradským bučinám a pod.). Tak když tak pošli SMS jako obvykle nebo hoď něco sem. Kdyby měl tím směrem cestu kdokoliv jinej, dejte vědět.

        0 0
        • tibro  

          No ja by som sa pridal. Ale nechal by si ma sa aspon trochu sa zviest na to tvojom blure elte? Nech viem do coho idem :)

          0 0
          • chodec  

            OK – napiš na jindra(at)atlas­.cz a večer domluvíme čas a místo odletu – musím se sesynchronizovat s rodinou. J.

            0 0
      • bajkr  

        nuže ja s tim trotlem nikam nejedu (doufam že nejsem vulgarní aby si tady zase nekdo neplacal jatra :oD)

        jedu s klukam co sice nejezdej hustý enduro ale zase je s nima sranda a nevadi jim když jedou nekde kde to znaj a nejsou zpruzený a nepožadujou dojet do hustýho terenu vlakem :o)

        PS: už budu hodnej ;o)

        _____________­________________________­________________________­________________________­_______________

        0 0
    • pajan  

      Tak kde je sraz? A kam se jede? Muzu se kdyz tak pridat? V kolik bude navrat? Jak to bude dlouhy? Mno tak mam plno otazek ale radsi uz toho necham!! :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.