• Andycycling

  Ahoj cyklisti,

  Mám dotaz, o víkendu jsem se trochu rozbila na závodech v Hradci a skončilo to asi třemi stehy pod kolenem. Doktoři mi řekli 14 dní klidu ale já bych já bych samozřejmě nejradši už vyjela na kolo. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Stehy vůbec necítím ale mám strach že jak budu na kole to koleno ohýbat tak by mohli rupnout :D

  0 0
  • Pessinger  

   Simtě poslouchej doktora, chvilku si odpočni a nezadělávej si na dlouhodobé problémy

   0 0
  • atty  

   Jsou dvě možosti – rupne to, nebo to nerupne – samozřejmě záleží, jak to bylo hluboký, kde to přesně je a jak se tam kůže/savl napíná atd.

   Pokud Ti doktoři řekli 14 dní v klidu, tak k tomu maj asi důvod, dřív jak po tednu bych to nezkoušel.

   Taky záleží na intenzitě – pohodová jízdy po rovné cyklostezce bude stehy a kůži asi namáhat jinak, než nějaký brutálnější kopec ve stoje a ještě v terénu.

   Takže trošku dotaz ve smyslu „uvezu to, pane Lorenc?…“ :)

   0 0
   • Andycycling  

    Vidím to tak že asi budu muset sednout na kolo a zkusit co to vydrží :D ne dělám si legraci asi to nechám ještě trochu zatáhnout je to přece jenom docela čerstvý a pak začnu pomalu s nakyma projížďkama.

    0 0
  • AussigBiker  

   Neresit jezdit a poradny intenzity. Kdyz to budes setrit, tak se ti zbytecne zkrati kuze. Taky si treba zajdi do posilky, nejaky zabaky / anglicaky jsou na to dobry.

   0 0
  • Espen  

   Pátek ráno artroskopie, takže taky byli stehy a v úterý už sem šel na kolo. Ortoped doporučil. Takže jestli otočíš klikama bez bolesti, tak se nic nestane.

   0 0
  • jonti  

   Taky jsem mel nejake stehy pod kolenem, stacilo jit behat a kdyz jsem neco preskakoval v terenu, tak to ruplo.

   Stejne bych asi vyjel, ale hodne opatrne, podle toho jak moc se to napina.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.