• LU2_781

    co říkáte na sup 929 crb 2014, myslíte že je pořidit toto kola za tu částku co za něj chtějí, 39,990,–kč

    0 0
    • blackboy007  

      těžko říct máš carbon ale zase osazení je průměr vem třeba cube,kellys,ha­ibike,pells,MRX,felt tam by jsi mohl mít za 40000 rs sid nebo rebu a komplet na XT nebo X9 budeš mít ale Alu rám

      0 0
    • sharkeeCZ  

      bezne dostanes slevu 10 az 15%, 5akze bych sel do 969 a bude to za 42–44 a s docela slusnym sezem, vcetne uchazejicich kol

      mne se novy design Supu libi strasne moc

      0 0
    • nox159  

      kdybych ho chtel koupit tak ho koupim za 20k + 5k provize, pak uz by mi to prislo trochu zajimave :)

      0 0
    • Tomáš  

      Nešel bych do carbonu od Superioru, na netu je hromadu fotek jejich prasklých rámů a většinou za to nemohli majitelé, ale špatná konstrukce, nebo nekvalitní materiál. A další věc co je na Supech dost častá je vibrování zadní stavby při brždění.

      0 0
    • LU2_781  

      četl sem to samé, ale byli to dva tři roky staré rámy, třeba se ted zlepšili..

      0 0
      • vojta2004  

        tobě nestačí na výběr kola jen jedno vlákno????

        0 0
        • LU2_781  

          mělo by, díky za info… každopadně listuji tady na foru a co se tyče karbonu nebo alu je tady toho dost…carbonové kolo radsi nebrat kdyz clovek nema na to si kazdou sezonu kupovat novej bajk za 40.000 a víc…

          0 0
        • LU2_781  

          a kdyz tak se nezlob, na foru sem tady asi tri dny a neumím to moc ovladat…to víš amater..:)

          0 0
      • Tomáš  

        Za to kolik to stojí se valná kvalita očekávat nedá… Když karbon, tak jedině kvalitní karbon a ten je dražší. Osobně jsem pořád zastánce hliníku, u XC do 60t je podle mě karbon nesmysl.

        0 0
    • LU2_781  

      jak to tady čtu tak si carbon nechám zajít a koupím něco z hlíny, peníze hrajou roli takže radši alu a nějakou slušnou výbavu.. no nic, tak budu chodit po krámech abych videl neco na vlastní oci což si myslím že lepší než kupovat z obrázku..

      0 0
    • cz.kuba  

      já si vybral toto http://www.kola-online.cz/…9–2014/d7619 …snad mi bude sloužit na to moje ježdění do práce a skotačení u nás po lese… kdyby na něm bylo něco špatně, tak klidně do mě… prd tomu rozumím :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.