• Santa

    Přidá se někdo na celodenní výlet ? Horská kola, předpokládaný směr Beroun (změna možná). Beroun vlakem a zpět po vlastní ose do Prahy. Beroun, sv. Jan pod Skalou, Amerika atd … Co Vy na to ? Tempo tak korát, abychom to vydrželi, ale spíš neustálý šlapání a poznávání krás naší země ;o)

     
    0 0
    • Martinaa  

      Ahoj, taky se asi chystám na kolo. Tuhle trasu jsem tak nějak jela včera na silničce, ale ten vlak jsem vynechala. Myslim, že je to zbytečný. Za celej den se to dá zvládnout uplně v pohodě i bez vlaku. Včera jsem jela přes Radotín, Černošice, Velkou Ameriku, Bubovice, Loděnice, Beroun, kolem Koněprus, Řevnice a zpět do Prahy. Je fakt, že po silnici je to rychlejší ale řekla bych, že ne biku to taky neni zas takovej problém, navíc když je na to celej den…

      0 0
      • Santa  

        Super, cim statecnejsi clen tim lip ! ;o) Ja uz to jednou jel a musim se priznat, ze je to docela narocny (pro me), ale pokud by jsi se rozhodla vyrazit a sem tam by jsi i pockala ;o), tak jsem rozhodne pro a moc rad vyrazim, protoze samotnymu se mi moc nechce ! A kam se chystas ? Bylo by to pro Tebe schudne, nebo mas v planu uplne neco jineho ?

        0 0
      • Thapsus  

        Ahoj, přišel jsem na tenhle víkend jsem o parťáky, jeden se jede flákat na chaloupku, druhej si jede máchat pr… k moři. Tak bych se asi přidal taky. Volal jsem Ti, buď spíš, nebo někde šlapeš :-)

        0 0
        • Santa  

          Bylo by to fajn ! Já jsem na tom obdobně a kamarádi mají taky jiný program, takže uvidiíme jak se nám podaří domluvit ! Volal jsi ? To asi nebylo na mě, co ? ;o)

          0 0
          • tibro  

            No tak na s moze byt viac. Asi sa tiez pridam :)

            0 0
            • Santa  

              Super ! Tak navrhuji pockat ještě tak do jedné hodiny, kdo se jeste chyti ;o) a zacneme tomu davat jasnejsi obzory, ne ? ;o)

               
              0 0
            • Santa  

              Tak vyrazis ? Jen abchom vedeli kdo teda vsechno jede, abychom nikomu neujeli !!!

              0 0
          • Thapsus  

            Nebylo, ale to neva. Už jsem s Martinou mluvil. Ale shodli jsme se, že směrem tam by bylo lepší vzít to přes Brdy a Halouny – kolem Karlštejna bude po včerejšku bahno. A v kolik je sraz ?

            0 0
            • Santa  

              Svatá pravda ! Já se rád přisbůsobím, jen je třeba aby někdo vzal navigátorzské otěže do vlastních rukou a já bych asi nebyl ten pravý. Sraz, no rád bych vyrazil hned ráno. 8 nebo 9 nebo 10 ? ;o) Spíš se ještě jedná odkud vlastně. Já bych vyjíždel z Břevnova … Jinak mám ještě obavy, zda Vás nebudu nějak brzdit, ale budu šlapat co to dá, slibuji ;o)

              0 0
              • Thapsus  

                Tak já bych teda byl pro tu 10 hodinu udělat předsraz pod Baranďákem :-). A na Zbraslavi u cukrárny dejme tomu v 10.20 pro ty co pojedou z jiný strany ?

                0 0
                • tibro  

                  To znie podstatne lepsie ake Brevnov. Predsa len z toho Hostivare to mam ako na druhy koniec sveta:)

                  0 0
                  • Santa  

                    V deset pod Barandakem. Ja nechtel nikoho lamat na Brevnov, to jen pro ujasneni od kud kdo bude vyjizdet ;o). Hele, ale ja nejsu ;o) z Prahy, takze kde tam pod tim Barandakem mam cekat ? Nebyl by nejaky orientacni bod pro mimoprazske ? ;o( Nejaka zastavka, tram ???

                    0 0
                    • Thapsus  

                      Na cyklostezce pod Barrandovským mostem Branická strana. Nebo vjeď na Barandovský most a zavolej nebo pošli smsku na 721 834 779, dojedu pro Tebe.

                      0 0
                      • Santa  

                        Ok, tak pocitam s tim a v deset jsem tam ! Moje cislo je 725 009 014

                        0 0
                        • Thapsus  

                          Teď mi vlastně napadlo, že zřejmě pojedeš po cyklostezce přes Podolí ?…Tak si můžeme dát předpředsraz u vyšehradskýho tunýlku, jestli chceš. Tam projíždím tak 9.50 hod.

                          0 0
    • goboloco  

      Čau taky bych rád jel, ale bahna bude po včerejšku asi dost.

      0 0
      • Santa  

        Zas tak by to bahno vadit nemělo, alespoň to bude zajímavější ! ;o)

        0 0
      • Santa  

        Tak vyrazis ? Jen abchom vedeli kdo teda vsechno jede, abychom nikomu neujeli !!!

        0 0
    • l-e-t-o  

      Co je to tempo „tak akorát“ :D Že bych se třeba taky přidal

      0 0
    • Santa  

      Já se pomalu loučím, kdyby se chtěl někdo přidat, tak časy i místa se dočtete a zbytek taky ;o), takže zatim ahoj a pěkný víkend !!!

      0 0
    • Thapsus  

      Tak to byla zase jednou fajnová vyjížďka ! Akorát jsem nedokončil, před závěrečným bonusem na Točnou mě nějak opustili síly a měl jsem co dělat abych proti větru dovrávoral podél Vlatavy domů. Díky všem společnost a fotky s reportíkem jsou tady !

      0 0
      • Thapsus  

        Ty fotky jsou tady ! Omluva.

        0 0
        • ydaho  

          ty tvoje komentáře u fotek, to je vždycky to nejlepší :-)

          škoda, že jsem ráno nemohl, ale i ta Točná stála za to, Honzík nám napotřetí konečně odmaturoval :-)

          0 0
        • Martinaa  

          No to je zas švanda:DDD Je to fakt paráda, číst ty tvoje příběhy k fotkám. Je to vždy napínavý jak detektivka. Už se těšim na další – vyjížďku i vyprávění :)

          0 0
          • Thapsus  

            No dík :-). Někdy se to holt povede víc, někdy zase míň. :-))

            0 0
      • Pebe  

        za ty popisky u fotek půjdeš do vězení :-D

        jinak vyjížďka pěkná, až ty záhadný defekty. Palačinka tradičně výtečná, Maturitu jsem nedal, snad někdy jindy…

        0 0
        • Thapsus  

          Do vězení půjdeš ty, jestli mi budeš pořád ujíždět :-))

          0 0
      • Santa  

        Děkuji za vyjížku a hlavně Vám všem za trpělivost ! Bylo to fajn, doufám, že až se tady zase budu ptát kdo jede, že se nebudete schovávat ;o)

        0 0
    • pajan  

      A ja na to prisel az dnes! :-(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.