• pajan

    Už s předstihem sem dávám vlákno abych to o5 nepropásl. Chci se jen zeptat jestli někdo nemá v plánu nějakou MTB vyjížďku z Prahy kolem 100km právě v již zmiňovanou sobotu 12.7. Díky za připsání tipů!!!

    Anketa: Máte někdo něco v plánu?

    0x
    0%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • karliner  

      v sobotu 12/7 každej pořádnej biker jede Salzkammergut Trophy v dresu Loneliness of a long distance rider :-)

      0 0
    • ydaho  

      někam pojedu určitě, možná přes Halouny na Karlštejn…

      0 0
      • Thapsus  

        Tak já mám v plánu vyjíždku na dopoledne do práce :-(. Můžeš se přidat, jestli chceš, ale je to jen 1, 8 km.

        0 0
      • pajan  

        Na karlstejne uz jsem letos byl ale nejel jsem pres Halouny… no mozna bych jel ale jeste nevim az po dalsich napadech ti dam vedet jo?

         
        0 0
    • l-e-t-o  

      Jel bych, ale budu doma na oslavě. Tak snad někdy příště.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Dodám pár tipů, co třeba: Kocábu Křivokládsko buď horem přes Rakovník nebo jen přes Rostoky u K. Voděradský bučiny v posazaví Okoř Na Stožec a do Berouna

      Na něco z toho bych se přidal :-)

      0 0
    • Meduza  

      V sobotu to vypada na hnusny pocasi, ale jsem predbezne domluvenej na nedeli se svarou, ze bychom to dali Rokycany – Brdsky VP – Plesivec – a pak po hrebeni – Praha.

      Tak kdyby se treba nekdo chtel pridat…  Nechce se mi kvuli tomu zakladat novy dred, tak kdyby se nekdo chtel pripojit, tak to pisnete sem nebo na me ICQ. V pripade mizernyho pocasi to ale odpiskame.

      0 0
      • tibro  

        Ahoj, Ja by som som pridal, predbezne.

        0 0
      • Janouch  

        a co jet v sobotu z Rakovnika na Krakovec pak smerem ke krivoklatu a potom po modry pres skryjsky jezirka az k tocniku ??? dal potom kdo by chtel pres koneprusky jeskyne az do srbska

        0 0
        • pajan  

          Tak zrovna z Rakovníka se mi jet nechce :-D

          0 0
          • Janouch  

            co mas proti rakovniku ?

            0 0
            • pajan  

              Nic :-D Jen, že to mám asi 70km od baráku :-D Vlakem se mi nechce táhnout, víš.

              0 0
              • Janouch  

                no ja to mam od baraku tak 50 km a vlakem tam jet musim pac jet na kole do rakovnika a pak tou trasou co jsem psal bych urcite neujel a halvne jsem tam jeste nebyl teda v Rakovniku jo ale dal jsem tu trasu nejel a prej je to pecka

                0 0
                • R-A-D-I-U-S  

                  Jó, údolí Rakovnikýho potoka je skvělý, někdy naplánuju akci.....

                  0 0
                  • Meduza  

                    Taky se tam chystam.

                    Akorat se mi nechce tuhle sobotu, kdyz to vypada ze bude hnusne. Prece jenom budu rad, kdyz mi nohy zmaceny z brodu bude susit slunicko… :)

                    0 0
      • Thapsus  

        Člověče to bych se možná taky přidal, pokud nebude, jak říkáš, hnusně. Páč když je hnusně, nemůžu jezdit, neboť  nemám svůj svetr :-))

        0 0
        • pajan  

          A to bylo do Rokycan vlakem?

          0 0
        • Meduza  

          :o) Jooo tvuj svetr opatruju jako oko v hlave! Neboj, nikomu ho nedam, ani tobe :-P

          2 Pajan: Jojo vlakem v 6:24 nebo 7:24 ze Smichova

          0 0
          • pajan  

            :-O To já mám etě hlubokou noc! :-D A kolik stojí ten vlak? Ty jo že já jsem vůbec něco psal – nutit mě stávat takhle brze tche :-DDDD

            0 0
            • Meduza  

              Take bych se priklonil k variante 7:24 :)

              Vlak stoji neco kolem stovky i s kolem

              0 0
              • Thapsus  

                jo teď mi došlo, že vy taky mluvíte o sobotě ?! Tak to moje účast padá, jsem v práci :-(

                0 0
                • tibro  

                  Ja mam pocit ze Meduza  to myslel na nedelu, s tym pocitam aj ja :)

                  0 0
                  • Meduza  

                    Tak tak, ale chapu, ze mu bez jeho svetriku jektaj zuby a tak mu asi prekakujou pismenka :)

                    Ja jsem si kvalitne zajektal zubama ted v nedeli.. Skoda ze jsem memel Thasusuv svetrik… Muj teplomer na tachometru ukazoval 7,3 a cekal me sjezd dolu o 700 vyskovych me­tru

                    0 0
                    • Thapsus  

                      Tak to jo, v neděli můžu. Ale ten odjezd vlaku, nejede ještě nějakej třeba 8,24 ? Večer je dlouho vidět, tak jsem tak nějak myslel, že by se ráno dalo trochu přispat… ? :-)

                      0 0
                      • Meduza  

                        No oni ty vlaky jiste dalsi jedou, akorat ja bych byl rad do 14:00 v Jincich na obede v Ešce. Pak uz nemaji hotofky :)  a o jine rozumne restautraci tam nevim :(

                        0 0
                        • Thapsus  

                          Když ty taky myslíš furt jen na to jídlo.

                          0 0
                          • pajan  

                            Já bych teda taky radši v 8:24 :-D

                            0 0
                          • pajan  

                            Já jedu zítra s kámošem na Říp MOŽNÁ? Tak nevim jestli ujedu přes 200km za víkend.

                            0 0
    • Thapsus  

      Tak nevim klucí, nechci Vám brát nadšení, ale já to na zítra moc dobře nevidím. Odpoledne má začít lejt a i kdyby to zítra nebylo už tak strašný, budou z výletu bahení lázně.

      0 0
      • Meduza  

        Vidim to zitra taky negativne :(

        Tak jedu ted aspon prohnat Dzejara.. Jako cil jsem vymyslel pruzkum okruhu Berounsky 24MTB, kdyby se treba nekdo chtel pridat. Vyrazime tak za hodinu..

        0 0
        • pajan  

          Tak to zrušíme… Stejně nemám na zítra už prachy na vlak. Navíc by mohlo být příští víkend líp a vytáhnu i kámoše. A na vlak už bych mít taky měl. Tak kdyžtak se předem zeptám kdo by jel příští víkend popř. kam. Díky už se těšim…

          0 0
        • tibro  

          Tak neviem, este neprsalo, ja by som nieco na zajtra nechal, aspon na neskor, doobeda, pri barandaku, ked bude vhodne pocasie pravdaze

          0 0
          • pajan  

            Mno já bych jel někam k Mníšku třeba. Nikdy jsem tam nebyl a Brdy jsou prej krásný ale pokud se nepletu tak se tam jelo min týden :-( Ale asi to je stejně zbytečný ptz by nás jelo málo. Tak když tak příští víkend.

            0 0
    • Meduza  

      Tak jelikoz se v nedeli pocasi silne nepodarilo :( tak se svarou a kamaradem pojedeme ten prejezd Brd z Rokycan do Prahy zitra, tj. streda 16/7. Sraz mame v 7:15 na Smichovskym nadrazi. Vlak odjizdi 7:24.. Tak kdyby se nekdo chtel pridat…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.