Specialized FSR XC Pro 09 vs GT Force 2.0 2008

15 nepřečtených
  • Masox

    Potřeboval bych poradit, které z těchto kol je lepší na sjezd a celkově Allmountain.

    0 0
    • jIrI___  

      Spešl 120 mm zdvihu, GT 150 mm… To myslím mluví samo za sebe.

      0 0
    • marhi  

      Na all moutain  spíš big hit.   Levnější brácha Endura.  A navíc to FSR je na marathony.  Takže logicky za B.

      0 0
    • Tomcat  

      Které XC kolo je lepší na sjezd a celkově Allmountain?! Máme to chápat tak, že je máš v nějaký výhodný nabídce a vybíráš mezi nima? Ono na AllMountain není ani jedno bylo by lepší vybrat opravdu allmountain.

      Pokud je ti sympatickej Speš uvažuj o Pich Pro nebo Comp , to Xc by fungovalo taky jen prostě tolik nevydrží a lehce geometrie ho posouvá jinam.

      0 0
    • pitos  

      na sjezd v kombinaci s AM bych bral od Spešlu SX trail,případně Pitch…ale podle mě stejně nevíš co vlastně chceš:)

      0 0
      • Masox  

        Ja jen nechci čistě sjezdový kolo, protože vím , že aby bylo bytelný je to od 80 000,– výš. Potřebuju jen kolo schopný toho sjezdu, na kterym si tu jízdu užiju a nevykodrcám si přitom zuby nebo nezhebnu o strom kuli technické nepřizpůsobilosti. Proto hledám alternativu mezi sjezdem a allmountain. Nechce se mi dávat za kolo 100 litrů. Tyhle dvě kola jsem chtěl jen srovnat protože kamarád má nějaký kola na skladě a tyhle dvě se mě zdáli nejvíce vyhovující mým „náročným požadavkům“.

        0 0
        • Tomcat  

          Hurá pustil božskou jak to je.

           

          Ještě jednu věc a to dražší není lepší. že aby bylo bytelný je to od 80 000,–... …není pravda.  Takže tvrdim že i nejlevnější Pitch na to bude lepší.

          0 0
          • Masox  

            Řekni nějáký čistě sjezdový kolo okolo 50 000,– který není složeno z nekvalitních dílů a nevypadá přitom lacině. Ja si myslím ze neexistuje.

            0 0
            • Tomcat  
              1. nebavili jsme se o DH kolech Ale AllMountain ne?
              2. reakoval jsem na to že ..aby bylo bytelný je to od 80 000,– výš.. to není pravda dražší neznamená bytelnější
               

              http://www.bike-mailorder.de/…::13533.html   solidni FR pod 50 , v ČR jsdou sehnat solidní Norca ono kdo hledá najde.

              0 0
              • Masox  

                s tim UMF si doufám děláš srandu – vypada jak z krabice od vloček a ta váha taky mluví sama za sebe

                0 0
                • Tomcat  

                  A ty ses asi probral z matrixu ne? Psal jsem solidní FR za 50 ! 19 je normální i u špičnokých DH strojů je váha i přes 20kg ikdyž už to hubne.

                  Design nejezdí a je hold moda viz Kona nebo eloxový orgie u Giant 2010.

                   

                  Podle mně nevíš co řekat od Allmountain, Enduro , Freeride a Dh kola. Jakou čekat odolnost , jakou čekat běžnou hmotnost a geometrii.

                    
                  0 0
                  • Masox  

                    no tak ono se stacilo podívat na ty ostatni kola na ty stránce

                    0 0
    • marapara  

      Bych řekl, že srovnáváš 2 různé kategorie kol. Na sjezd a AM celkově bude z těchto 2 určitě víc vyhovovat Force.

      0 0
    • scret  

      rozmysli si co vlaste chces, pak je mozno nejak rozumne radit…

      pokud to chces a to aby si s tim nekam i dojel, v kopcich nahoru se nejak extremne netrapil a zkopce dolu si to uzil, koukal bych po kolech typu Spesl Pitch, GT Force, Giant Reign atd. atd. Pokud chces neco jeste vic dolu jezdivejsiho pak GT Sanction, Giant Reign X atd.

      Jsou to kola, ktery se daj sehnat za rozumnej peniz a pritom jsou kvalitni…

      0 0
    • mr.antik  

      Jestli chceš sjezďáka tak nevybírej mezi kolama, u kterých se platí za to, že maj jezdit dobře do kopce (nízká hmotnost, kompromis geometrie)…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.