• bajkr

    chceme se jet podivat do liberce na 24 tak kdo bude mit zajem a chut sraz bude v 8 rano na meru černý most jedem na silničkách ale da se to zvladnout i na biku se slikama jinak tempo bude pohodove za to osobne ručim! :o)

    0 0
    • SNAIL  

      Zapoměl jsi tam dát kolonku kde by se někdo přidal :-) Takže já se hlásím takto. Jinak je to na meTru černý most :-)

      0 0
    • petebike  

      proc tak brzo, zavod konci az v nedeli ! nebo ne ? ci chcete jet na otocku asi co ? :-DDD ha stejne sem hlasoval jak sem hlasoval

      0 0
      • SNAIL  

        jedeme na otočku, takže abychom stačili nějakou dobu pokecat a do večeře byli doma :-)

        0 0
    • Bajker16  

      Kolik to tak hodí km ? Ptám se jenom ze zvědavosti :-)

      0 0
    • heretik  

      Zvažuju to, dám vědět nejp. zítra večer. Akorát nemám silničku, musel bych jet na slickách na bajku, tak doufám, že mi v takovým případě nezdrhnete;)

      0 0
    • heretik  

      Hmm, a když teď koukám na to, jaký má bejt v sobotu počasí (www.novinky.cz/…5_kokgm.html ), nezvažujete jet se do Liberce podívat až v neděli? Vyjet kdyžtak dřív, abysme tam aspoň na jeden okruh ještě byli, vidět ty strhaný xichty vítězů a tak, a po poledni v pohodě zpátky?

      0 0
      • SNAIL  

        Pokud by opravdu pršelo, tak bychom to asi přesunuli na neděli (čas bychom domluvili) ale když se dívám na www.medard-online.cz tak tam jsou srážky max. do té 8 hod. ranní, pak už nic. V neděli už budou všichni strhaní a to už bychom asi moc nepokecali, tak uvidíme. Navíc bychom museli vyjet v neděli o dost dřív, protože přece jenom je to tam tak 110 km

        0 0
        • McBlacky  

          právě a přijet později než v 11 asi nemá moc smysl. Navíc vím jak jsme na tom byli loni. Moc by s náma nebylo…

          0 0
    • SNAIL  

      Tak to bylo bezva, počasí nám krásně vyšlo a kluky jsme na 24 hodinovce povzbudili. Doufám že ten biker co ho od startu odvezli sanitkou dopadl dobře. Jinak až domů jsem to měl 231 km, převýšení 1531 m a průměr 27,3 km/h. Hrozný byl tedy ten zpáteční silný protivítr, ale dalo se to :-) Poklona heretikovi, který se nás statečně celo dobu držel na biku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.